D. Á. 2020.10.03 00:11 Frissítve: 2020.10.04 00:32

Szombati sportműsor: NB I, topligák, Fucsovics–Monteiro

Szombaton két mérkőzést láthatunk a labdarúgó NB I-ben: 17 órától Mezőkövesd–Kisvárda, rögtön utána DVTK–Paks élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben a Manchester City az újonc Leeds United otthonában javítana. A német Bundesligában nagy feladat vár Sallai Roland csapatára, a Freiburg a Dortmund vendégeként lép pályára, míg az RB Leipzig a borzalmas formában futballozó Schalkét fogadja. A kosárlabda szerelmesei a férfi és a női NB I találkozóit várhatják. Nem maradunk kerékpár, tenisz és vízilabda nélkül sem.

 

OKTÓBER 3., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
17.00:
Mezőkövesd–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
14.00:
Ferencváros–MTK Hungária (Tv: M4 Sport)
14.00: ETO FC Győr–Szent Mihály FC

FÉRFI FUTSAL NB I
5. FORDULÓ
14.05:
Haladás–Veszprém (Tv: M4 Sport+)

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Everton–Brighton & Hove Albion (Tv: Digi Sport1)
18.30: Leeds United–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Newcastle United–Burnley (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
4. FORDULÓ
13.30:
Norwich – Derby County Tv: Arena4)
16.00: Reading – Watford (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Lens–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nice–Nantes (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
7. FORDULÓ
17.00:
Sibenik–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Freiburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: Eintracht Frankfurt–Hoffenheim
15.30: 1. FC Köln–Borussia Mönchengladbach
15.30: VfB Stuttgart–Bayer Leverkusen
15.30: Werder Bremen–Arminia Bielefeld
18.30: RB Leipzig–Schalke 04 (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–Torino – elhalasztva
20.45: Udinese–Roma (Tv: Digi Sport1)

ROMÁN LIGA 1
6. FORDULÓ
14.30:
Sepsi OSK–Arges – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
13.00:
Valladolid–Eibar (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Huesca
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Real Betis (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
9. FORDULÓ
17.00:
Zilina (Zsolna)–DAC (Dunaszerdahely) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
4. FORDULÓ
18.00:
Fenerbahce–Karagümrük (Tv: Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
5. FORDULÓ
Vasárnap, 1.30:
Georgia–Auburn (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
15.00:
Kip Keino Classics (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
INDYCAR
20.30:
Harvest GP, 2. futam, Indianapolis (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB
Vasárnap, 0.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.10:
Giro d'Italia, 1. szakasz, Monreale–Palermo, 15.1 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport2)

KETRECHARC, MMA
23.00:
Bellator Euro Series 9: Gallagher–Ellenor (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FRANCIA LIDL STARLIGUE
19.00:
PSG–Cesson-Rennes (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.30: OSE Lions–Sopron KC (Tv: M4 Sport+)
19.30: DEAC–Atomerőmű SE (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
16.30:
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs
18.00: Ludovika-FCSM Csata–Sopron Basket
18.00: VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.30:
José Zepeda–Ivan Barancsik (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Országos bajnokság, Budapest, férfi verseny

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika
17.00: Dunaferr SE–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
MTK Budapest–Újpesti TE, Ilyés Aramis Sportcsarnok
NŐI NB I
17.00:
Pécsi TE-PEAC–Gödöllői RC
18.30: Budaörsi DSE–TFSE
 NŐI MAGYAR KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
18.00:
BVSC-Zugló–Fatum Nyíregyháza

SZABADIDŐSPORT
Fitbalance, Papp László Budapest Sportaréna

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55:
3. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)
Női páros, 2. forduló
11.00:
Christian, Olmos (amerikai, mexikói)–Babos, Mladenovic (magyar, francia, 2.)
Férfi egyes, 3. forduló (a 16 közé jutásért)
12.30 körül:
Fucsovics–Monteiro (brazil) – élőben az NSO-n!

TORNA
CHALLENGE-VILÁGKUPA, SZOMBATHELY, ARENA SAVARIA
SZERENKÉNTI DÖNTŐK
Férfiak:
talaj, lólengés, gyűrű
Nők: ugrás, felemás korlát

UFC
Vasárnap, 4.30:
Holly Holm–Irene Aldana (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
11.30:
KSI SE–BVSC Zugló
16.00: Szolnoki Dózsa–UVSE Hunguest Hotels (Tv: M4 Sport+)

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.

2020.10.26 21:43:23

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Pépét a Lille 2017-ben mindössze tízmillió euróért vette meg az Angers-től, majd két évvel később nyolcvanért adta el az Arsenalnak. Hetvenmillió eurós tiszta haszon…

2020.10.26 12:16:23

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem született gól Zentán, Szabó Zoltán együttese ikszelt a Csukaricskivel.