D. Á. 2021.09.26 00:35 Frissítve: 2021.09.26 23:28

Vasárnapi sportműsor: FTC–Újpest és Arsenal–Spurs

A hét utolsó napján három derbit is láthatunk: a labdarúgó NB I-ben a Ferencváros az Újpesttel, az angol Premier League-ben az Arsenal a Tottenhammel, a Serie A-ban a Lazio a Romával csap össze. A Formula–1 Orosz Nagydíja 14 órakor rajtol el, ezt élőben követhetik az NSO-n! Este és éjszaka ismét NFL-mérkőzéseket rendeznek, pályán a Kansas City Chiefs és a Tampa Bay Buccaneers.

 

SZEPTEMBER 26., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.15:
Kisvárda Master Good–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
9. FORDULÓ – élő eredménykövető
16.00:
III. kerületi TVE–FC Ajka – élőben az NSO-n!
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
16.00: Dorogi FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.30: WKW ETO FC Győr–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Törökszentmiklós
11.00: Újpest II–Sényő
13.30: Hajdúszoboszló–Putnok VSE
16.00: Debreceni VSC II–SBTC
16.00: Debreceni EAC–Eger SE
16.00: Füzesgyarmat–Tállya
16.00: Kazincbarcika–Hidasnémeti
16.00: Tiszafüred–Diósgyőri VTK II
16.00: Tiszaújváros–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Dunaújváros PASE
11.00: Honvéd FC II–FC Dabas
11.00: Paks II–Rákosmenti KSK
16.00: Balassagyarmat–Kozármisleny
16.00: Dabas-Gyón–MTK II
16.00: ESMTK–Cegléd
16.00: Gerjen–Mohács
16.00: Makói FC–Hódmezővásárhely
16.00: Monor–Iváncsa
16.00: Vác–Szekszárdi UFC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Pápa
11.00: Puskás Akadémia II–Gyirmót II
16.00: Bicske–Kelen SC
16.00: BVSC-Zugló–Balatonfüred
16.00: Érd–SC Sopron
16.00: Komáromi VSE–Gárdony
16.00: Nagykanizsa–Tatabánya
16.00: Zalaegerszeg II–Mosonmagyaróvári TE
19.00: Kaposvár–Andráshida
November 3.: VLS Veszprém–ETO Akadémia

NŐI NB I
6. FORDULÓ
16.00:
Astra–Ferencváros

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00:
Southampton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Arsenal–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brest–Metz
15.00: Reims–Nantes
15.00: Troyes–Angers
17.00: Clermont–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.45: Olympique Marseille–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Bochum–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Freiburg–Augsburg

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

12.30: Juventus–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00:
Empoli–Bologna
15.00: Sassuolo–Salernitana
15.00: Udinese–Fiorentina (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Napoli–Cagliari (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
Mallorca–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Rayo Vallecano–Cádiz
18.30: Real Sociedad–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Getafe (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
9. FORDULÓ
17.00:
DAC–Trnava (Nagyszombat) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
VILÁGBAJNOKSÁG, NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
Oroszország–Argentína (Tv: M4 Sport+)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–Washington Football Team
19.00: Cleveland Browns–Chicago Bears
19.00: Detroit Lions–Baltimore Ravens
19.00: Jacksonville Jaguars–Arizona Cardinals
19.00: Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers (Tv: Arena)
19.00: New England Patriots–New Orleans Saints
19.00: New York Giants–Atlanta Falcons
19.00: Pittsburgh Steelers–Cincinnati Bengals
19.00: Tennessee Titans–Indianapolis Colts
22.05: Denver Broncos–New York Jets
22.05: Las Vegas Raiders–Miami Dolphins
22.25: Los Angeles Rams–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena)
22.25: Minnesota Vikings–Seattle Seahawks
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Arena)

ATLÉTIKA
9.00:
Berlini maratoni (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Oakland Athletics–Houston Astros (Tv: Sport1)

DARTS
13.00: PDC European Tour, Gibraltár (Tv: Galaxy4)
19.00: PDC European Tour, Gibraltár (Tv: Galaxy4)

DUATLON
Rövid távú országos bajnokság, Ajka

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
8.50:
Formula–3, főfutam (Tv: M4 Sport)
10.15:
Formula–2, főfutam (Tv: M4 Sport)
14.00:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ÍJÁSZAT
21.00:
világbajnokság, Yankton (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DVTK Jegesmedvék
17.30: UNI Győr ETO HC–Titánok
18.30: Debreceni EAC–MAC HKB Újbuda
19.15: FTC-Telekom–Újpesti TE(Tv: M4 Sport+)
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
EWHL, NŐK
12.00:
MAC Budapest–KEHV Lakers (osztrák)

KERÉKPÁR
10.20:
országúti vb, férfiak, elite, Belgium (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
14.00:
Esbjerg (dán)–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Sport1)
16.00:
Győri Audi ETO KC–CSZKA Moszka (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Pécsi VSK-Veolia–DEAC-Tungsram
19.30: Atomerőmű SE–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–BKG-Prima Szigetszentmiklós
18.00: TFSE-MTK–PEAC-Pécs

MOTORSPORT
MOTOKROSSZ-VB
13.00:
motokrossz-vb, Nemzetek Díja (Tv: Eurosport2)
14.30: motokrossz-vb, Nemzetek Díja (Tv: Eurosport2)
16.00: motokrossz-vb, Nemzetek Díja (Tv: Eurosport2)
SUPERBIKE-VB
11.00: superbike-vb, 10. futam, SBK, Superpole Race, Jerez  (Tv: Arena4)
12.30: superbike-vb, 10. futam, SSP, 2. verseny, Jerez (Tv: Arena4)
14.00: superbike-vb, 10. futam, SBK, 2. verseny, Jerez (Tv: Arena4)

SZABADIDŐSPORT
8.30: Kishegy Trail terepfutóverseny, Balatonlelle, Kishegy (Szt. Donát kápolna)

TENISZ
ATP-TORNA
Nur-Szultan
19.30: döntő, Metz (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
14.30: Ostrava (Tv: Digi Sport3)
LAVER-KUPA
18.00:
3. nap, Boston (Tv: Eurosport1)

TORNA
15.00: Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria – szerenkénti döntők

VÍVÁS
10.00:
férfi tőr válogatóverseny, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Podgorica)
13.00:
OSC Újbuda–Jadran Herceg Novi (montenegrói)

2021.10.17 21:31:37

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Remek tervek, kár, hogy esély sincs a megvalósításukra. Persze hogy a pénz miatt. Hiszen az a játékos, aki nem lép pályára, kevesebb jövedelemre tehet szert, nem beszélve arról, hogy az egyik pillanatról a másikra felbukkanó Nemzetek Ligája és a Konferencialiga fantázianevű sorozat jelzi, hogy a futballhatalmak mennyire adnak az érdekvédelemre.

2021.10.17 12:42:55

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nem játszott jó formában a Proleter otthonában a TSC, a jövő héten a Partizan ellen ennél sokkal-sokkal több kell.

2021.10.17 15:02:10

Minden más foci VÉGH JÁNOS

Az NK Osijek magabiztosan hozta el a három pontot a Slaven Belupo otthonából.

2021.10.16 11:31:08

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), PÓR KÁROLY (percről percre)

Új edző, új stadion, de 2–1-es vereség a Voluntari ellen – képgaléria a Sepsi OSK Arénáról!