Találatok a Granada címkére

Találatok száma: 323

El: Man. United–Roma és Villarreal–Arsenal elődöntő lesz

2021-04-15 21:33:52

Az Arsenal négy góllal nyert Prágában csütörtök este a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján, a Manchester United és a Villarreal másodszor is legyőzte ellenfelét, míg a legkiélezettebb csatában a Roma kihúzta odahaza a számára üdvözítő 1–1-et, így eldőlt, hogy ez a négy csapat jut be a sorozat elődöntőjébe. A legjobb négy között Manchester United–Roma és Villarreal–Arsenal mérkőzést rendeznek.

Villarreal Slavia Praha Roma Manchester United Granada Európa-liga

A Roma kiejtette az Ajaxot; négy között a Manchester United

2021-04-15 20:23:54

Villarreal Roma Manchester United Granada Európa-liga El-negyeddöntő

El: a Roma fordított; a Slavia a 94. percben egyenlített az Arsenal ellen

2021-04-08 21:17:29

Csütörtökön rendezték meg az labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzéseit. A Premier League csapatai közül az Arsenal a hajrában szerzett vezetést a Slavia Praha ellen, mégsem tudott nyerni, míg a Manchester United kétgólos előnyből várhatja a visszavágót. A Villarreal büntetőből szerzett góllal nyert a Dinamo Zagreb otthonában, a Roma pedig hátrányból felállva aratott sikert az Ajax ellen.

Az Arsenal a 86. percben szerzett vezetést, mégsem tudott nyerni

2021-04-08 19:57:00

negyeddöntő Villarreal Slavia Praha Manchester United Granada Dinamo Zagreb

Két góllal nyert Spanyolországban a Manchester United

2021-04-08 20:36:14

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében a Granada 2–0-ra kikapott odahaza a Manchester Unitedtől.

online! közvetítés Marcus Rashford Manchester United Granada El-negyeddöntő

La Liga: a Valencia és a Villarreal is egy góllal nyert

2021-03-21 16:01:42

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a Valencia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a Villarreal szintén otthon nyert a Cádiz ellen (2–1), a Getafe pedig 1–1-es döntetlent játszott az Elchével.

Villarreal Valencia La Liga Granada Getafe Elche

El: a Man. United spanyol, az Arsenal cseh ellenfelet kapott

2021-03-19 12:58:17

Pénteken az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni székházában tartották meg az Európa-liga negyeddöntőjének és elődöntőjének sorsolását.

A Dinamo Zagreb kiejtette a Tottenhamet; nyolc között az Arsenal

2021-03-18 18:06:54

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében, a párharc visszavágóján a Dinamo Zagreb hazai pályán – a triplázó Mislav Orsic vezetésével – hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt, így továbbjutott a legjobb nyolc csapat közé. A Roma, az Ajax és a Villarreal egyaránt kettős sikerrel ment tovább, a Slavia Praha Skóciában harcolta ki a folytatás jogát, az Arsenalnak a hazai vereség is belefért, míg a Molde hiába nyert a Granada ellen a Puskás Arénában.

Young Boys Villarreal Tottenham Slavia Praha Sahtar Doneck Roma

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

Kane-duplával nyert a Tottenham; Arsenal-siker Görögországban

2021-03-11 18:20:30

Csütörtökön rendezték meg a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a párharcok első mérkőzéseit. A Tottenham otthon, az Arsenal idegenben nyert két góllal, míg a Roma és az Ajax egyaránt háromgólos előnyt szerzett. A Villarreal Ukrajnában győzött két góllal, míg a Granada otthon aratott 2–0-s győzelmet. A Rangers idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Slavia Prahával.

Európa-liga: újabb mérkőzést rendeznek a Puskás Arénában!

2021-03-03 11:02:40

A norvég Molde FK és a spanyol Granada CF március 18-án, 18.55-kor Budapesten mérkőzik meg az UEFA Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján – jelentette be szerda délelőtt Twitter-üzenetben a Magyar Labdarúgó-szövetség.

koronavírus Puskás Aréna Molde Granada Európa-liga

La Liga: a 94. percben mentett pontot a Celta, nyert a Betis

2021-02-28 15:41:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Celta Vigo az utolsó pillanatokban mentett meg egy pontot a Real Valladolid ellen.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valladolid La Liga Granada

Az Arsenal kiejtette a Benficát, 16 között az MU és az Ajax is

2021-02-25 16:43:41

Csütörtökön a labdarúgó Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első körében a párharcok visszavágóját rendezték meg, így kialakul a legjobb 16 mezőnye. Továbbjutott többek között az Arsenal, a Manchester United és az Ajax is, míg meglepetésre egyaránt búcsúzott a sorozattól a Leicester, a Bayer Leverkusen és a Napoli is.

napoli eredménykövető Villarreal Sahtar Doneck Real Sociedad PSV

La Liga: kirobbanó formában a svéd csatár; nyert a ligautolsó

2021-02-21 22:26:29

A Real Sociedad a mesterhármasig jutó Alexander Isak vezérletével 4–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójában.

Villarreal Real Sociedad La Liga Huesca Granada Athletic Bilbao

La Liga: újra nyert az Atlético és a Sevilla is

2021-02-13 14:37:02

A Granada hazai pályán 2–1-re kikapott Atlético Madridtól a spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnokság (La Liga) 23. fordulójának szombat kora délutáni mérkőzésén. A Sevilla egy góllal verte meg az Huescát.

La Liga Granada Atlético Madrid

La Liga: nem bírt egymással a Levante és a Granada

2021-02-06 15:33:40

A Levante hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Granadával a spanyol labdarúgó La Liga 22. fordulójában. Ugyanilyen végeredményt hozott a Villarreal elchei vendégjátéka, noha a látogatók Gerard Moreno duplájával már két góllal vezettek.

Roberto Soldado Levante Granada

Király-kupa: elképesztő meccsen jutott tovább a Barca

2021-02-03 21:47:13

A Barcelona hihetetlen mérkőzésen, hosszabbítás után 5–3-ra verte meg a Granadát a Király-kupa negyeddöntőjében, így az elődöntőbe jutott.

spanyol labdarúgás Király-kupa Granada Barcelona

Hihetetlen izgalmak: nyolcgólos meccsen ment tovább a Barcelona

2021-02-03 15:41:11

Elképesztően izgalmas mérkőzést hozott a spanyol Király-kupa szerda esti negyeddöntője, amelynek végén a Barcelona örülhetett a Granada felett aratott 5–3-as, hosszabbításbeli győzelmének. A hazaiak a 88. percig kétgólos előnyben voltak, de a Barca négy perc alatt egalizált, majd a ráadást is jobban bírta, ezzel bejutott az elődöntőbe.

spanyol labdarúgás Robert Kenedy Lionel Messi Király-kupa Jordi Alba Granada

Király-kupa: a negyeddöntőben is idegenben játszik a Barca

2021-01-29 16:46:06

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) pénteken elkészítette a Király-kupa jövő heti negyeddöntőjének párosítását: az FC Barcelona a Granadához látogat majd.

spanyol foci Király-kupa Granada Barcelona

Király-kupa: a „Real-ölő” a Bilbaót is megizzasztotta

2021-01-28 20:21:55

A Granada kiütéses, 6–0-s győzelemmel lépett a legjobb nyolc közé a spanyol Király-kupában. Az élvonalbeli együttes a harmadosztályú Navalcarnero otthonába látogatott, és az első félidő 9. és 34. perce között négyszer is betalálva a szünetig el is döntött minden fontos kérdést. Az Athletic Bilbao a második félidőben fordított, ezzel kiejtette a korábban a Real Madridot is búcsúztató Alcoyanót.