Találatok a LASK címkére

Találatok száma: 13

El: az Arsenal és a Leicester is bebiztosította a továbbjutását

2020-11-26 19:22:33

Az Arsenal 3–0-ra legyőzte a Moldét a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában, ezzel bebiztosította a továbbjutását a B jelű négyesből. Hasonlóan tett a Leicester City is, amely drámai hajrában tudta döntetlenre menteni a Sporting Braga elleni összecsapást (3–3).

Zorja Luhanszk Young Boys Wolfsberger AC Sporting Braga Royal Antwerp Leicester City

El: otthon nyert a Tottenham; Milan-siker Skóciában

2020-10-22 22:38:26

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének első fordulójában a Tottenham hazai pályán 3–0-ra legyőzte a LASK-ot. A Milan a Celtic otthonában nyert 3–1-re, míg a Villarreal nyolcgólos mérkőzésen szerezte meg a három pontot a Sivasspor ellen.

Villarreal Tottenham Milan LASK Feyenoord Európa-liga

El: Mint csapat kaptunk ki – Kalmár Zsolt a 7–0-s vereségről

2020-09-25 11:50:26

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a 48. perctől kezdve emberhátrányban játszó DAC 7–0-ra kikapott az osztrák LASK otthonában, így búcsúzott a sorozattól. A történteket Bernd Storck és Kalmár Zsolt értékelte.

LASK Kalmár Zsolt Európa-liga El-selejtező El Dunaszerdahely

El: a DAC megsemmisítő veresége Ausztriában

2020-09-24 22:17:52

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a 48. perctől kezdve emberhátrányban játszó DAC 7–0-ra kikapott az osztrák LASK otthonában.

LASK Linz LASK Európa-liga El-selejtező El Dunaszerdahely

Megsemmisítő vereséget szenvedett Ausztriában a DAC

2020-09-24 20:03:09

LASK Európa-liga El Dunaszerdahely DAC

DAC: Nincs mit veszítenünk, mi csak nyerhetünk – Storck

2020-09-23 19:24:31

Megtartotta az Európa-liga 3. selejtezőkörében az osztrák LASK elleni csütörtöki mérkőzése előtti sajtótájékoztatóját a DAC.

LASK Kalmár Zsolt Európa-liga El-selejtező DAC Bernd Storck

El: az MU kettős győzelemmel jutott tovább

2020-08-05 15:00:27

A Manchester United 5–0-s első mérkőzés után a visszavágón 2–1-re legyőzte a LASK-ot, ezzel 7–1-es összesítéssel továbbjutott az Európa-liga negyeddöntőjébe, ahol az FC Köbenhavnnal találkozik.

Manchester United LASK Linz LASK Európa-liga

A halovány MU szűken nyert, de simán negyeddöntőbe jutott

2020-08-05 14:54:11

Nem történt csoda: a Manchester United az 5–0-s odavágó után hazai pályán gyenge játékkal is 2–1-es győzelmet aratott a LASK elleni Európa-liga-nyolcaddöntő második mérkőzésén. Ezzel bejutott a negyeddöntőbe, amelyben a dán FC Köbenhavn vár rá.

Philipp Wiesinger Manchester United LASK Linz LASK Jesse Lingard Európa-liga

A Bayern, az MU, az Atalanta, a Real Madrid és az FTC az újraindítás királyai között

2020-07-10 21:41:25

A Bundesliga és az NB I már véget ért, a Premier League bajnoki címe eldőlt, közeledik a zárás a Serie A-ban és a La Ligában is – körülnéztük, az európai topligákban, hogy mely csapatoknak jött jól a koronavírus-járvány miatti (két-)három hónapos szünet, és mely gárdák „dobták le a vasmacskát” az újrakezdés elején.

Serie A Schalke Red Bull Salzburg Real Sociedad Real Madrid Premier League

Légiósok: Szoboszlai a LASK kapuját is bevette – videó

2020-06-14 19:46:23

Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának 4. fordulójában Szoboszlai Dominik ismét gólt szerzett: a Red Bull Salzburg magyar válogatott játékosa a 8. percben vette be a LASK kapuját. Szoboszlai a gólja után három perccel, majd a második félidőben is kiosztott egy gólpasszt.

osztrák bajnokság osztrák Bundesliga légiósok Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg LASK

BL: holland, belga és cseh klub jutott utolsóként a főtáblára

2019-08-28 21:52:34

Az Ajax szerda este hazai pályán 2–0-ra legyőzte Thomas Doll csapatát, a ciprusi APOEL-t a Bajnokok Ligája-selejtező playoffjában, ezzel bejutott a 32 csapatos csoportkörbe. A Slavia pályaválasztóként is legyűrte a kolozsvári CFR-t, és az FC Bruges is kettős sikerrel jutott túl osztrák ellenfelén.

Slavia Praha LASK FC Bruges CFR Cluj Bajnokok Ligája BL-selejtező

Felkészülés: hétgólos meccsen kapott ki a Haladás

2016-01-29 14:55:06

A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás felkészülési mérkőzésen 4–3-ra kikapott az osztrák másodosztályú LASK Linztől.

labdarúgó NB I felkészülés NB I felkészülés NB I LASK Haladás

Ausztria: kirúgták a válogatott gólrekorderét a sereghajtó Linztől

2010-11-30 20:19:37

Elküldték az osztrák labdarúgó-bajnokság sereghajtójától, a LASK-tól Toni Polstert, aki a juniorcsapat edzőjeként állt a linzi klub alkalmazásában az év elejétől.