Találatok a Interlagos címkére

Találatok száma: 30

F1: kizárhatják Hamiltont az interlagosi időmérőről

2021-11-12 23:27:04

Veszélybe került Lewis Hamilton, a Sao Pauló-i Nagydíj időmérőjén aratott győzelme, mert elképzelhető, hogy a 44-es számú Mercedes nem felelt meg teljesen a technikai szabályoknak a brazíliai kvalifikáción.

Sao Pauló-i Nagydíj Mercedes Lewis Hamilton Interlagos F1

F1: Verstappent nem sokkolta a pluszlóerővel versenyző Hamilton

2021-11-12 21:43:12

Lewis Hamilton indulhat az élről a Formula–1-es Sao Pauló-i Nagydíj sprintkvalifikációján. A Mercedes versenyzője úgy érzi, nehéz versenyeken van túl, így az interlagosi sikere szinte olyan a számára, mintha ismét az első pole pozícióját szerezte volna meg. A Red Bullnál Max Verstappen és Christian Horner is úgy véli, ha Hamilton nem kapott volna új motort, nem lett volna ekkora előnyben, míg a McLarennel szemben előnybe kerülő Ferrari új riválist kapott Brazíliában.

Valtteri Bottas Sao Pauló-i Nagydíj Red Bull Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Lewis Hamilton uralta az időmérőt Interlagosban

2021-11-12 21:06:29

Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Formula–1-es Sao Pauló-i Nagydíj időmérőjén, így a Mercedes brit versenyzője várhatja az élről a piros lámpák kialvását az interlagosi sprintkvalifikáción. Hamilton mellől a világbajnoki riválisa, Max Verstappen, a második rajtsorból pedig Valtteri Bottas és Sergio Pérez vághat neki a szombati összecsapásnak.

Sao Pauló-i Nagydíj Sao Paulo Interlagos Formula–1 F1

Hamiltoné a rajtelsőség az interlagosi sprintkvalifikációra

2021-11-12 18:13:22

F1: a Mercedes a Red Bull előtt az interlagosi nyitányon

2021-11-12 17:33:09

Lewis Hamilton bizonyult a leggyorsabbnak a Formula–1-es Sao Pauló-i Nagydíj első szabadedzésén. A Mercedes brit versenyzője mögött a Red Bull párosa zárt Max Verstappen, Sergio Pérez sorrendben a brazíliai időmérő előtti egyetlen szabadedzésen.

szabadedzés Sao Pauló-i Nagydíj Sao Paulo Interlagos Formula–1 F1

F1: Hamilton rajtbüntetést kapott – hivatalos

2021-11-12 16:56:17

Lewis Hamilton autójába új motor került be Interlagosban, így öt rajthelyes büntetést kapott a vasárnapi Sao Pauló-i Nagydíjra – erősítette meg a hírt a Mercedes.

Mercedes Lewis Hamilton Interlagos F1 Brazil Nagydíj

Hamilton és Verstappen nyitott az élen az interlagosi időmérő előtt

2021-11-12 14:15:03

F1: egyre valószínűbb Hamilton újabb rajtbüntetése?

2021-11-12 14:55:41

Bár Lewis Hamilton egyelőre nem tud arról, hogy új motort kapna Interlagosban, a pletykák nem csitulnak azzal kapcsolatban, hogy akár ezen a hétvégén, akár a hátralévők valamelyikén újabb hátrasorolással kellene szembenéznie a motorcsere miatt.

Sao Paulo Mercedes Lewis Hamilton Interlagos F1 Brazil Nagydíj

Koronavírus: elmarad a Senna-emlékmaratoni is

2020-04-13 17:24:54

Ayrton Senna, akit Niki Lauda is minden idők legjobb F1-es autóversenyzőjének tartott, 1994. május 1-jén vesztette életét az imolai versenypályán, a Tamburello-kanyarban. Az idén március 21-én lett volna 60 éves. Hatalmas megemlékezést szervezett az Instituto Ayrton Senna – Senna Alapítvány –, illetve a szokásos, éves, Interlagosban, a versenypályán zajló Senna-emlékmaratoni időpontját is május 1-re időzítették.

koronavírus Senna-emlékmaraton Interlagos Brazília Ayrton Senna

Videó: így ütközött Vettel és Leclerc, mindketten kiestek

2019-11-17 20:22:05

Bosszankodhat a Ferrari az F1-es Brazil Nagydíj után: Sebastian Vettel és Charles Leclerc sem tudta befejezni a futamot, ráadásul azért, mert a két pilóta egymással ütközött.

videó Sebastian Vettel Interlagos Ferrari F1 Charles Leclerc

Legendás - nem felejti magyarságát az interlagosi pálya igazgatója

2014-07-03 19:33:06

Brazíliában találkoztunk Joao Mihalikkal. A legendás interlagosi versenypálya igazgatója mesélt magyar származásáról, Ayrton Sennáról. Exkluzív interjú.

videó Sao Paulo NSO Tv Kibédi Péter Joao Mihalik Interlagos

Videó: nem felejti magyarságát az interlagosi pálya igazgatója

2014-07-03 19:18:18

Brazíliában találkoztunk Joao Mihalikkal. A legendás interlagosi versenypálya igazgatója mesélt magyar származásáról, Ayrton Sennáról, és arról, hogy miért a Sao Pauló-i az egyik legjobb aszfaltcsík a világon. Exkluzív interjú.

videó NSO Tv Joao Mihalik Interlagos

Ezért tévedt el Raikkönen Interlagosban?

2012-11-30 18:29:48

Aki látta az idei Formula–1-es szezon utolsó, Sebastian Vettel triplázásával végződött futamát, biztosan emlékszik Kimi Raikkönen 52. körben elkövetett, kicsúszását követő pályaismereti felfedezőútjára.

Raikkönen Interlagos F1

Interlagos: ahol még a boxutca is trükkös

2012-11-21 18:12:22

Nagy tengerszint feletti magasság, hőség vagy eső, jelentős szintkülönbségek, kanyarok véget nem érő variánsai és a szezon egyik leghosszabb padlógázas szakasza – a Brazil Nagydíj több mint húsz éve folyamatosan az extremitásokról szól. A szezonzáró futamot az F1 egyik legérdekesebb helyszínén rendezik, ahol olyan kihívásokkal kerülnek szembe a pilóták és a mérnökök, amelyekkel máshol nem találkozhatnak.

pályabemutató Interlagos F1 Brazília Brazil Nagydíj

Fegyveresek támadtak Jenson Buttonra

2010-11-07 07:31:21

Fegyveresek ki akarták rabolni a Formula–1 címvédőjét, a brit Jenson Buttont (McLaren) az autós gyorsasági világbajnokság brazíliai állomásán, a szombati időmérő edzés után.

Brazília F1 Interlagos Jenson Button bűnügy rablás

„Vezethetetlen volt az autóm a végén” – mondja Timo Glock

2008-11-07 04:00:30

Minden idők talán legelképesztőbb és legizgalmasabb hajrája után nyerte meg Interlagosban a 2008-as egyéni Formula–1-es világbajnokságot Lewis Hamilton, és ő maga sem tagadta, hogy ehhez bizony az égiek segítségére is szüksége volt… A McLaren nem éppen szerencsés taktikával gyakorlatilag végig a „határon” tartotta első számú pilótáját, és az utolsó körök káoszában ez majdnem az angol vb-címébe került. Az őrült finisben a mellékszereplőkből főszereplők lettek: Kubica „partizánakciója” kizökkentette Hamiltont, a remekül versenyző Vettel majdnem tálcán nyújtotta Massának a végső győzelmet, a végén pedig Timo Glock Toyotájának lelassulása döntött. Nézzük, hogyan emlékeznek vissza Interlagosra a „királycsinálók”!

F1 Robert Kubica Timo Glock Sebastian Vettel Interlagos

Formula–1: 2014-ig Interlagos a Brazil Nagydíj helyszíne

2008-11-09 04:00:30

2014-ig Sao Paulóban, az interlagosi pályán rendezik meg a Formula–1-es Brazil Nagydíjat. Erről a vasárnapi – magyar idő szerint 18 órakor kezdődő – szezonzáró futam előtt állapodtak meg a szervezők és Bernie Ecclestone, az autós gyorsasági világbajnokság vezetője. A házigazdák vállalták, hogy a közeljövőben, egy 11.8 millió eurós beruházás keretében felújítják az aszfaltcsíkot, valamint a kiszolgáló létesítményeket és lelátókat.

Interlagos

Nagyító alá vettük Interlagos legizgalmasabb kanyarját, a Ferradurát

2008-11-05 04:00:25

Mindössze hét pont választja el a Formula–1 világbajnoki versenyében élen álló Lewis Hamiltont és a második helyezett Felipe Massát. A brazilnak hazai pályán győzelemre és tökéletes versenyzésre (no meg Hamilton gyengélkedésére) van szüksége. Massa 2006-ban győzött Interlagosban, most is csak ez adhat neki esélyt: tekintsék meg a pálya legnagyobb kihívást jelentő kanyarjáról készült elemzésünket!

Interlagos

Ahol eldől a 2008-as világbajnokság: Interlagos, kanyarról kanyarra

2008-11-04 04:00:28

Mindössze hét pont választja el a Formula–1 világbajnoki versenyében az élen álló Lewis Hamiltont és a második helyezett Felipe Massát. A brazilnak hazai pályán győzelemre és tökéletes versenyzésre (no meg Hamilton gyengélkedésére) van szüksége. Massa 2006-ban győzött Interlagosban, most is csak ez adhat neki esélyt: tekintsék meg szakmai elemzésünket az idény utolsó futamának, a Brazil Nagydíjnak helyet adó pályáról, és tegyenek meg egy kört a vb-címre hajtó pilótával!