D. Á.
2022.08.16 00:30 Frissítve: 2022.08.16 23:06

Keddi sportműsor: Milák és Hosszú is döntőben úszik az Eb-n

Kedden jön a Bajnokok Ligája selejtezőjének rájátszása, pályára lép a Dinamo Zagreb, az FC Köbenhavn és a Rangers FC. Folytatódik a vizes Európa-bajnokság, Milák Kristófnak, Márton Richárdnak, Sebestyén Dalmának és Hosszú Katinkának is döntőben szurkolhatunk.

AUGUSZTUS 16., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Bodö/Glimt (norvég)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
21.00: FC Köbenhavn (dán)–Trabzonspor (török) (Tv: Sport1)
21.00: Rangers FC (skót)–PSV (holland) (Tv: M4 Sport)

TELKI-KUPA
17.00:
U17 Magyarország–U17 Izland, Telki

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÍJÁSZAT
Field számszeríjász-világbajnokság, Dunavarsány – klasszikus versenyszám

KERÉKPÁR
15.30:
dán körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.30: pályakerékpár Eb, 6. nap, München (Tv: Eurosport1)

MULTISPORT EURÓPA-BAJNOKSÁG, MÜNCHEN
  8.25: atlétika (Tv: Duna World)
10.00: strandröplabda,asztalitenisz (Tv: Duna World)
10.20: atlétika (Tv: M4 Sport)
14.50: pályakerékpár (Tv: M4 Sport)
16.30: pályakerékpár (Tv: M4 Sport)
14.45: asztalitenisz, strandröplabda (Tv: Duna World)
17.35: pályakerékpár (Tv: Duna World)
18.30: atlétika (Tv: Duna World)

A MAGYAROK PROGRAMJA

ASZTALITENISZ
Egyes, selejtező
21. csoport:
10.10:
Bálint Bernadett–Amelia Uce-Nikolov (északmacedón)
17. csoport
13.10:
András Csaba–Toomas Libene (észt)
19. csoport
13.45:
Szudi Ádám–Federico Giardi (San Marinó-i)
24. csoport
14.20:
Lakatos Tamás–Filip Radulovics (montenegrói)
15.45: női és férfi egyes, selejtező, bejátszó a főtáblára
17.30: női páros (Póta Georgina, Madarász Dóra; Bálint Bernadett, Hartbrich Leonie) és férfi páros (Ecseki Nándor, Szudi Ádám; Majoros Bence, András Csaba), 1. forduló
ATLÉTIKA
Délelőtti program
8.30:
női 35 km-es gyaloglás, DÖNTŐ (Madarász Viktória, Récsei Rita) (városközpont)
8.30: férfi 35 km-es gyaloglás, DÖNTŐ (Venyercsán Bence, Helebrandt Máté) (városközpont)
9.35: férfi 110 gát, előfutam, 1. futam (Eszes Dániel) 9.35
9.43: 2. futam (Szeles Bálint)
9.51: 3. futam (Szűcs Valdó)
9.50: női távolugrás, selejtező (Lesti Diana)
11.40: férfi 3000 m akadály, előfutam (Palkovits István)
12.15: női kalapácsvetés, selejtező (A) (Gyurátz Réka)
Délutáni program
18.35:
férfi magasugrás, selejtező (Bakosi Péter)
20.27: férfi távolugrás, DÖNTŐ
20.35: női 100 m, elődöntő (Takács Boglárka)
21.02: női diszkoszvetés, DÖNTŐ
21.08: férfi 5000 m, DÖNTŐ
21.35: tízpróba, 1500 m, DÖNTŐ
22.15: férfi 100 m, DÖNTŐ
22.25: női 100 m, DÖNTŐ
KERÉKPÁR
Pálya
12.00:
előcsatározások
Férfi madison selejtező (Orosz Gergő, Drijver Bertold), férfi keirin 1. forduló és reményfutam (Csengői Bálint, Szalontay Sándor)
16.30: döntők
Férfi és női keirin elődöntő
Női madison 30 km DÖNTŐ
Női keirin DÖNTŐ
Férfi keirin DÖNTŐ
Férfi madison 50 km DÖNTŐ

LÓSPORT
17.45:
kincsem+ Tuti 1124 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
15.30:
European Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport2)
20.00: European Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
17.00: ATP-torna, Cincinnati (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Úszás
9.00:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián)
Női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Nyírádi Réka, Sebestyén Dalma)
Férfi 100 m hát (Kovács Benedek)
Női 50 m mell
Férfi 200 m vegyes (Kós Hubert)
4x200 m vegyes gyorsváltó
Az esti program (tv: M4 Sport)
18.00:
férfi 200 m pillangó, döntő (Márton Richárd, Milák Kristóf)
18.07: női 50 m gyors, döntő
18.12: férfi 50 m mell, döntő
18.17: női 200 m vegyes, döntő (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma)
18.24: férfi 50 m gyors, középdöntő
18.31: női 50 m mell
18.52: férfi 1500 m gyors, döntő
19.26: női 200 m pillangó, középdöntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
19.36: férfi 200 m vegyes, középdöntő (Kós Hubert)
19.46: női 100 m hát, döntő
19.52: férfi 100 m hát, középdöntő (Kovács Benedek)
20.01: vegyes csapatok 4x200 m gyorsváltó, döntő (Magyarország)
Műugrás
12.00:
női 1 m selejtező
14.10: vegyes páros szinkrontoronyugrás DÖNTŐ
15.10: női 1 m DÖNTŐ (Tv: M4 Sport)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Lantos Gáborral és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló
7.00: A PSG-nél közel sincs minden rendben. Megbeszéljük! Messi, Mbappé, Icardi. Mi lehet a baj?
8.00: A Malmö FF játékosa nem volt ott a saját esküvőjén a csapat kérésére. Meddig lehet a sport az első az ember életében?
9.00: A napi sportesemények elemzése
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Szegő Tibor
16.00 Torna Európa-bajnokság után: Kovács Zsófia Európa-bajnok és edzője, Trenka János, Mayer Gréta, Székely Zója
17.00: A nap vendége: Orosz Pál, a Ferencváros Zrt. vezérigazgatója
18.00: Multisport Európa-bajnokság és vizes Európa-bajnokság a Nemzeti Sport helyszíni tudósítóival; 420-as vitorlás vb után: Ugron Gáspár, a Balatoni Yacht Club elnöke, Csizmazia Bence, a legjobb magyar páros tagja
19.00: Középpontban a fiatalok, Zsoldos Péter, a KSI ügyvezető igazgatója
20.00: A világon elsőként a pakisztáni Bondit Peak csúcsán a magyar hegymászó-válogatott: Nagy Márton hegymászó
21.00: Napi események, úszó Eb: Kovács Erika (Nemzeti Sport)

2022.10.05 23:42:01

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Hogy mi történik majd ugyanitt nyolc év múlva, az rejtély.

2022.10.05 09:19:15

Minden más foci nemzetisport.hu

Mihajlovics, Prosinecki, Szavicsevics és a többiek – mi lett a Crvena zvezda kupagyőzteseivel?

2022.10.05 12:56:12

Minden más foci nemzetisport.hu

A Csíkszereda az első félidőben még jól tartotta magát, de a másodikban kinyílt a török gólzsák.

2022.10.02 22:05:38

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Utóbbit tanárunk a bikinihez hasonlította, mely szerinte sok fontos részletet megmutathat, de lehet: a lényeget eltakarja...

2022.10.02 23:04:37

Minden más foci nemzetisport.hu