Napoli: aláírt a koreai védő – ezzel Szalai sorsa is eldőlt?

K. Zs.K. Zs.
2022.07.27. 13:45
null
Szalai Attila és Kim Min Dzse (3) Fener-mezben a Fehérvár elleni nyári felkészülési meccsen (Fotó: Török Attila)
Szerdán hivatalos felületein a Napoli bejelentette, hogy a Fenerbahce dél-koreai válogatott labdarúgója, Kim Min Dzse a soraiban folytatja a karrierjét.

 

A Kim Min Dzse Olaszországba igazolásáról beszámoló török sajtóban téma Szalai Attila esetleges távozása is, ám például a Foto Mac nevű oldal leszögezi: a Fenerbahce nem szeretne ugyanabban az átigazolási időszakban két fontos védőjétől is megválni, így bár volt érdeklődés a magyar játékos iránt (a Wolfsburg mellett meg nem nevezett olasz klubokról szólnak a pletykák), az isztambuli klub visszautasította.

A Milliyet ugyanakkor hozzáteszi, jelen pillanatban bármennyire is nélkülözhetetlennek tűnik Szalai Attila a védelemben – Kim távozása után a következő akár az ő nagy idénye is lehet –, ha legalább 15 millió eurós ajánlat futna be érte, az azért elgondolkodtatná a Fener vezetőit.

A NAPOLI ÍGY JELENTETTE BE KIM MIN DZSE ÉRKEZÉSÉT


 

Legfrissebb hírek

Videó: ritkán látható öngóllal kerültek hátrányba Szalai Attiláék

Minden más foci
50 perce

Serie A: Maldiniék legyőzték a Milant Rómában

Olasz labdarúgás
Tegnap, 22:27

Serie A: a Roma vezetett, de a Como fordított, és megint nyert

Olasz labdarúgás
Tegnap, 20:04

Serie A: megvan a Pisa második győzelme, egyre nagyobb bajban a Verona

Olasz labdarúgás
Tegnap, 17:03

Odahaza botlott az Inter, nyögvenyelősen nyert a Napoli és a Juventus a Serie A-ban

Olasz labdarúgás
2026.03.14. 22:41

Az öngólok megpecsételték a Parma sorsát Torinóban

Olasz labdarúgás
2026.03.13. 22:50

A cseh és a lengyel ligára is érdemes figyelnie Marco Rossinak

Légiósok
2026.03.13. 07:05

A Lazio a 2. és a 92. percben szerzett gólokkal gyűrte le a Sassuolót

Olasz labdarúgás
2026.03.09. 22:40
Ezek is érdekelhetik