Női röpi Extraliga: a címvédő Vasas Jászberényben kezd

2019.08.14. 11:23
A címvédő Vasas jászberényi vendégjátékával veszi kezdetét októberben a női röplabda Extraliga új idénye.

A magyar szövetség honlapja szerint a lengyel Jakub Gluszak edzette fővárosi csapat október 11-én lép pályára az előző szezonban nyolcadik Jászberény otthonában. Az 1. forduló többi találkozóját másnap rendezik.

A Bajnokok Ligája selejtezőjében is játszó Vasas először november 2-án a Magyar Kupában csap össze az ott címvédő, bajnoki ezüstérmes Nyíregyházával, idegenben.

A nyolccsapatos Extraligában három kört rendeznek, az alapszakasz után az 1-4. helyezettek a rájátszásban folytatják márciusban, míg a maradék négy együttes Extraliga-tagsága megőrzéséért játszik körmérkőzést az NB I első két helyezettjével.

A női Extraliga mezőnye: 1. MCM-Diamant Kaposvár, Békéscsabai RSE, Fatum-Nyíregyháza, Hungast Haladás, Jászberény VT, MTK Budapest, Újpesti TE, Vasas Óbuda

Legfrissebb hírek

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Hat- és nyolccsapatos röplabdaélvonal, kötelező feljutás a másodosztályból

Röplabda
2026.05.18. 21:47

Baráth Botond: Kispesten már ünnepeltem bajnoki címet, most a Fáy utcában is szeretnék

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 20:41

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
2026.05.09. 18:21

Női röplabda Extraliga: az összes légiós, közte a bajnokság pontkirálynője is távozik Nyíregyházáról

Röplabda
2026.04.30. 16:07

A MÁV Előre nyerte az alsóházi derbit a női röplabda Extraligában

Röplabda
2026.04.29. 22:22

Női röplabda Extraliga: elköszönt nyolc játékosától az ezüstérmes Kaposvár

Röplabda
2026.04.27. 12:09
Ezek is érdekelhetik