
Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Iráni doppinglobbi
A hatórás időeltolódás miatt a Santo Domingóban szombaton megkezdődő súlyemelő-világbajnokság első napi versenyei lapzártánk után értek véget. Ami biztos, az Európa-bajnoki harmadik Tancsics László a B-csoportban indult az 56 kilósok között. Érdemes megemlíteni, hogy Tancsicson kívül Cser Norbert (85 kg), Nagy Péter (+105), Kovács Tímea (48 kg), Bazsó Bianka (58), Nagy Szilvia (58), Szepesi Martina (75) indulhat a B-csoportban, Csánk Gergely (69), Baranyai János (77), Gráner Zoltán (85), Kiss Attila (94), Nagy Nikoletta (63), Molnár Alexandra (69), Varga Viktória (+75) a C-csoportban, míg Tóth Ádám (77) a D-csoportban próbálhat szerencsét, vagyis egyetlen magyar versenyző sincs, aki főműsoridőben, azaz este lépne pódiumra, az A-csoportban.

Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Lemondott a férfikapitány
Két héttel a dániai világbajnokság előtt közös megegyezéssel szerződést bontott Fazakas Csaba, a férfi-tornászválogatott szövetségi kapitánya és a Magyar Tornaszövetség. Fazakas két és fél évvel ezelőtt adta be pályázatát, nemrég pedig a lemondását. A szövetség részéről a békés elválás, exkapitányi oldalról pedig a beteljesületlen célok kaptak hangot.

Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Háromgólos vendégsiker

Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Döntetlen Dunaújvárosban

Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Huszti Szabolcs gólját ünnepelték
Huszti Szabolcs, a Hannover középpályása pénteken, a Borussia Dortmund ellen megszerezte első Bundesliga-gólját, amely egyben a pontmentést is jelentette csapata számára. A Törökország és Málta elleni Eb-selejtezőre hazatérő játékost a frankfurti reptéren érte hívásunk.

Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Ismét csak ötödik hely

Archiv cikkek
2006.10.01. 00:43
Visszavonult a feladó
3533
/
7432