Olaszország: túl sok pénz volt a Napoli-játékosnál, lekapcsolták

Cs. B.Cs. B.
2021.12.15. 18:27
null
Túl sok pénz volt Manolasznál (Fotó: AFP)
Olaszországban a pénzmosás elkerülése végett törvénnyel korlátozzák, hogy az emberek mennyi pénzzel hagyhatják el az országot. Ha valaki több mint 20 ezer eurónyi (közel 7.5 millió forint) készpénzzel távozna, megbüntetik. A Napoli labdarúgója, Kosztasz Manolasz éppen így járt: haza akart térni Görögországba, azonban az adóhatóság lekapcsolta, és megbüntette a Nápolyi nemzetközi repülőtéren, mert túl sok pénz volt nála.

 

Nem elég, hogy a folyamatosan sérültet jelentő Manolaszt sajtóhírek szerint el akarja adni a Napoli a téli átigazolási időszakban, a La Gazzetta dello Sport úgy tudja, az olasz adóhatósággal is meggyűlt a baja a játékosnak.

Az olasz sportnapilap úgy tudja, a görög védő nem a karácsonyi nagybevásárlást akarta elintézni Görögországban, hanem orvosi kezelés céljából utazott volna haza – azt nem részletezi a Gazzetta, hogy a 30 éves Manolasz végül elhagyhatta-e Itáliát .

A nápolyiak legutóbbi, Empoli elleni mérkőzésén már Luciano Spalletti vezetőedző rendelkezésére állt Manolasz – aki a jelenlegi kiírásban már 10 mérkőzést hagyott ki –, de az olasz mester nem küldte pályára az 1–0-ra elbukott találkozón.

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

A Napoli megvásárolta Rasmus Höjlund játékjogát a Manchester Unitedtől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.03. 17:10

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője

Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

A Napoli bejelentette Antonio Conte távozását

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 13:20

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik