D. Á. 2022.05.22 00:17 Frissítve: 2022.05.23 14:44

Vasárnapi sportműsor: eldől, hogy a Man. City vagy a Pool nyeri a PL-t

Vasárnap kiderül, hogy a Manchester City vagy a Liverpool emeli-e magasba a Premier League-trófeát. A Serie A-ban az Inter és a Milan is megnyerheti még a bajnokságot – az angol és az olasz foci izgalmait is élőben követhetik a honlapunkon. Pályára lép az FC Barcelona is. Délután 15 órakor rajtol el a Formula–1 Spanyol Nagydíja, s lesz még Roland Garros is – Gálfi Dalma és Jani Réka is játszik.

MÁJUS 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
38. FORDULÓ – élő eredménykövető
15.30:
Vasas FC–Soroksár SC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–III. Kerületi TVE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–Budaörsi SC – élőben az NSO-n!
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Szentlőrinc SE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
18.00: ETO FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád GA, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

NB III
37. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Hajdúszoboszló
11.00: Diósgyőri VTK II–Putnok FC
11.00: Újpest II–Kisvárda II
17.00: Debreceni VSC II–Eger SE
17.00: Füzesgyarmat–Kazincbarcika
17.00: SBTC–Jászberényi FC
17.00: Sényő–Debreceni EAC
17.00: Tállya–BKV Előre
17.00: Tiszafüred–Tiszaújváros
17.00: Törökszentmiklós–Hidasnémeti
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Ferencvárosi TC II
17.00: Dabas-Gyón–Honvéd FC II
17.00: Hódmezővásárhely–Kozármisleny
17.00: Iváncsa–FC Dabas
17.00: Makó FC–Gerjen
17.00: Monor–Balassagyarmat
17.00: MTK II–Dunaújváros PASE
17.00: Rákosmenti KSK–Cegléd
17.00: Szekszárdi UFC–Mohács
17.00: Vác–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Tatabánya
11.00: Puskás Akadémia II–BVSC-Zugló
11.00: Zalaegerszeg II–Kaposvár
14.00: Győri ETO II–SC Sopron
17.00: Gárdony–Andráshida
17.00: Kelen SC–Pápa
17.00: Komáromi VSE–Érd
17.00: Mosonmagyaróvári TE–Balatonfüred
17.00: Veszprém FC–Mol Fehérvár FC II
18.00: Bicske–Nagykanizsa

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.00:
Arsenal–Everton
17.00: Brentford–Leeds United (Tv: Digi Sport3)
17.00: Brighton–West Ham United
17.00: Burnley–Newcastle United
17.00: Chelsea–Watford
17.00: Crystal Palace–Manchester United (Tv: Digi Sport2)
17.00: Leicester City–Southampton
17.00: Liverpool–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
17.00: Manchester City–Aston Villa (Tv: Spíler1)
17.00: Norwich City–Tottenham (Tv: Spíler2)

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ – élő eredménykövető

12.30: Spezia–Napoli
18.00: Internazionale–Sampdoria (Tv: Sport2) – körkapcsolás
18.00:
Sassuolo–Milan (Tv: Sport2) – körkapcsolás
21.00: Venezia–Cagliari (Tv: Sport2) – körkapcsolás
21.00: Salernitana–Udinese (Tv: Sport2) – körkapcsolás

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ

17.30: Elche–Getafe (Tv: Spíler2)
20.00: Alavés–Cádiz (Tv: Spíler1)
20.00: Granada–Espanyol
20.00: Osasuna–Mallorca (Tv: Spíler2)
22.00: Real Sociedad–Atlético Madrid
22.00: Sevilla–Athletic Bilbao (Tv: Spíler1)
22.00: Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
18.30:
Topolyai SC–Vojvodina – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
21. FORDULÓ
16.00:
Soroksár–Astra HFC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
Ralikrossz Európa-bajnoki futam, Nyírád
Hétfő, 0.00: NASCAR All Star Open, Forth Worth, Texas (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.00: NASCAR All Star Race, Forth Worth, Texas (Tv: Arena4)

BILIÁRD
12.00:
UK Open, 2. nap (Tv: Sport1)

DARTS
SZUPERLIGA
12.00:
döntő, Budapest (Tv: Sport2)
EUROPEAN TOUR, 7. ÁLLOMÁS, STUTTGART
13.00:
nyolcaddöntő (Tv: Arena4)
19.00:
negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Arena4)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
10.00:
F3, futam(Tv: M4 Sport)
11.30:
F2, futam (Tv: M4 Sport)
15.00:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
6. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Kazahsztán–Németország
19.20: Svájc–Franciaország
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Nagy-Britannia–Lettország
19.20: Svédország–Norvégia (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Racice

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

13.00: 15. szakasz, Rivarolo Canavese–Cogne, 178 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.00:
MTK Budapest–Hungast Szombathelyi KKA
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Flensburg–THW Kiel (Tv: Sport1)
16.00: Hamburg–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Hétfő, 3.00:
Dallas Mavericks–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, ESTORIL
12.00:
SBK, Superpole futam (Tv: Arena4) 

RALI
Portugál rali, a világbajnokság 4. futama, Matosinhos

RÖPLABDA
Bajnokok Ligája, döntő, Ljubljana
Férfiak
21.00:
Trentino Itas (olasz)–Grupa Azoty Kedzieryn-Kozle (lengyel) (Tv: Digi Sport1)
Nők
18.00:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–VakifBank Istanbul (török)

TEKVANDÓ
Európa-bajnokság, Manchester

TENISZ
10.30, 11.00 és 17.45: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)
A 64 közé jutásért: 16.00 körül: Gálfi Dalma–Olga Danilovic (szerb), 18.00 körül: Jani Réka–Belinda Bencic (svájci, 14.)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 1. állomás, Monaco

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

8.00: Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Németh Kornél
16.00: Helyzetjelentés a Formula–1-es Spanyol Nagydíjról; bajnokavatás előtt az angol és az olasz futballbajnokságban; Edvi László elemzi a labdarúgó Német Kupa-döntőt17.00: A Formula–1-es spanyol futam értékelése Simon Istvánnal. Az NB II záró fordulójának felvezetése: tét a bennmaradás
18.00: NB II, benne tudósítás a Békéscsaba–III. Kerületi TVE kiesési helyosztóról; beszámoló az angol bajnokság aranyéremről is döntő két mérkőzéséről; Zsivera Gábor az NBA és a hazai férfi kosárlabda-bajnokság rájátszásáról
19.00: NB II-es körkép, helyzetjelentés Békéscsabáról; Márkus Ádám arról, ki lett az angol bajnok a Premier League-ben
20.00: Bajnokavatás után: Laczkó Zsolt a Serie A idei sorozatáról, és a magyar válogatott júniusi meccseiről; reakciók az NB II utolsó fordulójáról
21.00: Teniszhírek és Roland Garros Szántó Petrával
22.05: A nap sportösszefoglalója

2022.07.06 02:24:52

Minden más foci MURÁNYI DOMONKOS

Az angolok nagyon szeretnék, ha a futball „hazatérne” • Hollandia a címvédő, de nem az első számú favorit.

2022.07.06 03:32:44

Minden más foci M. D.

Július 6. és 31. között Angliában rendezik a 13. női Eb-t. Menetrend és eredmények egy helyen.

2022.07.03 12:21:19

Minden más foci nemzetisport.hu