Schalke: túl sokat kért a brazil; Sanét nem adják a Citynek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.01.02. 13:50
A német élvonalbeli Schalke 04 labdarúgócsapata a téli átigazolási időszakban a brazil Renato Augustóval szeretett volna erősíteni, ám a középpályás szerződtetése kútba esett: a Corinthians futballistája túl sokat kér.

„Ez az átigazolás ugrott, nem tudtuk teljesíteni Renato Augusto fizetési igényeit” – tudatta Horst Heldt, a gelsenkircheniek klubmenedzsere a Bilddel. André Breitenreiter vezetőedző elégedetlen a keret összetételével és mindenképpen növelni szeretné variációs lehetőségei számát a téli átigazolási időszakban. A Schalkénál még Gökhan Inler (Leicester City) és Mauricio (Tyerek Groznij) is a kiszemeltek között van.Horst Heldt, a gelsenkircheniek klubmenedzsere a Bilddel. André Breitenreiter vezetőedző elégedetlen a keret összetételével és mindenképpen növelni szeretné variációs lehetőségei számát a téli átigazolási időszakban. A Schalkénál még Gökhan Inler (Leicester City) és Mauricio (Tyerek Groznij) is a kiszemeltek között van.

Heldt azt is közölte, hogy a klub egyelőre nem engedi el legnagyobb értékét, Leroy Sanét. A fiatal játékos iránt a Manchester City érdeklődött, de a klubmenedzser szerint még a dúsgazdag angol csapatnak sincs annyi pénze, amennyiért a gelsenkircheni klub eladná a német válogatott támadó középpályást.

Legfrissebb hírek

Cherki és Savinho bombájával elődöntős a Man. City az angol Ligakupában

Angol labdarúgás
Tegnap, 22:37

Bundesliga: otthon vesztett pontot a sereghajtó ellen a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.14. 19:37

Csak ikszelt Freiburgban a Dortmund, nem tudta megelőzni a Lipcsét

Német labdarúgás
2025.12.14. 17:32

Bundesliga: a Hoffenheim nagyon megverte a Hamburgot, idegenben alkotott nagyot a Wolfsburg

Német labdarúgás
2025.12.13. 17:38

Három magyar a pályán, a lipcseiek kikaptak Berlinben a forduló nyitányán

Német labdarúgás
2025.12.12. 22:24

Látványos, sarkazós gól is kellett a Hamburg Werder Bremen elleni győzelméhez

Német labdarúgás
2025.12.07. 17:51

Yan Diomande triplázott, az RB Leipzig hengerelt a Frankfurt ellen

Német labdarúgás
2025.12.06. 21:07

Kane csereként 28 perc alatt triplázott, a Bayern gálázott Stuttgartban

Német labdarúgás
2025.12.06. 17:52
Ezek is érdekelhetik