Találatok a Carlos Alcaraz címkére

Találatok száma: 30

Tenisz: Alcaraz csak Wimbledonban indul legközelebb

2022-06-08 22:10:30

Kisebb könyöksérülése miatt a wimbledoni tornáig már nem indul teniszversenyen Carlos Alcaraz – közölte az MTI.

tenisz Carlos Alcaraz

Roland Garros: Zverev négy szettben legyőzte Alcarazt

2022-05-31 20:15:14

Alexander Zverev négy játszmában, 6:4, 6:4, 4:6, 7:6-ra legyőzte Carlos Alcarazt a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének negyeddöntőjében. A német játékos a döntőbe jutásért Novak Djokoviccsal vagy Rafael Nadallal játszik majd.

tenisz Roland Garros Carlos Alcaraz Alexander Zverev

Roland Garros: Nadal panaszkodik, hogy este meccsel Djokoviccsal

2022-05-31 08:16:39

Miután vasárnap késő este Carlos Alcaraz is továbbjutott, álomszerű párosítások alakultak ki a nyolc között Párizsban. Rafael Nadal és Novak Djokovics 59. alkalommal csap össze kedd este, Alexander Zverev pedig Carlos Alcarazzal meccsel előtte délután.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Novak Djokovics Carlos Alcaraz

Roland Garros: Alcaraz fantasztikus meccsen verte meg honfitársát

2022-05-25 19:06:40

A címvédő Novak Djokovics három játszmában nyert a szlovák Alex Molcan ellen, Alexander Zverev kétszettes hátrányból felállva, meccslabdát hárítva győzött az argentin Sebastián Báezzel szemben, míg a spanyolok 18 éves reménysége, Carlos Alcaraz öt szettben, több mint négy és fél órás küzdelemben múlta felül honfitársát, Albert Ramost a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének második fordulójában.

tenisz Sebastián Báez Roland Garros Novak Djokovics Carlos Alcaraz Alexander Zverev

Roland Garros: háromszettes győzelemmel kezdett Alcaraz

2022-05-22 21:33:04

Magabiztos, 6:4, 6:2, 6:0-s győzelmet aratott a spanyol Carlos Alcaraz az argentin Juan Ignacio Londero ellen a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában.

tenisz Roland Garros Carlos Alcaraz

Roland Garros: a spanyol titán, Alcaraz írhatja át a megszokott forgatókönyvet

2022-05-22 00:05:37

Könnyen elképzelhető, hogy az év második Grand Slam-tornáján új győztest avatnak a férfimezőnyben, a nőknél ugyanakkor végre meg lehet nevezni egy stabil favoritot.

tenisz címlapsztori Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Novak Djokovics Fucsovics Márton

Tenisz: Készen állok a Grand Slam-trófeára – Alcaraz

2022-05-09 11:15:45

Készen áll első Grand Slam-serlegének megszerzésére Carlos Alcaraz, aki a top 100 legfiatalabb tagjaként már hatodik a férfi teniszezők világranglistáján.

Tenisz: Alcaraz már hatodik, Valkusz nagy ugrása a világranglistán

2022-05-09 10:53:12

A madridi bajnok Carlos Alcaraz már a hatodik a férfi teniszezők világranglistáján, amelyen a legjobb magyarként Fucsovics Márton két helyet rontva az 52. A nőknél Onsz Dzsabur három helyet javítva a hetedik a világranglistán.

tenisz-világranglista tenisz világranglista Valkusz Máté Onsz Dzsabur Carlos Alcaraz

Tenisz: mit művel Alcaraz? Egy hónap alatt a harmadik ATP-tornát nyerte meg

2022-05-08 19:37:11

Nehéz szavakat találni arra, mennyire éretten és meggyőzően játszott a 19 éves Carlos Alcaraz a madridi salakpályás ATP-torna döntőjében. Bőven elég, ha annyit írunk, 6:3, 6:1-re legyőzte a világranglista harmadik helyezettjét, a német Alexander Zverevet.

Carlos Alcaraz Alexander Zverev ATP

Tenisz: Alcaraz döntős Madridban, legyőzte a világelsőt

2022-05-07 20:09:35

Nagyon szoros mérkőzésen, 6:7 (5–7), 7:5, 7:6 (7–5)-re Carlos Alcaraz legyőzte a világelső Novak Djokovicsot, így ott lesz a madridi salakpályás mesterverseny döntőjében. A nők fináléját a tunéziai Onsz Dzsabur nyerte meg.

tenisz WTA Madrid Onsz Dzsabur Novak Djokovics Carlos Alcaraz ATP Madrid

Az új Rafael Nadal? Dehogy! – Carlos Alcaraz 18 évesen berobbant a legjobbak közé

2022-05-03 11:35:27

Úgy tűnik, a spanyoloknak Rafael Nadal visszavonulása után is lesz világklasszis férfi teniszezőjük – a 18 éves Carlos Alcaraz pályafutása meredeken ível felfelé, idén már három ATP-tornát nyert, és április végén a világranglista első tíz helyezettje közé jutott.

Spanyolország Képes Sport Carlos Alcaraz ATP

Tenisz: Alcaraz a barcelonai győztes, ez a negyedik trófeája

2022-04-24 19:45:35

Az ötödik helyen kiemelt Carlos Alcaraz nyerte meg a 2.66 millió euró (1 milliárd forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben könnyedén győzte le a szintén spanyol Pablo Carrenót.

tenisz férfi tenisz döntő Carlos Alcaraz Alex De Minaur ATP Barcelona

Tenisz: Korda döntő szettben legyőzte Alcarazt Monte-Carlóban

2022-04-13 15:26:38

Általános meglepetésre döntő szettben vereséget szenvedett a férfi teniszezők Monte-Carlóban zajló 1000-es tornájának második fordulójában a 8. helyen kiemelt spanyol Carlos Alcaraz, miután az amerikai Sebastian Korda döntő játszmában három óra négy perc játék végén legyőzte őt.

Sebastian Korda Carlos Alcaraz ATP Monte-Carlo

Tenisz: Alcaraz a királyi hívás miatt izgult leginkább

2022-04-04 11:00:49

Pályafutása legnagyobb győzelménél is nagyobb hatást gyakorolt a spanyol király telefonhívása Carlos Alcarazra, aki vasárnap megnyerte a miami tenisztornát.

Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: Alcaraz nyerte a Miami Open döntőjét Ruud ellen

2022-04-03 22:03:05

Carlos Alcaraz nyerte meg a miami kemény pályás tenisztorna férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a norvég Casper Ruudot – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: Fucsovics legyőzője döntőzik Casper Ruuddal

2022-04-01 21:42:36

Casper Ruud jutott be elsőként a döntőbe a miami tenisztorna férfi versenyében, miután a pénteki elődöntőben két játszmában kerekedett Francisco Cerúndolo fölé. Ellenfele a későbbi mérkőzésen a címvédő lengyel Hubert Hurkaczot búcsúztató, 18 éves Carlos Alcaraz lesz.

tenisz Casper Ruud Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: történelmet írt Miamiban a 18 éves spanyol fiú

2022-04-01 08:03:33

Carlos Alcaraz három játszmában, 6:7, 6:3, 7:6-ra legyőzte a szerb Miomir Kecmanovicsot a Miamiban zajló 1000-es tenisztorna férfi egyesének negyeddöntőjében, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a Danyiil Medvegyevet kiejtő lengyel Hubert Hurkacz, a verseny címvédője vár rá.

tenisz Miomir Kecmanovics Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: Nadal már a négy között, Kyrgios sem tudta megállítani

2022-03-18 00:30:53

Rafael Nadal három játszmában, 7:6, 5:7, 6:4-re legyőzte az ausztrál Nick Kyrgiost az Indian Wells-i kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna negyeddöntőjében. Az idén továbbra is veretlen spanyol klasszis az elődöntőben 18 éves honfitársával, a címvédő Cameron Norrie-t búcsúztató Carlos Alcarazzal játszik majd.

tenisz Rafael Nadal Nick Kyrgios Carlos Alcaraz ATP Indian Wells

Tenisz: Alcaraz minden idők legfiatalabb 500-as győztese lett

2022-02-21 08:52:22

Amig a hetedikként rangsorolt Carlos Alcaraz nyerte meg az 1.8 millió dollár (573 millió forint) összdíjazású Rio de Janeiró-i salakpályás férfi tenisztornát, addig Cameron Norrie a 664 ezer dollár (209 millió forint) összdíjazású Delray Beach-i kemény pályás tornán bizonyult a legjobbnak.

tenisz Carlos Alcaraz Cameron Norrie

U21-es ATP-vb: Carlos Alcaraz nyerte a milánói tornát

2021-11-13 23:06:19

A spanyol Carlos Alcaraz nyerte meg Milánóban az U21-es ATP-világbajnokságot azzal, hogy a döntőben három játszmában legyőzte az amerikai Sebastian Kordát.