Parma: decemberben megvette, februárban eladta a klubot
Rezart Taci albán üzletember mindössze két hónapot volt a Serie A-ban szereplő Parma első embere, ám ahogy azt az előző napokban már pletykálták, a csapat hivatalosan is új tulajdonba került. A hírt a klub saját honlapján is megerősítette.
Annyi biztos, hogy az új tulajdonosi kört Fiorenzo Alborghetti képviseli, és várhatóan ő lesz az új elnök, mellette pedig Pietro Leonardi intézi majd az új igazgatóság kialakításával kapcsolatos teendőket.
További részletek a következő napokban várhatóak.
További részletek a következő napokban várhatóak.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője
Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik




