Bundesliga: ülő demonstrációval vették blokád alá Gulácsiék buszát

Vágólapra másolva!
2016.09.25. 17:51
null
A kölni demonstrálók (Fotó: WORBSER-Sportfotografie)
Késve kezdődött a német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójának záró találkozója, az 1. FC Köln–RB Leipzig mérkőzés, mégpedig szurkolói demonstráció miatt. Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel a kezdőcsapatban futott ki a pályára.

A kölni fanatikusok mintegy 80 tagú csoportja ülő demonstrációt tartott az RB Leipzig csapatbusza előtt: a Németország-szerte a szervezett szurkolói csoportok közutálatának „örvendő” lipcseiek egy rakás kiírással is szemezhettek.

Végül a kölni vezetőséggel egyeztetve a rendfenntartók átküldték a Leipzig buszát a másik bejárathoz, csak itt a csapatbusz nem fért be, így a stáb- és kerettagok cipelhették a felszerelést. A mérkőzés az incidens miatt csúszással kezdődött, majd 1–1-re végződött.

„Mi ez a nonszensz?! Az 1. FC Köln nevében nem tehetek mást, elnézést kérek az RB Leipzig csapatától” – nyilatkozta a kölniek alelnöke, Toni Schumacher.

Legfrissebb hírek

Thomas Müller: Guardiola óta egyik edző–csapat kapcsolat sem működött igazán

Német labdarúgás
16 órája

Micsoda egybeesés: Kompany utolsó Bundesliga-meccsén debütált a Bayernben 500 bajnokiig jutó Thomas Müller

Német labdarúgás
2025.04.28. 11:24

Schäfer Andrásék egy pontot szereztek Bochumban

Német labdarúgás
2025.04.27. 18:19

Lőw Zsolt: Nagy terveink voltak, egészen másképp akartunk játszani

Német labdarúgás
2025.04.27. 14:20

Oda Lőw Zsolt bajnoki veretlensége, a Frankfurt nyerte meg a rangadót

Német labdarúgás
2025.04.26. 20:28

Simán nyert a Bayern München Thomas Müller 500. bajnokiján, de még nem bajnok

Német labdarúgás
2025.04.26. 17:55

Hazai pályán kapott ki a Stuttgart a kiesőjelölttől

Német labdarúgás
2025.04.25. 22:29

Kompany csípős választ adott a bajnoki címét elfelejtő újságírónak

Német labdarúgás
2025.04.25. 15:20
Ezek is érdekelhetik