Találatok a Sallai Roland címkére

Találatok száma: 606

Válogatott: Sallai Roland megszabadulhat az arcvédő maszktól

2022-11-25 11:47:05

Sallai Rolandnak a jövőben nem lesz szüksége az arcvédő maszkra a futballmérkőzéseken – tudta meg a Bors Sallai Tibortól, a magyar válogatott és a Freiburg támadójának édesapjától.

magyar válogatott Sallai Roland Freiburg

I said goodbye in front of the best fan base in the world – Dzsudzsák

2022-11-20 23:17:20

The Hungarian national football team won 2-1 against Greece in their preparation match. Balázs Dzsudzsák, who bid farewell to the national team, thanked the fans, and the two goal scorers, Roland Sallai and Zsolt Kalmár, also gave an interview to M4 Sport.

Sallai Roland Kalmár Zsolt Dzsudzsák Balázs

Válogatott: Kalmár Zsolt volt a mieink legjobbja a görögök ellen

2022-11-21 18:34:33

A csereként beállva negyedórát sem játszó, de a 90+3. percben győztes gólt szerző Kalmár Zsoltot látták a görögök ellen 2–1-es győzelmet arató magyar válogatott legjobbjának olvasóink, éppen megelőzve az első gólt szerző Sallai Rolandot.

magyar válogatott Sallai Roland Kalmár Zsolt Dzsudzsák Balázs

Válogatott: A világ legjobb szurkolótábora előtt búcsúztam el – Dzsudzsák

Amint arról beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott 2–1-es győzelmet aratott a Görögország elleni felkészülési  mérkőzésen. A nemzeti csapattól elbúcsúzó Dzsudzsák Balázs köszönetet mondott a szurkolóknak, majd a két gólszerző, Sallai Roland és Kalmár Zsolt is nyilatkozott az M4 Sportnak.

magyar válogatott Sallai Roland Magyarország Kalmár Zsolt Dzsudzsák Balázs

Válogatott: Sallai szép akció végén talált be – videó

2022-11-20 20:34:59

Sallai Roland góljával Magyarország megszerezte a vezetést a Görögország elleni felkészülési labdarúgó-mérkőzésen. Íme, a gól!

videó magyar válogatott Sallai Roland Magyarország Görögország

Válogatott: Ádám, Németh, Sallai? Ön kit kezdetne Luxemburg ellen?

2022-11-17 10:54:55

Olvasóink már megszokhatták, hogy a magyar labdarúgó-válogatott mérkőzései előtt összeállíthatják a kezdőcsapatunkat. A csütörtöki, Luxemburg elleni idegenbeli felkészülési mérkőzést megelőzően Ön kiket küldene pályára? Szavazzon!

Ádám Martin magyar válogatott felkészülési mérkőzés felkészülés Sallai Roland Németh András

Bundesliga: 20 perc alatt lerendezte a Freiburg az Uniont

2022-11-13 18:49:50

Az idei utolsó német élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen a játéknap előtt harmadik helyet elfoglaló Union Berlin a negyedik helyet birtokló Freiburghoz látogatott, és nagy pofonba szaladt bele. A sérült Schäfer Andrást nem nevező fővárosiakat Vincenzo Grifo triplájával gyakorlatilag 20 perc alatt lerendezték a Sallai Rolandot csereként a második félidőben bevető házigazdák, akik 4–1-re nyertek.

német foci Union Berlin Schäfer András Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: magabiztos lipcsei siker a Freiburg ellen

2022-11-09 22:33:11

A Bundesliga 14. fordulójában a Leipzig gól nélküli első félidőt követően 3–1-es győzelmet aratott a Freiburg ellen.

Szoboszlai Dominik Willi Orbán Sallai Roland Bundesliga Freiburg 14. forduló

Újabb Szoboszlai-gólpassz, újabb biztos lipcsei siker a Bundesligában

2022-11-09 19:43:31

A labdarúgó Bundesliga 14. fordulójában magyaros rangadót rendeztek Lipcsében. A Gulácsi Pétert, Willi Orbánt és Szoboszlai Domonikot is foglalkoztató RB Leipzig Sallai Roland csapatát, a Freiburgot fogadta. A gól nélküli első félidőt követően a másik félidőben kinyíltak a gólcsapok, és Szoboszlai Dominik kiemelkedő teljesítményének is köszönhetően a hazaiak 3–1-es győzelmet arattak riválisuk felett.

Willi Orbán Szoboszlai Dominik Sallai Roland 14. forduló RB Leipzig Freiburg

El: Sallai beállt, Langék kiestek, nyolcas káosz az F-csoportban

2022-11-03 18:21:48

Csütörtökön kora este véget ért az Európa-liga csoportküzdelme négy csoportban is. Az F-csoportban az eltiltott Lang Ádám nélkül játszó Omonia Nicosia kikapott a Sheriff Tiraspol vendégeként, így kiesett, a G-jelű négyesben a Sallai Rolandot csereként bevető Freiburg ikszelt a Qarabag otthonában, míg az F-csoportban mind a négy csapat nyolc ponttal zárt, és a végén a gólkülönbség döntött.

Sallai Roland Lang Ádám Európa-liga

Légiósok: Nagyon élveztem a játékot, noha a maszkot kicsit szoknom kell – Sallai

2022-10-30 18:57:06

Sallai Roland arccsonttörése miatt közel két hónapot kényszerült kihagyni, vasárnap azonban újra pályára léphetett, igaz, egyelőre a harmadosztályban számítottak rá. A Freiburg II–Oldenburg összecsapást 1–0-ra a Freiburg második csapata nyerte meg, a gól büntetőből esett, melyet Sallai Roland harcolt ki. A találkozó után lapunknak is beszélt a visszatéréséről.

Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Légiósok: Sallai visszatért, büntetőt harcolt ki – videó

2022-10-30 14:54:07

Sallai Roland arccsönttörése után ismét pályára lépett, egyelőre a Freiburg második csapatában kapott lehetőséget. Az Oldenburg elleni harmadosztályú bajnokin 79 percet játszott és kiharcolt egy büntetőt.

német bajnokság légiósok Sallai Roland Freiburg

Német Kupa: a Freiburg a 119. percben szerzett góllal nyert

2022-10-19 19:43:40

A labdarúgó Német Kupa legjobb 16 közé jutásért vívott fordulójában a Borussia Dortmund 2–0-ra legyőzte idegenben a Hannovert, míg a Freiburg a vártnál sokkal nehezebben, de 2–1-re nyert a St. Pauli ellen.

videó Sallai Roland Német Kupa Freiburg Borussia Dortmund

Bundesliga: Örökké hálás leszek az engem operáló orvosoknak – Sallai Roland

2022-10-15 00:25:13

A magyar labdarúgó-válogatott szélsője, Sallai Roland nem szívesen beszél a sérüléséről, és bár még nincs tökéletes állapotban, reméli, hogy novemberben már ott lehet a válogatott mérkőzésein.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Légiósok: Sallai Roland újra edzésbe állt

2022-10-06 17:40:50

Megkezdte az edzéseket Sallai Roland, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Freiburg futballistája, aki szeptemberben szenvedett arccsonttörést – közölte a távirati iroda.

Bundesliga Freiburg Sallai Roland légiósok magyar válogatott

Freiburg: Sallai Roland a novemberi válogatott meccseken már játszana

2022-09-29 08:22:45

Ha minden jól megy, két héten belül elkezdheti a labdás edzéseket Sallai Roland, aki novemberben szeretne pályára lépni a magyar válogatottban.

Dárdai Pál: Még egyszer sem éreztem, hogy unatkozom