Serie A: Everton–Napoli csata Mourinho mellőzött középpályásáért

T. B.T. B.
Vágólapra másolva!
2021.09.30. 18:14
null
Gonzalo Villar Liverpoolban vagy Nápolyban köthet ki (Fotó: AFP)
Az Everton és a Napoli is érdeklődik Gonzalo Villar, az AS Roma spanyol utánpótlás-válogatott középpályása iránt – számolt be róla a Fichajes.

Gonzalo Villar 2020 januárjában négymillió euróért lett az AS Roma játékosa, és 47 mérkőzésen lépett pályára az előző idényben, Paulo Fonsecánál alapembernek számított. José Mourinho érkezése után azonban háttérbe szorult, a portugál tréner a Jordan Veretout, Lorenzo Pellegrini, Henrih Mhitarjan alkotta hármast preferálja.

A Fichajes azt írja, a 23 éves Villarban több csapat is lát fantáziát. Az egyik érdeklődő a Napoli, amely Diego Demme sérülése miatt alternatívát keres a középpálya közepére, emellett Angliából is akad kérője, az Everton James Rodríguez utódját látja benne.

Sem a Napolinak, sem az Evertonnak nem kellene túlságosan mélyen a zsebébe nyúlnia Villarért, akinek a piaci értékét a Transfermarkt 15 millió euróra becsüli, így könnyen elképzelhető, hogy Villar már januárban távozik Rómából.

Legfrissebb hírek

Félidőnként egy gól a Milan kapujába, döntős a Napoli az Olasz Szuperkupában

Olasz labdarúgás
13 órája

Csaknem tízmillió euróért csatáznak az olasz Szuperkupában a Serie A élcsapatai

Olasz labdarúgás
23 órája

Legyőzte a Comót, tizedik sikerét aratta a Roma

Olasz labdarúgás
2025.12.15. 22:53

Serie A: a Juve megverte és meg is előzte a Bolognát

Olasz labdarúgás
2025.12.14. 22:38

Az Inter a tabellát, Martínez a góllövőlistát vezeti a genovai sikerrel

Olasz labdarúgás
2025.12.14. 19:58

A Napoli kikapott – nem tudta kihasználni a Milan botlását

Olasz labdarúgás
2025.12.14. 17:09

Serie A: Bartesaghi duplája sem volt elég a Milan-sikerhez

Olasz labdarúgás
2025.12.14. 14:35

Kettős emberhátrányban szerzett góllal nyert meccset a Lazio

Olasz labdarúgás
2025.12.13. 20:03
Ezek is érdekelhetik