Eb-selejtezők: 60 német szurkolót visszafordítottak a szlovákok a határon

2006.10.11. 19:31
Címkék
A rendőrség 60 német futballszurkolótól tagadta meg a belépést Szlovákiába. A drukkerek a két ország válogatottjának ma esti Európa-bajnoki selejtező-mérkőzésére igyekeztek Pozsonyba.
"A határmenti együttműködés a német kollégákkal nagyon jó volt – közölte a helyi rendőrség szóvivője. – Az ő közreműködésükkel hatvan személy nem kapott bebocsátást Szlovákiába."Szlovákia és Németország válogatottja legutóbb 13 hónappal ezelőtt találkozott egymással, amikor a szlovákok 2-0-ra győztek. A meccs napján a német szurkolók összecsaptak a szlovák rendőrökkel, előbbiek közül többen nem kívánatos személyek az országban.A szlovák rendőrség elszántan próbálja elejét venni bármilyen zavargásnak a ma esti mérkőzésen, ezért nagy erőket összpontosítottak a stadion körül, ahol 600 rendfenntartó – közöttük a különleges egységek emberei – biztosítják a területet.
Legfrissebb hírek

Csütörtöki sportműsor: zárul a németek csoportja a vb-n

Minden más foci
2 perce

Lenny Joseph góljával vezet Haiti!

Foci vb 2026
16 perce

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
27 perce

Elkezdődtek a meccsek Miamiban és Atlantában is

Foci vb 2026
29 perce

Vb 2026: Marokkó–Haiti 0–1

Foci vb 2026
35 perce

A 2024-es Európa-bajnok műkorcsolyázó, Loena Hendrickx visszavonult

Téli sportok
35 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
35 perce

Vb 2026: Skócia–Brazília 0–1

Foci vb 2026
41 perce
Ezek is érdekelhetik