Találatok a csel címkére

Találatok száma: 140

Videó: ha ezt Vinícius csinálja… – csodálatos gólpasszt adott a Real női csapatának sztárja

2022-09-30 11:13:37

A Real Madrid női labdarúgócsapata oda-vissza legyőzte a norvég Rosenborgot a Bajnokok Ligája selejtezőjében, így bejutott a csoportkörbe. A 3–0-s első mérkőzés után otthon 2–1-re nyertek a blancók, az együttes legjobbja a gólt és gólpasszt jegyző Athenea del Castillo volt.

videó női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL gólvideó

Videó: hidegvérű labdalevételével leültette ellenfelét a New York City játékosa

2022-07-25 14:08:10

Szemet gyönyörködtetően vett le egy labdát a New York City FC brazil játékosa, Talles Magno az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján. A 20 éves szélső pazar megmozdulása után az Inter Miami játékosa a földre huppant. Íme!

labdarúgás csel Talles Magno New York City FC MLS Inter Miami

Videó: mintha a régi Pogbát látnánk – a francia csúnyán megetette társait

2022-07-19 07:31:59

Ki ne emlékezne a felszabadult Paul Pogbára, aki a Juventusban fantasztikus cseleket mutatott be és bődületes gólokat szerzett? Nos, az elmúlt hat évben nem sok ilyet láthattunk tőle, a Manchester Unitednél ugyanis finoman fogalmazva sem ment neki úgy, mint a torinói klubban. Most azonban a rajongói abban reménykednek, hogy régi-új csapatában visszatér majd az önbizalma. Az alábbi videó éppen ezt igazolja – látni kell Pogba trükkjeit!

videó csel Paul Pogba Juventus

Videó: mindent tud a labdával – lenyűgöző összeállítás kering Viníciusról

2022-06-12 15:59:20

A Real Madriddal elhódította a Bajnokok Ligája trófeáját, mi több, a Liverpool elleni döntőben ő szerezte az egyetlen, mindent eldöntő gólt. A CIES Football Observatory nevű svájci elemzőcsoport szerint Vinícius Júnior a világ második legértékesebb labdarúgója, egyedül Kylian Mbappé előzi őt meg. A 21 éves brazil szélső mindent tud a labdával – ezt az alábbi videós összeállítás is alátámasztja.

videó labdarúgás gólvideó csel brazil válogatott Vinícius Júnior

Videó: nyolc biciklicsel után kapufás gól – a brazil játékos erre emlékezni fog!

2022-06-12 14:52:13

Tíz perccel a becserélése után látványos gólt szerzett a Palmeiras–Botafogo (4–0) brazil élvonalbeli bajnokin a hazaiak játékosa, Wesley. A 23 éves támadó nyolc átlépős csel után tolta be a labdát, majd még egy cselt követően hatalmas gólt szerzett. Íme!

videó labdarúgás gólvideó csel brazil labdarúgás brazil foci

Videó: ez igen! Gavi esernyőcsellel hozta ki a labdát a büntetőterületről

2022-06-10 09:03:39

Mint arról beszámoltunk, Pablo Sarabia góljával Spanyolország 1–0-ra legyőzte Svájcot a Nemzetek Ligája A-divíziójában, csütörtökön. Gavi a csehek ellen góllal, most pedig egy hidegvérű csellel hívta fel magára a figyelmet. Az FC Barcelona 17 éves játékosa Xherdan Shaqirit hagyta faképnél. Íme!

videó svájci válogatott spanyol válogatott labdarúgás csel Svájc

Videó: szebbnél szebb megoldások – Messi tarthatatlan volt az olaszok ellen

2022-06-02 09:41:14

Mint arról beszámoltunk, Dél-Amerika bajnoka, Argentína 3–0-ra legyőzte az Európa-bajnok olasz nemzeti csapatot az Interkontinentális Szuperkupáért a londoni Wembley Stadionban. A mérkőzésen két gólpasszt jegyző hétszeres aranylabdás Lionel Messi láthatóan élvezte a játékot, nagyszerűen futballozott. Meg is választották a meccs legjobbjának.

videó passz olasz válogatott labdarúgás gólpassz csel

Videó: C. Ronaldo első PL-korszakáról kering egy elképesztő összeállítás

2022-05-31 16:39:16

Cristiano Ronaldo a Manchester Unitedben vált klasszissá, Sir Alex Ferguson 2003-ban, 18 évesen szerződtette a portugál támadót. Megkapta a kultikus 7-es számot, hat év alatt pedig 292 mérkőzésen 118 gólt szerzett és 68 gólpasszt osztott ki. Na meg hobbija volt őrületbe kergetni a védőit...

videó labdarúgás csel angol labdarúgás angol foci Premier League

Anglia: amatőr szinten is lehet óriási gólokat szerezni – videós összeállítás

2022-04-28 11:46:23

Az ESPN UK bő három perces összeállításában hatalmas gólokat, furcsa megmozdulásokat láthatunk. Külön felhívjuk a figyelmet az 1.27-től látható futballistára, aki egymás után három elképesztő bombagólt szerzett.

videó vicces videó labdarúgás gólvideó csel angol labdarúgás

Videó: legyen tánc – a Newcastle játékosának cselénél csak a dél-afrikai verzió jobb

2022-04-22 13:18:51

Mint arról beszámoltunk, a Newcastle United hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Crystal Palace-t az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) szerdai játéknapján. A mérkőzés 17. percében a „szarkák” francia támadója, Allan Saint-Maximin úgy érezte, jó párszor át kell lépnie a labda felett, ha ki akarja cselezni az ellenfél játékosát.

videó vicces videó labdarúgás csel bicikli angol labdarúgás

Videó: Xavié vagy Pedrié a szebb? Egymás alatt a két játékmester csodás csele

2022-03-04 12:23:06

Mint ismert, az FC Barcelona hazai pályán 4–0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában. A katalánok Golden Boy-díjas játékosa, a 19 éves Pedri nagyszerű és váratlan cselt húzott meg, amely emlékeket idézett fel a spanyolokban.

videó spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás csel Xavi

Videó: pimasz csel után hidegvérű passz – Luis Díaz varázsolt a Chelsea ellen

2022-02-28 14:29:06

Mint ismert, a Liverpool FC nyerte meg a 2022-es az angol Ligakupát, mivel a végletekig elhúzott, elképesztően izgalmas párharcban felülkerekedett a Chelsea-n. A 74. percben a Liverpool télen szerződtetett kolumbiai játékosa, Luis Díaz – a gyengébbik lábát használva – nem akármilyen csellel hagyta faképnél a Premier League egyik legjobb bekkjét, Reece Jamest, majd tette tovább úgy a labdát Sadio Manénak, hogy oda sem nézett.

videó labdarúgás döntő csel angol labdarúgás angol foci

Videó: Pogba múlt hétvégi cseléről még most is beszélnek Angliában

2022-02-23 16:49:12

Mint ismert, a Manchester United ma este megmérkőzik az Atlético Madriddal a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában. A sérüléséből februárban visszatérő Paul Pogba egyre jobb formának örvend, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a Leeds United ellen nyújtott teljesítménye. Remek passzokat és megmozdulásokat láthattunk tőle, s az esernyőcsele a mérkőzés legszebb mozzanata volt.

videó labdarúgás csel angol labdarúgás angol foci Paul Pogba

Videó: mutatjuk Cristiano Ronaldo legelképesztőbb megmozdulásait!

2022-02-05 16:51:28

A Manchester United portugál sztárja, Cristiano Ronaldo ma töltötte be a 37. életévét, de még mindig a legmagasabb szinten futballozik. Az elmúlt 20 esztendőben nemcsak a góljaival hívta fel magára a figyelmet, hanem hihetetlen cseleivel, megmozdulásaival és passzaival is. Most bő öt percben egy ilyen összeállítást mutatunk meg. A legvégén pedig karrierje (eddigi) talán legszebb góljában is gyönyörködhetünk.

videó portugál válogatott labdarúgás gólvideó csel angol labdarúgás

Videó: Vinícius ismét megvillantotta a klasszisát, hidegvérű cselt mutatott be

2022-02-02 09:29:22

Mint ismert, Brazília 4–0-ra legyőzte Paraguayt a 2022-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezősorozatának 16. fordulójában. A Real Madrid sztárja, Vinícius Júnior gólt ugyan nem szerzett, de egy hidegvérű csellel ezen a meccsen is felhívta magára a figyelmet.

videó vb-selejtező vb 2022 labdarúgás foci vb 2022 csel

Videó: megállíthatatlan volt – mutatjuk Thierry Henry legnagyobb varázslatait!

2022-01-14 13:46:28

Az Arsenal és a francia válogatott legendája, Thierry Henry számtalan mesés gólt szerzett fantasztikus pályafutása során, de emellett a labdavezetéseivel, passzaival és cseleivel is levette a lábáról a futballrajongókat. A most 44 éves játékosról egy bő hatperces összeállítást mutatunk meg, amely már több mint 13 millió kattintásnál jár a Youtube-on (12 pillanat, amikor Thierry Henry sokkolta a világot).

videó labdarúgás gólvideó csel angol labdarúgás angol foci

Videó: még Konaténak is „fájt” Phillips hidegvérű csele

2021-12-08 11:04:25

Mint ismert, a Liverpool 2–1-re legyőzte a San Siróban az AC Milant a Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának B-csoportjában. A második félidőben a vendégek angol védője, Nathaniel Phillips egy nagyon finom csellel verte át a feléje érkező Zlatan Ibrahimovicot és Franck Kessiét, amire még Jürgen Klopp is nevetve azt reagálta a lefújás után, hogy a mérkőzés jelenete volt – hívta fel a figyelmet a Givemesport. De nem csak a német menedzsert, hanem a 24 éves hátvéd csapattársát, Ibrahima Konatét is lenyűgözte a higgadt megoldás. Íme!

videó reakció labdarúgás csel Zlatan Ibrahimovic Nathaniel Phillips

Videó: egy csel, két csel, felejts el! – Carrasco őrületbe kergette a védőit

2021-11-21 10:53:55

Mint ismert, az Atlético Madrid a 87. percben szerzett góllal győzött az Osasuna ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójában. A mérkőzésen asszisztot jegyző Yannick Carrasco a második félidőben egymás után két pazar cselt mutatott be a tizenhatoson belül – a vendégjátékosok egész egyszerűen képtelenek voltak leszerelni őt.

videó spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás csel Yannick Ferreira Carrasco

Videó: Vinícius olyan cselt mutatott be, hogy kitört az állunk a koppanástól

2021-11-17 12:12:30

Mint ismert, nem bírt egymással Argentína és Brazília a 2022-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőjében. A cselszépségversenyt viszont a brazilok nyerték meg, ugyanis Vinícius Júnior olyan csellel verte át a védőjét, hogy a kommentátor sem bírt magával. Igaz, a Real Madrid játékosát is egyszer becsapták, akkor Ángel Di María varázsolt.

Ángel Di María videó vb 2022 foci vb 2022 csel brazil válogatott

Videó: ezt a cselt nagyon megette – Higuaín dobott egy hátrabukfencet

2021-10-10 10:04:59

A New York Red Bulls 1–0-ra legyőzte az Inter Miamit az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szombaton. Az első félidő közepén a vendégek 33 éves sztárja, Gonzalo Higuaín próbált meg szerelni a félpályánál. Fogalmazzunk úgy, hogy nem járt szerencsével…