
Archiv cikkek
2006.10.11. 00:26
Visszatért a Viszkis társa

Archiv cikkek
2006.10.11. 00:25
Huszonötmillióba került a per
Ismét súlyos büntetést rótt ki a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága az NB II-be száműzött Ferencvárosra. A keddi határozat szerint a klubnak 25 millió forintot kell befizetnie a szövetség kasszájába, valamint 2007. június 30-ig eltiltotta a csapatot a nemzetközi mérkőzésektől – azért, mert a Ferencváros a kizárás miatt polgári bíróságon kereste igazát.
3515
/
7432