Találatok a közvetítés címkére

Találatok száma: 3567

NOB: kizárták az oroszokat és a fehéroroszokat az olimpiai közvetítési pályázatokból

2022-09-29 12:29:07

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) kiírta Európában a pályázatot a 2026-os téli és a 2028-as nyári olimpia televíziós jogaiért, amiből ugyanakkor kizárta Oroszországot és Fehéroroszországot – jelentette az MTI.

olimpia közvetítés

Egy félidő szenvedés után biztosan verte a Veszprém a Dinamót

2022-09-28 18:05:11

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában is nyert a Veszprém, hazai pályán, gyenge első félidő után megrázta magát, és felülkerekedett a Dinamo Bucuresti-en.

közvetítés férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Dinamo Bucuresti

Morata a 88. percben betalált Portugáliában, továbbjutottak a spanyolok!

2022-09-27 20:24:14

Portugália Spanyolországgal vívott csoportelsőségről döntő rangadót a labdarúgó Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában – a mérkőzést Álvaro Morata a 88. percben szerzett góljával a vendégek nyerték meg.

Álvaro Morata spanyol válogatott portugál válogatott online! közvetítés Svájc

Legyőzte az ősi riválist Hollandia, és a csoport élén végzett

2022-09-25 20:36:56

Hollandia 1–0-ra megverte odahaza az örök rivális Belgiumot a Nemzetek Ligája A-ligájába, és bejutott a sorozat négyes döntőjébe! Lengyelország a kieső Wales elleni 1–0-s győzelemmel biztosította harmadik helyét a csoportban.

online! közvetítés holland válogatott belga válogatott Virgil van Dijk Nemzetek Ligája

A dánok győztek, a franciák bent maradtak, a horvátok örültek

2022-09-25 20:00:59

A Nemzetek Ligája elérkezett a 6., záró fordulójához. Az A-liga 1. csoportjában Dánia Franciaországot fogadta, és 2–0-ra legyőzte. Ez sem volt elég azonban a négyes döntőbe jutáshoz, mert Horvátország is felülmúlta Ausztriát, így Modricék lettek a csoportelsők.

közvetítés Nemzetek Ligája Franciaország Dánia

A gyengén futballozó spanyolok kikaptak odahaza Svájctól

2022-09-24 20:09:47

Spanyolország 2–1-re kikapott odahaza Svájctól a Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában, és mivel a portugálok nyertek Csehországban, a csoportelsőségről a jövő heti portugál–spanyol rangadó dönt majd.

svájci válogatott spanyol válogatott online! közvetítés Svájc Spanyolország

Majdnem hét év után kapott ki otthon a Győr a BL-ben

2022-09-24 17:05:07

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában az eddig két győzelemmel álló Győri ETO a francia Metzet fogadta, és váratlan vereséget szenvedett (24–28). A Stine Oftedalt nélkülöző zöld-fehérek sok hibával játszottak, amit a franciák kihasználtak, és nagyon biztos győzelmet arattak.

közvetítés Metz Győri Audi ETO KC

Hihetetlen végjátékban kapott ki a Ferencváros a Bresttől

2022-09-24 10:51:49

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Brest 21–20-ra nyert Érden a Ferencváros vendégeként az A-csoport harmadik fordulójában.

online! női kézilabda közvetítés kézilabda Fradi kézilabda Fradi

Lipcsei csoda(gól): megvertük idegenben a németeket is!

2022-09-23 20:21:57

Lipcsében Szalai Ádám csodagóljával Magyarország 1–0-ra megverte a házigazda németeket a Nemzetek Ligájában az A-liga 3. csoportjának ötödik fordulójában.

onlive! német válogatott magyar válogatott lipcsei csoda közvetítés Szalai Ádám

Tovább menetel a Real Madrid, legyőzte az Atléticót is

2022-09-18 17:16:45

A madridi derbin a Wanda Metropolitanóban a Real Madrid 2–1-re legyőzte a házigazda Atlético Madridot a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában.

online! közvetítés Rodrygo Real Madrid Mario Hermoso La Liga

Különösebb erőlködés nélkül is majdnem hússzal nyert az ETO

2022-09-18 13:33:12

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Győri ETO hazai pályán fogadta a török Kastamonu csapatát, és mindenféle nehézség nélkül tizenkilenc gólos győzelmet aratott.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda közvetítés Kastamonu Győri Audi ETO KC

Történelmi pofon, húszgólos FTC-vereség Németországban

2022-09-18 13:23:18

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Ferencváros a német Bietigheim csapatához látogatott, és végig alárendelt szerepet játszva húszgólos, történelmi vereséget szenvedett.

női kézilabda BL közvetítés Szikora Melinda Ferencváros FTC-Rail Cargo Hungaria Bietigheim

Három gólt kapott az erőtlen Leipzig a Mönchengladbachtól

2022-09-17 18:03:27

A labdarúgó német Bundesliga 7. fordulójában a Borussia Mönchengladbach 3–0-ra győzött az RB Leipzig ellen. Jonas Hofmann duplázott, és Rami Benszebajni is betalált.

közvetítés Bundesliga videó onlive RB Leipzig Borussia Mönchengladbach

Kleinheisler csereként szállt be, győzött idegenben az Osijek

2022-09-17 15:52:56

A horvát NK Osijek 1–0-ra nyert idegenben a Gorica ellen az 1. HNL 10. fordulójában.

online! közvetítés Sime Grzan NK Osijek Kleinheisler László Gorica

Topolya, a házigazdák réme: újabb idegenbeli TSC-siker

2022-09-16 18:22:09

A lucsáni Mladoszt vendégeként is bizonyította a Topolyai SC, hogy miért tart valamennyi együttes attól a találkozótól, amikor az észak-bácskai együttest fogadja a saját közönsége előtt. A TSC 5–2-re nyert a szerb Szuperliga 12. fordulójában, így a hét idegenbeli mérkőzésén három győzelmet és négy döntetlent jegyzett, ez utóbbiak közé tartozik a Crvena zvezda és a Partizan elleni bravúros pontszerzés is.

szerb Szuperliga online! közvetítés Topolya TSC Mladoszt

MenetEl a Ferencváros, fantasztikus siker Monacóban!

2022-09-15 18:33:05

A Ferencváros labdarúgócsapata 1–0-ra megverte a Monacót az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

onlive! közvetítés Vécsei Bálint Fradi Ferencváros FTC

A hajrá a Realé volt: kikapott Madridban az RB Leipzig

2022-09-14 20:30:34

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában a Real Madrid 2–0-ra legyőzte odahaza az RB Leipziget.

online! közvetítés Willi Orbán Szoboszlai Dominik Real Madrid RB Leipzig

Haaland lett a Dortmund végzete Manchesterben

2022-09-14 17:38:08

A Bajnokok Ligája G-csoportjában az angol Manchester City a német Borussia Dortmundot fogadta, és nagyon nehezen talált fogást rajta. Ráadásul a vendégek vezetést is szereztek, amelyet egészen a 80. percig megtartottak, de a nagy nyomást már nem bírták ki, a City négy perc alatt fordított, és 2–1-re győzött.

közvetítés Manchester City Erling Haaland Dortmund Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

A szünet utáni volt a Barca igazi arca, kikapott a Szeged

2022-09-14 15:53:06

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 1. fordulójában a Pick Szeged 35–28-ra kikapott odahaza a sorozat egyik esélyesétől, a Barcától.

közvetítés férfi kézilabda Pick Szeged online! kézilabda Barca

Lewandowski elpuskázott helyzetekkel tért vissza, győzött a Bayern!

2022-09-13 15:44:36

A Bayern München 2–0-ra megverte odahaza a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának második fordulójában.