Találatok a Tour de Hongrie címkére

Találatok száma: 169

Csupasport: nemzetközi színvonal a Tour de Hongrie-n

2021-05-17 18:32:41

Befejeződött a 42. Magyar körverseny, amelyről nemcsak a főszervező nyilatkozott elégedetten, hanem versenyzők és fotósok egyaránt dicsérték. Jövőre várhatóan még színvonalasabb lesz az esemény.

keékrpár Tour de Hongrie Eisenkrammer Károly Csupasport

Tour de Hongrie: Theunsé a záró etap, Howsoné a sárga trikó

2021-05-16 15:43:05

A Magyar körverseny programjába négy év szünet után visszatérő budapesti szakaszt a Trek-Segafredo belga sprintere, Edward Theuns nyerte meg, míg az összetett győzelem a papírformának megfelelően a szombati királyetapon diadalmaskodó Damien Howsoné lett.

országúti kerékpár kerékpár Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: a tavalyi csalódás után most ünnepelhet Howson

2021-05-15 18:04:46

A Team BikeExchange ausztrál kerekesének, Damien Howsonnak tavaly még emlékezetes módon énekelte ki a sajtot a szájából Valter Attila, ezúttal viszont már ő is tudta, hol kell támadni a Kékestető végén: Peák Barnabás hathatós közreműködésének is köszönhetően nagy győzelmet aratott a királyetapon, ezzel gyakorlatilag az összetettet is megnyerte.

országúti kerékpár Tour de Hongrie Peák Barnabás Damien Howson

Tour de Hongrie: Fetter bukott, Bauhaus duplázott Tatánál

2021-05-14 18:28:43

Phil Bauhaus nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpáros-körverseny harmadik szakaszát, ezzel visszavette az összetett első helyét. Pelikán János maradt a legjobb hazai kerékpáros összetettben.

kerékpár Tour de Hongrie Phil Bauhaus Pelikán János Fetter Erik

Tour de Hongrie: Meeus nyerte meg a nagykanizsai sprintet

2021-05-13 18:22:33

A belga Jordi Meeus nyerte meg sprintbefutóban a Tour de Hongrie országúti kerékpáros-körverseny második szakaszát, amivel övé lett az éllovast illető sárga trikó is; Pelikán János átvette a legjobb helyen álló magyarnak járó fehér trikót Karl Ádámtól.

Tour de Hongrie Pelikán János Jordi Meeus

Tour de Hongrie: Bauhaus győzött a nyitó szakaszon

2021-05-12 18:28:38

Phil Bauhaus nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpáros-körverseny első szakaszát, amely Siófok és Kaposvár között zajlott.

kerékpár Tour de Hongrie Phil Bauhaus

Kerékpár: Dina és Fetter a jövő bajnokai lehetnek

2021-05-12 12:18:13

Dina Márton és Fetter Erik a jövő bajnokai lehetnek az EOLO-Kometa országúti kerékpáros csapat általános igazgatója szerint – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Tour de Hongrie Fran Contador Fetter Erik Dina Márton

Tour de Hongrie: Siófokon is Valter Attila volt a téma

2021-05-11 22:50:08

A Tour de Hongrie magyar kerékpáros körverseny a keddi „nulladik napon” a siófoki csapatbemutatóval vette kezdetét: a versenyzők felvonulása előtt a mentősöknek és az egészségügyi dolgozóknak is köszönetet mondtak.

kerékpár Tour de Hongrie

Csupasport: szerdán rajtol a 42. Tour de Hongrie!

2021-05-10 18:49:36

Május 12-től öt napon keresztül tart a régió legrangosabb nemzetközi kerékpáros körversenye, amelyen minden eddiginél erősebb mezőny gyűlt össze, benne tizenkét magyar bringással.

Csupasport Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: Nagy közösségi esemény lesz – Szita

2021-04-29 17:27:31

Magyarország újranyitása egyik első nagy közösségi eseményének nevezte a a Tour de Hongrie-t Kaposvár polgármestere, Szita Károly a somogyi megyeszékhelyen csütörtökön.

országúti kerékpár koronavírus Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: tizenhárom magyar az idei mezőnyben

2021-04-29 11:26:16

Az előzetes nevezések alapján 13 hazai kerékpározó szerepel a május 12-én rajtoló Tour de Hongrie magyar országúti körversenyen, amelyen lesz olyan versenyző is, aki már viselte a Tour de France összetett éllovasának járó sárga trikót – írja az MTI.

kerékpár Tour de Hongrie Mike Teunissen

Tour de Hongrie: újabb topcsapattal bővült a mezőny

2021-04-28 14:38:37

A legjobbak közé tartozó német DSM is csatlakozott a május 12-én rajtoló magyar országúti kerékpáros körverseny, a Tour de Hongrie mezőnyéhez. A viadalon 22 csapat 132 kerekese indul – írja az MTI.

országúti kerékpár kerékpár Tour de Hongrie DSM

Tour de Hongrie: ezúttal is indul a legerősebb szlovén csapat

2021-04-14 15:44:55

Ezúttal is rajthoz áll a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen a szlovén Adria Mobil csapata.

Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: visszatér a belga Bingoal Pauwels Sauces WB

2021-04-07 15:46:49

Ismét indul a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen a Bingoal Pauwels Sauces WB Pro Team, amelynek színeiben tavaly a belga Laurens Huys az utolsó percig harcban volt az összetett győzelemért.

Tour de Hongrie: Peter Sagan csapata is nevezett

2021-04-01 11:31:26

A háromszoros világbajnok Peter Sagan csapata, a BORA-hansgrohe is indul a májusi Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen.

Tour de Hongrie Peter Sagan

Tour de Hongrie: 20 helyett 22 csapat áll rajthoz

2021-03-30 19:46:15

A májusban esedékes 42. Tour de Hongrie országúti kerékpárverseny főszervezője, Eisenkrammer Károly az M1-nek elmondta, hogy a megnövekedett érdeklődés miatt az eredetileg tervezett 20 csapat helyett 22 vesz részt az eseményen – közölte az MTI.

országúti kerékpár Tour de Hongrie Eisenkrammer Károly

Kerékpár: veszélyben a Vini Zabu TdH-indulása doppingvétség miatt

2021-03-30 14:28:20

Eltiltás fenyegeti az olasz Vini Zabu országúti kerékpáros csapatot, mert 12 hónapon belül már a második versenyzője bukott meg doppingvizsgálaton, ezért elképzelhető, hogy előzetes szándékával ellentétben nem indulhat a Tour de Hongrie-n – adta hírül az MTI.

dopping Vini Zabu Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: újabb Pro Team csapat a mezőnyben

2021-03-25 12:01:55

A Vini Zabu is indul a májusi Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen – jelentette az MTI.

Tour de Hongrie: orosz és norvég Pro Team a mezőnyben

2021-03-18 10:45:06

A norvég Uno-X Pro Cycling Team és az orosz Gazprom-RusVelo is indul a májusi Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen – írja az MTI.

Tour de Hongrie: újra beveszik Budapestet – itt a 2021-es útvonal!

2021-03-09 20:41:11

Egyre növekvő nemzeti körversenyünk, a Tour de Hongrie 2021-ben a nyugati országrészre és a Balatonra koncentrál, de négy év után a fővárosba is visszatér, s a Kékestetőt is újra megmássza.