Honvéd: Roberto Mancini másik fiát is tesztelték, de nem kellett

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.23. 11:06
null
Filippo Mancini tavaly nyáron még a Manchester Cityvel készült, jelenleg az olasz harmadosztályba tart <br />(Fotó: Action Images – archív)
Olasz sajtóhírek szerint nem sokon múlt, hogy Andrea után Roberto Mancini másik fia, Filippo is a labdarúgó NB I-ben szereplő Honvédhoz igazoljon.

A tuttolegapro.com beszámolója szerint ugyanis a 22 éves szélső próbajátékon vett részt a Marco Rossi vezette kispesti alakulatnál, de nem felelt meg a tesztelésen.

Édesapja korábbi klubjai, az Inter és a Manchester City utánpótláscsapatainál is megforduló futballista jelenleg az olasz harmadosztályú bajnokság rajtjára készülő Gubbiónál vesz részt próbajátékon.

Filippo Mancini egyébként az Internél az első csapatban is bemutatkozhatott egy kupamérkőzésen, amikor édesapja volt a fekete-kékek vezetőedzője, de a milánói klub elküldte 2008 nyarán Roberto Mancini távozása után, és a szélső hasonló sorsra jutott ezen a nyáron is, miután édesapjának a Manchester Citytől kellett távoznia.

Legfrissebb hírek

Kisvárdai érkező, újpesti távozó – indulnak a téli átigazolások az NB I-ben

Labdarúgó NB I
16 órája

Ahogy azt Révész Attila előre jelezte, máris megvan a Kisvárda első téli érkezője

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 16:55

Varga Barnabás téli szerződtetése még az arab világban is kuriózumnak számítana

Labdarúgó NB I
2025.12.02. 16:51

Az Újpest védője megérkezett Bukarestbe – fotó, videó!

Labdarúgó NB I
2025.12.01. 11:25

Az Újpest légiósát botrányhősként mutatják be Romániában

Labdarúgó NB I
2025.11.29. 12:29

Rangadót nyert Angyalföldön, és élre állt a Honvéd az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.24. 21:56

ETO: az NB II-ben bizonyíthat a kanadai csatár

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 14:35

Brazil harmadosztályú klub jelentette be az FTC-től távozott védőt

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 13:36
Ezek is érdekelhetik