La Liga: a volt spanyol kapitány lett a Granada vezetőedzője

A korábban a Barcelonánál és az AS Románál másodedzőként, míg az AS Monacónál vezetőedzőként dolgozó Robert Moreno veszi át a Granada CF irányítását – számolt be a hírről a klub hivatalos honlapja.

spanyol foci Robert Moreno La Liga Granada

La Liga: három idény után hagyja el posztját a Granada trénere

2021-05-28 09:22:07

Diego Martínez Penas távozott a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Granada vezetőedzői posztjáról.

La Liga Granada Diego Martínez Penas

La Liga: a Sevilla a 93. percben nyerte meg az idény utolsó meccsét

2021-05-23 19:16:08

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38., vagyis utolsó fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést, míg a Granada és a Getafe gól nélküli döntetlent játszott egymással.

Sevilla La Liga Granada Getafe Alavés

La Liga: fordított az Atlético, de még nem bajnok

2021-05-16 17:53:33

Az Atlético Madrid hátrányból felállva 2–1-re legyőzte az Osasunát a La Liga 37. fordulójában, így továbbra is vezeti a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot.

Villarreal Valladolid Valencia Sevilla Real Sociedad Osasuna

Real: kimaradt Marcelo – nézeteltérés áll a háttérben?

2021-05-12 19:01:45

A szerda késő délutáni kerethirdetéskor meglepő hírt kaptak a Real Madrid labdarúgócsapatának szurkolói: a klub által kiadott névsorban nem találjuk meg Marcelót. Ez azért is szokatlan, mert egyrészt a Real Madridnak kevés bevethető védője van, másrészt nem tudni arról, hogy a brazil balbekk megsérült volna. A Goal spanyol kiadása szerint egészen más áll a háttérben.

spanyol labdarúgás Zinédine Zidane Real Madrid Marcelo La Liga Granada

La Liga: a Betis ritkán látható góllal lépett fel El-t érő helyre

2021-05-10 21:07:18

A Real Betis 2–1-re legyőzte otthon a Granadát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójának hétfői záró mérkőzésén, ezzel véget vetett hatmeccses döntetlenszériájának és a Villarrealt megelőzve fellépett az Európa-liga-indulást érő 6. helyre.

spanyol foci La Liga Joaquín Granada Borja Iglesias Betis

Barcelona: Koeman lemarad az Atlético elleni rangadóról

2021-04-30 17:08:15

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság fegyelmi bizottsága két meccsre eltiltotta a Barcelona vezetőedzőjét, Ronald Koemant – a tréner csütörtökön, a Granada ellen 2–1-re elveszített bajnokin kapott piros lapot.

Ronald Koeman La Liga Granada Barcelona Atlético Madrid

Barcelona: Nagy lehetőséget szalasztottunk el – Koeman

2021-04-30 11:42:19

Az FC Barcelona csütörtökön a spanyol bajnoki tabella élére állhatott volna, ám a Camp Nouban 2–1-es vereséget szenvedett a Granadától a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, így maradt a harmadik helyen. A mérkőzés után több hazai játékos és Ronald Koeman vezetőedző is csalódottan nyilatkozott.

spanyol foci Ronald Koeman La Liga Granada Barcelona

A Barcelona vezetést szerzett Messi góljával, majd jött a hideg zuhany

2021-04-29 17:33:06

A spanyol La Ligában a Barcelona mindenképpen győzni akart a Granada ellen, a vendégek azonban elvitték a Camp Nouból mindhárom pontot (1–2)!

online! közvetítés Lionel Messi La Liga Jorge Molina Granada

La Liga: az öltözőből hívták vissza a játékosokat, hogy befejezzék a meccset

2021-04-25 18:16:01

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a mérkőzés azonban a ráadásban történtekről marad majd igazán emlékezetes.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Sevilla Osasuna La Liga Granada

El: Man. United–Roma és Villarreal–Arsenal elődöntő lesz

2021-04-15 21:33:52

Az Arsenal négy góllal nyert Prágában csütörtök este a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján, a Manchester United és a Villarreal másodszor is legyőzte ellenfelét, míg a legkiélezettebb csatában a Roma kihúzta odahaza a számára üdvözítő 1–1-et, így eldőlt, hogy ez a négy csapat jut be a sorozat elődöntőjébe. A legjobb négy között Manchester United–Roma és Villarreal–Arsenal mérkőzést rendeznek.

Villarreal Slavia Praha Roma Manchester United Granada Európa-liga

A Roma kiejtette az Ajaxot; négy között a Manchester United

2021-04-15 20:23:54

Villarreal Roma Manchester United Granada Európa-liga El-negyeddöntő

El: a Roma fordított; a Slavia a 94. percben egyenlített az Arsenal ellen

2021-04-08 21:17:29

Csütörtökön rendezték meg az labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzéseit. A Premier League csapatai közül az Arsenal a hajrában szerzett vezetést a Slavia Praha ellen, mégsem tudott nyerni, míg a Manchester United kétgólos előnyből várhatja a visszavágót. A Villarreal büntetőből szerzett góllal nyert a Dinamo Zagreb otthonában, a Roma pedig hátrányból felállva aratott sikert az Ajax ellen.

Az Arsenal a 86. percben szerzett vezetést, mégsem tudott nyerni

2021-04-08 19:57:00

negyeddöntő Villarreal Slavia Praha Manchester United Granada Dinamo Zagreb

Két góllal nyert Spanyolországban a Manchester United

2021-04-08 20:36:14

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében a Granada 2–0-ra kikapott odahaza a Manchester Unitedtől.

online! közvetítés Marcus Rashford Manchester United Granada El-negyeddöntő

La Liga: a Valencia és a Villarreal is egy góllal nyert

2021-03-21 16:01:42

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a Valencia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a Villarreal szintén otthon nyert a Cádiz ellen (2–1), a Getafe pedig 1–1-es döntetlent játszott az Elchével.

Villarreal Valencia La Liga Granada Getafe Elche

El: a Man. United spanyol, az Arsenal cseh ellenfelet kapott

2021-03-19 12:58:17

Pénteken az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni székházában tartották meg az Európa-liga negyeddöntőjének és elődöntőjének sorsolását.

A Dinamo Zagreb kiejtette a Tottenhamet; nyolc között az Arsenal

2021-03-18 18:06:54

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében, a párharc visszavágóján a Dinamo Zagreb hazai pályán – a triplázó Mislav Orsic vezetésével – hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt, így továbbjutott a legjobb nyolc csapat közé. A Roma, az Ajax és a Villarreal egyaránt kettős sikerrel ment tovább, a Slavia Praha Skóciában harcolta ki a folytatás jogát, az Arsenalnak a hazai vereség is belefért, míg a Molde hiába nyert a Granada ellen a Puskás Arénában.

Young Boys Villarreal Tottenham Slavia Praha Sahtar Doneck Roma

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

Kane-duplával nyert a Tottenham; Arsenal-siker Görögországban

2021-03-11 18:20:30

Csütörtökön rendezték meg a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a párharcok első mérkőzéseit. A Tottenham otthon, az Arsenal idegenben nyert két góllal, míg a Roma és az Ajax egyaránt háromgólos előnyt szerzett. A Villarreal Ukrajnában győzött két góllal, míg a Granada otthon aratott 2–0-s győzelmet. A Rangers idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Slavia Prahával.