Borsodi Liga, 2007-2006 - eredmények, menetrend, tabella
Bajnokság, kupa, Interliga, vb, Divízió, Eurotour
SztárChat rovatunk vendégei voltak
Jégkorong-lexikon
Már az első percekben látszott, hogy edzőmeccsjelleget ölt a fehérvári találkozó, az utóbbi hetek nehéz mérkőzései után a Volán játékosai élvezték a találkozót.
Kétség sem férhetett a diadalukhoz, csupán a gólkülönbség volt kérdéses. Formás támadásokat és szépségdíjas találatokat láthatott a gyér számú közönség. Újpesten sem volt vitás, melyik csapat a jobb, az UTE hokisai felszabadultan játszva hozták a kötelező győzelmet.BORSODI JÉGKORONGLIGA, ALAPSZAKASZ
ALBA VOLÁN-FEVITA - FERENCVÁROSI TC 13–1
(5–0, 3–0, 5–1)
Székesfehérvár, 300 néző. V: Beck, Sós, Varjú
ALBA VOLÁN: Hetényi – Kangyal, Ondrejcik, KOVÁCS CS. (4), OCSKAY 3 (2), Palkovics 1, Svasznek, POZNIK 2 (1), Simon Cs., Palovcík (1), Stastny, Borostyán, Tőkési, RAJZ A. 1 (2), REHÁK 2 (3), VASZJUNYIN 1 (2), GRÖSCHL 2, Holéczy 1 (1), Fodor (1). Edző: Karel Dvorák
FERENCVÁROS: Szőke – Székely Mádai L., Nagy L., Szappanos 1, Hoffmann, Schellin, Bontovics, Serdült, Kiss G., Bálint, Krisztu G., Vígh, Simon D., Kordisz, Gergely Zs., Nyerges, Kolbenheyer, Orbán G. (1), Krisztu Gy., Székely Mádai Z. (kapus). Edző: Dragomir György
Kiállítások: 12, ill. 18 perc
Mestermérleg
Karel Dvorák: – Örülök, hogy két harmadon keresztül jól játszottunk, bár az utolsó húsz percben jobban is kihasználhattuk volna helyzeteinket.
Dragomir György: – Fiatal játékosaimnak kicsit sok volt még profi együttes ellen játszani, idő kell ahhoz, hogy partiban legyünk a legjobbakkal.
ÚJPESTI TE - FEHÉRVÁRI TITÁNOK 9–0
(3–0, 4–0, 2–0)
Megyeri út, 100 néző. V: Halassy, Sós, Bedő
ÚJPEST: SÁJEVICS – Gallo 1, Szirányi B., DUBEK 2 (1), LADÁNYI 2 (2), Papp (2), JURASKO (2), Szajbert K., Borbás (2), Voskar (2), ORSÓ 4, Hetler, Sprencz, Buzás (1), Szajbert P., Rusznyák Sz., Fekecs. Edző: Eduard Giblak, Ancsin János
TITÁNOK: Meretei – Kiss-Juhász, Somogyi, Roczanov, Szűcs, Molnár, Barabás, Bedő, Hegyi, Feil A., Sofron I., Pintér, Sárközi, Németh P., Nagy G., Kóger D., Kelemen, Hortolányi, Szabó J., Feil R., Becze (kapus). Edző: Kóger István
Kiállítások: 18, illetve 14 perc
Mestermérleg
Eduard Giblak: – Kötelező győzelem volt. Több meghatározó játékos pihenhetett, a többiek jókedvűen, felszabadultan játszottak. Örülök, hogy Sájevics András remekül védett!
Kóger István: – Két hét alatt ez volt a nyolcadik nehéz mérkőzésünk, ezért a srácok nagyon fáradtak, dekoncentráltak voltak. Most egy viszonylag hosszabb, meccs nélküli időszak következik, jókor jön a pihenő.
Az NSO ajánlja:
Az NSO ajánlja:
ALBA VOLÁN-FEVITA - FERENCVÁROSI TC 13–1
(5–0, 3–0, 5–1)
Székesfehérvár, 300 néző. V: Beck, Sós, Varjú
ALBA VOLÁN: Hetényi – Kangyal, Ondrejcik, KOVÁCS CS. (4), OCSKAY 3 (2), Palkovics 1, Svasznek, POZNIK 2 (1), Simon Cs., Palovcík (1), Stastny, Borostyán, Tőkési, RAJZ A. 1 (2), REHÁK 2 (3), VASZJUNYIN 1 (2), GRÖSCHL 2, Holéczy 1 (1), Fodor (1). Edző: Karel Dvorák
FERENCVÁROS: Szőke – Székely Mádai L., Nagy L., Szappanos 1, Hoffmann, Schellin, Bontovics, Serdült, Kiss G., Bálint, Krisztu G., Vígh, Simon D., Kordisz, Gergely Zs., Nyerges, Kolbenheyer, Orbán G. (1), Krisztu Gy., Székely Mádai Z. (kapus). Edző: Dragomir György
Kiállítások: 12, ill. 18 perc
Mestermérleg
Karel Dvorák: – Örülök, hogy két harmadon keresztül jól játszottunk, bár az utolsó húsz percben jobban is kihasználhattuk volna helyzeteinket.
Dragomir György: – Fiatal játékosaimnak kicsit sok volt még profi együttes ellen játszani, idő kell ahhoz, hogy partiban legyünk a legjobbakkal.
Szavazás
(3–0, 4–0, 2–0)
Megyeri út, 100 néző. V: Halassy, Sós, Bedő
ÚJPEST: SÁJEVICS – Gallo 1, Szirányi B., DUBEK 2 (1), LADÁNYI 2 (2), Papp (2), JURASKO (2), Szajbert K., Borbás (2), Voskar (2), ORSÓ 4, Hetler, Sprencz, Buzás (1), Szajbert P., Rusznyák Sz., Fekecs. Edző: Eduard Giblak, Ancsin János
TITÁNOK: Meretei – Kiss-Juhász, Somogyi, Roczanov, Szűcs, Molnár, Barabás, Bedő, Hegyi, Feil A., Sofron I., Pintér, Sárközi, Németh P., Nagy G., Kóger D., Kelemen, Hortolányi, Szabó J., Feil R., Becze (kapus). Edző: Kóger István
Kiállítások: 18, illetve 14 perc
Mestermérleg
Eduard Giblak: – Kötelező győzelem volt. Több meghatározó játékos pihenhetett, a többiek jókedvűen, felszabadultan játszottak. Örülök, hogy Sájevics András remekül védett!
Kóger István: – Két hét alatt ez volt a nyolcadik nehéz mérkőzésünk, ezért a srácok nagyon fáradtak, dekoncentráltak voltak. Most egy viszonylag hosszabb, meccs nélküli időszak következik, jókor jön a pihenő.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





