D. Á. 2020.09.19 00:14 Frissítve: 2020.09.19 23:41

Szombati sportműsor: Magyar Kupa, topligák, kézi BL

Szombaton labdarúgó Magyar Kupa minden mennyiségben: a Ferencváros és a győri ETO mérkőzését élőben követhetik a honlapunkon. Az angol Premier League-ben pályán a Manchester United és az Arsenal. A német Bundesligában Sallai Roland együttese, a Freiburg a VfB Stuttgarttal néz farkasszemet, a Borussia Dortmund a Mönchengladbachot fogadja. A női kézi BL-ben pályán a Győr. Lesz még darts, jégkorong, kerékpár és tenisz is a programban.

 

SZEPTEMBER 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ

13.00:
Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II)
14.00: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport)
14.00: Sajóbábonyi VSE (NB III, Keleti csoport)–Eger SE (NB III, Keleti csoport)
14.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–Monor SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: 43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I)
15.00: Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I)
15.00: Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II)
15.00: Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda (NB I)
15.00: Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II)
15.00: Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
15.00: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.)
15.00: Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Abda SC (Győr-Moson-Sopron I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Csomád (Pest I.)
15.00: Füzesgyarmati SK (NB III, Keleti csoport)–Gárdony (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Tihany FC (Veszprém I.)–Kecskeméti TE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mórahalom VSE (Csongrád-Csanád I.)–Gyöngyösi AK (NB III, Keleti csoport)
15.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Gyulai TFC (Békés I.)
15.00: PTE PEAC (Baranya I.)–Salgótarjáni BTC (NB III, Keleti csoport)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Lipót SE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Kozármisleny (NB III, Közép-csoport)–Tatabányai SC (NB III, Nyugati csoport)
18.00: Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II)
20.00: Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I) – elhalasztva
Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport) elhalasztva
Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) elhalasztva
VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) – elhalasztva
Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I) – elhalasztva

FUTSAL NB I
3. FORDULÓ
14.05:
Berettyóújfalu–Dunaferr (Tv: M4 Sport+)

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30:
Everton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Fulham (Tv: Spíler1)
18.30: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Arsenal–West Ham United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ
17.00:
Lens–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
21.00: Rennes–Monaco

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Arminia Bielefeld
15.30: 1. FC Köln–Hoffenheim
15.30: Union Berlin–Augsburg
15.30: VfB Stuttgart–Freiburg (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Werder Bremen–Hertha BSC
18.30: Borussia Dortmund–Mönchengladbach (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00:
Fiorentina–Torino (Tv: Digi Sport2)
20.45: Hellas Verona–Roma (Tv: Digi Sport2)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
17.00:
Red Bull Salzburg–Altach (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
4. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Viitorul Constanta – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
16.00:
Villarreal–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Osasuna
21.00: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Georgia Tech–UCF (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
13.30– vasárnap, 15.05:
Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
10.30:
kötött-, szabadfogású és női országos bajnokság, KIMBA Sportcsarnok

DARTS
WORLD SERIES OF DARTS FINALS, SALZBURG
21.00:
2. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
Titánok–Vasas HC, Győr – elhalasztva
NHL
Vasárnap, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
10.00: Pályakerékpáros országos bajnokság, Millenáris Velodrom
16.00: Tour de France, 20. szakasz, Lure–La Planche des Belles Filles, 36.2 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria – elhalasztva
B-CSOPORT
16.00:
Győri Audi ETO KC–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
Veszprémi KKFT–Csurgói KK – elhalasztva
Ceglédi KKSE–Mol-Pick Szeged – elhalasztva
NŐI NB I
18.00: DVSC Schaeffler–Szombathelyi KKA
18.00: Váci NKSE–Kisvárda Master Good SE (Tv: M4 Sport+)
MTK Budapest–Békéscsabai Előre NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
8. Morgen Ferdinánd-emléktorna, férfiak, Paks
18.00:
Atomerőmű SE–Szolnoki Olajbányász
Forest Hungary 51. Göcsej-kupa, férfiak, Zalaegerszeg
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend, 18
Duna Aszfalt-kupa, férfiak, Kecskemét
17.00:
döntő
14.30: a 3. helyért
51. Sió-kupa, nők, Szekszárd
15.00:
PINKK-Pécsi 424–Uni Győr Mély-Út
17.15: Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs

MOTOGP
RIMINI NAGYDÍJ, MISANO
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

LÓSPROT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MAFC-BME–Dunaferr SE, Folyondár utca

STRANDRÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, JURMALA
FÉRFIAK
9.30:
első negyeddöntő (Tv: Sport2)
10.30: második negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.30: harmadik negyeddöntő (Tv: Sport2)
17.30: negyedik negyeddöntő (Tv: Sport2)
NŐK
12.00:
első elődöntő (Tv: Sport2)
13.00: második elődöntő (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
9.00: futócéllövő országos bajnokság, Gyenesdiás

TENISZ
ATP-TORNA
12.00:
Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
12.00:
Róma (Tv: Digi Sport2)
19.00: Róma (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I

5. FORDULÓ
12.00: Eger–Debreceni VSE
16.00: Szolnoki Dózsa–Metalcom Szentes
16.15: Budapest Honvéd SE–UVSE Hunguest Hotels (Tv: M4 Sport+)
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Tatabánya

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Colby Covington–Tyron Woodley (Tv: Sport1)

Népszerű cikkek

2020.10.30 23:51:28

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szabó Zoltán együttese ezúttal kétgólos vereséget szenvedett Belgrádban.

2020.10.31 14:35:25

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Többen is hiányoztak koronavírus miatt az eszékiektől, de az történt a mérkőzésen, amit Bjelica megjósolt.

2020.10.31 11:05:20

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Négy győzelem után vereséget szenvedett a sepsiszentgyörgyi csapat az Academica Clinceni otthonában.

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.