Videó: a duplázó Szalai Ádám még a kapuba is beesett
Mint arról már korábban beszámoltunk, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Schalke 4–1-es győzelmet aratott a negyedosztályú Koblenz felett. A gelsenkirchenieknél a magyar válogatott támadója, Szalai Ádám ismét kezdő volt, és remekül meghálálta edzője bizalmát, hiszen 13 perc alatt duplázott. Nézze meg a csatár góljait és a mérkőzés összefoglalóját!
KOBLENZ–SCHALKE 1–4 (SZALAI GÓLJAI 1:06-NÁL ÉS 1:30-NÁL) KOBLENZ–SCHALKE 1–4 (SZALAI GÓLJAI 1:06-NÁL ÉS 1:30-NÁL)
Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04
Ezek is érdekelhetik







