Találatok a Strasbourg címkére

Találatok száma: 66

Női kosár Eb: a belgák és a szerbek is elődöntőbe jutottak

2021-06-23 19:04:22

Belgium Oroszországot (85–83), Szerbia hosszabbításban Spanyolországot (71–64), Franciaország Bosznia-Hercegovinát (80–67), Fehéroroszország pedig Svédországot (58–46) legyőzve jutott elődöntőbe a francia-spanyol közös rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokságon.

szerb kosárlabda női kosárlabda Eb kosárlabda francia kosárlabda fehérorosz kosárlabda Strasbourg

Ligue 1: közelebb került a BL-selejtezőhöz a Monaco

2021-05-09 17:04:39

Parádés meccsen brillírozott a Nice a francia első osztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnap: noha 1–2-es állásnál, az 52. percben emberhátrányba került, fordított, és 3–2-re legyőzte a Brestet. A délutáni programban a Monaco, a Saint-Étienne, az Angers, a Nimes és a Montpellier is nyert.

francia labdarúgás francia foci Strasbourg Saint-Étienne Nimes Nice

Ligue 1: egy kései csere mentette meg a Marseille-t

2021-04-30 22:16:32

A Marseille nem bírt vendégével a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának péntek esti mérkőzésén: a bennmaradásért harcoló Strasbourg egy pontot elvitt a Vélodrome-ból (1–1).

Strasbourg Marseille Ligue 1

Ligue 1: megvan Mbappé 21. gólja, magabiztos PSG-siker

2021-04-10 18:54:55

Fölényes, 4–1-es győzelmet aratott a Paris Saint-Germain a Strasbourg felett a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. Az esti mérkőzésen a Marseille izgalmas mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott a Montpellier otthonában.

PSG Montpellier Marseille Ligue 1 Paris Saint-Germain Strasbourg

Ligue 1: 50 perc emberelőny, de csak egy rennes-i pont

2020-11-27 22:10:24

Két vereség után pontot szerzett, de nyernie ezúttal sem sikerült a Rennes-nek: a bretonok 1–1-re végeztek az első félidő hajrájában emberhátrányba kerülő Strasbourg otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Strasbourg Rennes Ligue 1

Ligue 1: győzelmével a PSG mögött a Lille és a Lyon

2020-11-22 15:11:08

Nem botlottak az éllovas PSG üldözői a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján: a Lille, a Lyon és a Montpellier is győzelmet aratott.

potya gól francia labdarúgás francia foci Strasbourg Reims Nimes

Ligue 1: Payet ülve adott be, bombagól lett belőle – videó

2020-11-06 18:04:00

A Bajnokok Ligájában még nem szerzett pontot, azonban a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) jó passzban van az Olympique Marseille: André Villas-Boas csapata 1–0-ra győzött a Strasbourg vendégeként a 10. forduló péntek esti mérkőzésén.

Strasbourg Morgan Sanson Marseille Ligue 1

Ligue 1: kiütéses győzelmével a tabella élére ugrott a Lille

2020-10-18 15:13:26

A Lille hazai pályán 4–0-ra verte a Lenst a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén, és átvette a vezetést a tabellán a PSG-től.

francia labdarúgás Strasbourg Lyon Ligue 1

Ligue 1: a Real-kiszemelt szépségdíjas góljával nyert a Rennes

2020-08-29 18:01:46

Két kiállítást és három gólt – köztük Eduardo Camavingáét – hozott a Rennes és a Montpellier összecsapása a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) második fordulójában. A találkozót a hazai csapat nyerte meg 2–1-re.

francia labdarúgás Strasbourg Rennes Nice Montpellier Ligue 1

Ligue 1: villámgyors fordítás, a Marseille nyerte meg a rangadót

2020-02-16 17:02:37

A Marseille 2–1-re győzött a Lille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójának vasárnap késő esti rangadóján, ezzel megerősítette pozícióját a tabella második helyén. A Lyon hazai pályán 1–1-re végzett a Strasbourg legénységével – nem sokon múlt, hogy a meccs az év talán legmeghökkentőbb öngóljával induljon.

Strasbourg Saint-Étienne Marseille Lyon Lille Ligue 1

Francia Kupa: negyedosztályú csapat búcsúztatta a Lille-t

2020-01-29 21:29:09

A PSG ugyan könnyedén nyert, ám akadt meglepetés is a labdarúgó Francia kupa nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján, ugyanis a Lille 2–1-re kikapott a negyedosztályú Epinaltól, így búcsúzott a sorozattól.

Strasbourg Pau PSG Marseille Lille Francia Kupa

Francia Ligakupa: emberelőnye ellenére kiesett a címvédő

2020-01-07 21:08:59

Gól nélküli kilencven percet követően a Reims tizenegyesekkel 4–2-re legyőzte a címvédő Strasbourg legénységét kedd este, ezzel – elsőként – bejutott a Francia Ligakupa elődöntőjébe.

Strasbourg Reims Francia Ligakupa

Ligue 1: a 93. percben mentett pontot a Reims a Bordeaux ellen

2019-11-30 19:39:06

A Lyon 2–1-re győzött a Strasbourg otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.

francia bajnokság Strasbourg Reims Olympique Lyon Lille Bordeaux

Ligue 1: nehezen leírható gólt szerzett a Nantes Strasbourgban – videó

2019-09-20 22:27:12

Az élmezőnyhöz tartozó Nantes 2–1-es vereséget szenvedett a Strasbourg otthonában a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.

videó francia foci Strasbourg Nantes Ligue 1

Ligue 1: Neymar zseniális ollózós góljával hőssé vált a PSG-ben

2019-09-14 19:33:06

A Paris Saint-Germain hazai pályán az utolsó pillanatokban csikarta ki a győzelmet (1–0) a Strasbourggal szemben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában.

francia bajnokság Strasbourg PSG Neymar Ligue 1

Ligue 1: ismét elszórakozta előnyét a Brest; reimsi römi

2019-08-18 17:17:39

A Saint-Étienne a Bresttel, a Reims pedig a Strasbourggal játszott döntetlent a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójában.

francia foci Strasbourg Saint-Étienne Reims Ligue 1 Brest

Ligue 1: könnyed sikerrel kezdett a PSG – Neymart szidták a drukkerek

2019-08-11 19:06:38

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában (Ligue 1) vasárnap este a PSG magabiztos győzelmet aratott a Nimes-t fogadva. A mérkőzés elején a hazai drukkerek még a távozni készülő Neymar szidalmazásával voltak elfoglalva, aztán már a játéktérre is figyeltek – a párizsiak 3–0-ra győztek.

Ángel Di María francia foci Victor Osimhen Strasbourg PSG Nimes

Ligue 1: erről a gólról rémálmai lesznek a világbajnoknak – videó

2019-05-03 18:27:37

Megint nem tudott nyerni az Olympique Marseille: az OM 1–1-es döntetlenre végzett a Strasbourg vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának pénteki mérkőzésén, így tovább halványult a BL-kvalifikáció reménye.

Ligue 1: nincs bajnokavatás, a PSG nem bírt a Strasbourggal

2019-04-07 22:49:26

A francia bajnokság 31. fordulójának utolsó mérkőzésén a bajnoki éllovas PSG 2–2-t játszott hazai pályán a Strasbourggal, így elvesztette otthoni százszázalékos bajnoki mérlegét, és egyelőre nem ünnepelhet bajnoki címet.

francia foci Strasbourg PSG

Videó: a gólvonalról mentett a PSG-játékos, csak éppen ők támadtak

2019-04-07 21:36:47

A PSG–Strasbourg francia élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen Eric Maxim Choupo-Moting talán olyat tett, amit előtte még soha. A kameruni játékos a gólvonalról mentett, csak éppen csapattársa kapuba tartó labdájába sikerült úgy beleérnie, hogy az ne guruljon tovább.