D. Á. 2020.11.16 16:05 Frissítve: 2020.11.20 14:55

Heti program: Magyarország–Törökország az NL-ben, topligák, NB I

Kedden rangadókkal folytatódik a Nemzetek Ligája: Horvátország–Portugália és Spanyolország–Németország az A-divízióban. Szerdán Törökország ellen lép pályára a magyar válogatott a Puskás Arénában, a találkozóról élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon. Szombaton visszatérnek a topligák – az angol Premier League-ben Tottenham–Manchester City, míg a La Ligában Atlético Madrid–Barcelona csúcstalálkozó jön! Az NB I-ben 19.30-tól az FTC a Budapest Honvéddal találkozik. Németországban pályán a Bayern München, a Leipzig és a Dortmund, Olaszországban a Juventus lesz reflektorfényben. A női kézi BL-ben ismét láthatjuk az FTC-t és a Győrt. A hét utolsó napján sem maradunk rangadó nélkül, a Serie A-ban Napoli–Milan meccset rendeznek. Vasárnap este és éjszaka ismét az NFL lesz főszerepben, pályán a Baltimore Ravens, a New England Patriots és a Kansas City Chiefs.

 

NOVEMBER 16., HÉTFŐ

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.15:
Chicago Bears–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)

DARTS
14.00:
Grand Slam of Darts, csoportmérkőzések, 1. nap, Coventry (Tv: Sport1)
20.00: Grand Slam of Darts, csoportmérkőzések, 1. nap, Coventry (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
10. FORDULÓ
18.30:
Veszprém–Kecskemét
19.20: Aramis–Berettyóújfalu
20.45: Újpest–Dunaferr

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
18.00:
Brest (francia)–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
ZTE NKK–Sopron Basket

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1242 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
profi gála, Amilcar Vidal–Edward Ortiz (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
Északír Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: Északír Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
CSOPORTKÖR
15.00:
Novak Djokovics (szerb, 1.)–Diego Schwartzman (argentin, 8.) (Tv: Eurosport2)
19.00: Danyiil Medvegyev (orosz, 4.)–Alexander Zverev (német, 5.) (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), elődöntő, Duna Aréna (Tv: M4 Sport)

 

NOVEMBER 17., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Horvátország–Portugália, Split (Tv: Sport2)
20.45: Franciaország–Svédország, Saint-Denis
4. CSOPORT
20.45:
Spanyolország–Németország, Sevilla (Tv: Sport1)
20.45: Svájc–Ukrajna, Luzern
C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Luxemburg–Azerbajdzsán, Luxembourg
20.45: Montenegró–Ciprus, Podgorica
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Málta–Feröer, Ta'Qali
20.45: Andorra–Lettország, Andorra la Vella
2. CSOPORT
20.45:
Gibraltár–Liechtenstein, Gibraltár

VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, DÉL-AMERIKA
4. FORDULÓ
22.00:
Ecuador–Kolumbia, Quito
22.00: Venezuela–Chile, Caracas
Szerda, 00.00: Paraguay–Bolívia
Szerda, 00.00: Uruguay–Brazília
Szerda, 01.30: Peru–Argentína

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
14.00 és 22.45:
2. nap, csoportmérkőzések, Coventry (Tv: Sport1, Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–DEAC (Tv: M4 Sport)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Slovan Bratislava (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
KHL, ALAPSZAKASZ
14.30:
Barisz Asztana–Metalurg (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
D-CSOPORT

18.45: Grundfos Tatabánya KC–RK Trimo Trebnje (szlovén), Győr (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
Északír Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.05: Északír Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport1)

 

NOVEMBER 18., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Bosznia-Hercegovina–Olaszország, Szarajevó (Tv: Sport2)
20.45: Lengyelország–Hollandia, Chorzów
2. CSOPORT
20.45:
Anglia–Izland, London (Tv: Sport1)
20.45: Belgium–Dánia, Leuven
B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Észak-Írország–Románia, Belfast
Ausztria–Norvégia, Bécs – elhalasztva
2. CSOPORT
20.45:
Izrael–Skócia, Netanya
20.45: Csehország–Szlovákia, Plzen
3. CSOPORT
20.45: MAGYARORSZÁG
–Törökország, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Szerbia–Oroszország, Belgrád – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45:
Írország–Bulgária, Dublin
20.45: Wales–Finnország, Cardiff
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00:
Örményország–Észak-Macedónia, Nicosia
18.00: Grúzia–Észtország, Tbiliszi
3. CSOPORT
20.45:
Koszovó–Moldova, Prishtina
20.45: Görögország–Szlovénia, Athén
4. CSOPORT
16.00:
Kazahsztán–Litvánia, Almati
16.00: Albánia–Fehéroroszország, Tirana (Tv: Sport1)

NB III
KELETI CSOPORT
10. FORDULÓ
13.00:
Füzesgyarmat–Putnok
14. FORDULÓ
13.00:
Balassagyarmat–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
18. FORDULÓ
13.00:
Taksony–FTC II
NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ
13.00:
Érd–Tatabánya
16. FORDULÓ
15.00: Pápa–Ménfőcsanak
18. FORDULÓ
17.00:
Sopron–Bicske

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ (A FŐTÁBLÁRA JUTÁSÉRT)
13.00:
Pomurje (szlovén)–Ferencváros, Felsőregede (Gornja Radgona)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
16.00:
3. nap, csoportmérkőzések, Coventry (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Aalborg HB (dán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE
18.00: Mol-Pick Szeged–SBS-Eger
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: Kisvárda Master Good SE–Váci NKSE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
Északír Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1)
20.05: Északír Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
13.00:
PannErgy-Miskolci VLC–BVSC Zugló
15.30: Metalcom Szetnes–KSI SE
18.45: Budapest Honvéd SE–OSC (Tv: M4 Sport)
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Eger
19.15: Debreceni VSE–Kaposvári VK
19.45: UVSE Hunguest Hotels–FTC-Telekom Waterpolo

 

NOVEMBER 19., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Seattle Seahawks–Arizona Cardinals (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, PRÁGA
férfi 60 kg, 66 kg, női 48 kg, 52 kg, 57 kg

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
20.00:
4. nap, csoportmérkőzések, Coventry (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
14.30:
Barisz Asztana–Avangard Omszk (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
18.30:
THW Kiel (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.45:
CSM Bucuresti (román)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.45:
Északír Open, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: Északír Open, 4. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport1)

 

NOVEMBER 20., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
20.00:
Kisvárda–Paks (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
19.00:
Rennes–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
21.00: Monaco–PSG (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Huesca (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, PRÁGA

férfi 73 kg, 81 kg, női 63 kg, 70 kg

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
20.00:
nyolcaddöntő, Coventry (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Corona Brasov (romániai)–FTC-Telecom
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Titánok
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: DVTK Jegesmedvék–HC Banská Bystrica (szlovák) (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Fatum Nyíregyháza

SÍUGRÁS
17.55:
világkupa, Wisla (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
12.45 és 19.45:
Északír Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 13. FORDULÓBÓL ELŐREHOZOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Budapesti Honvéd SE
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
BVSC-Zugló–Kaposvári VK

 

NOVEMBER 21.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.30:
Newcastle–Chelsea (Tv: Digi Sport2)
16.00: Aston Villa–Brighton (Tv: Digi Sport3)
18.30: Tottenham–Manchester City (Tv: Digi Sport3)
21.00: Manchester United–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.00:
Brest–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Bielefeld–Leverkusen
15.30:
Hoffenheim–VfB Stuttgart
15.30: Mönchengladbach–Augsburg
15.30: Schalke–Wolfsburg
18.30: Eintracht Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)
20.30: Hertha BSC–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
13.00:
Düsseldorf–Sandhausen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Spezia–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00:
Levante–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Real Madrid (Tv: Spíler2) élőben az NSO-n!
18.30: Sevilla–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA,
10.15 és 13.15:
női műlesiklás, Levi (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, PRÁGA

férfi 90 kg, 100 kg, +100 kg, női 78 kg, +78 kg

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
21.45:
nyolcaddöntő, Coventry (Tv: Sport2)
Michael Smith (angol, 4.)–Rob Cross (angol, 5.)
Devon Petersen (dél-afrikai)–Damon Heta (ausztrál)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Gary Anderson (skót, 8.)
Gerwyn Price (walesi, 3.)–Nathan Aspinall (angol, 6.)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
HC Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Alba Fehérvár KC–Storhamar HE (norvég), Hamar
VISSZAVÁGÓ
20.00:
Váci NKSE–DHK Baník Most (cseh) (Tv: Sport1)
NŐI EHL, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
VISSZAVÁGÓ
13.45:
DVSC-Schaffler–Kastamonu (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Tatabánya
18.00: SBS-Eger–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Sport36-Komló
18.00: Veszprémi KKFT–Ferencvárosi TC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
OSE Lions–PVSK-VEOLIA

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Swietelsky-BRSE–Vasas Óbuda
18.00: UTE–MTK Budapest

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, csapatverseny, Wisla (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Hungarian Open, nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

SÚLYEMELÉS
10.00: országos bajnokság, 1. nap, Tatai Olimpiai Központ

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
11.20:
világkupa (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
17.00 és 19.45:
Északír Open, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
14.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), döntő (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
16.45:
Szolnoki Dózsa–A-Híd Vasas Plaket

 

NOVEMBER 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
11. FORDULÓ
Újpest FC–ZTE FCelhalasztva, új időpont: december 23., 18 óra
17.00:
Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
17. FORDULÓ

13.00: Soroksár SC–FC Ajka
13.00: Szentlőrinc–Budaörs, Kozármisleny
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok
13.00: Dorogi FC–Vasas FC
13.00: DEAC–Szombathelyi Haladás
17.00: Pécsi MFC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Debreceni VSC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.45: WKW ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

Jászberény–DVSC II
Gyöngyös–Tiszaújváros
Füzesgyarmat–Sajóbábony
Hatvan–Kisvárda II
Tállya–Cegléd
Mezőkövesd II–Salgótarján
Eger–DVTK II
Putnok–Tiszakécske
Sényő–Balassagyarmat
BVSC–Tiszafüred
KÖZÉP-CSOPORT
Rákosmente–Honvéd II
Szegedi VSE–Vác
Dunaújváros–Hódmezővásárhely
FC Dabas–Szekszárd
Monor–ESMTK
Majos–Dabas-Gyón
Újpest II–Körösladány
FTC II–Kozármisleny
Paks II–Taksony
Kecskemét–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
Lipót–Pápa
Ménfőcsanak–Sopron
Bicske–III. Kerületi TVE
Nagykanizsa–Tatabánya
Fehérvár II–Nagyatád – a Nagyatád lemondta a mérkőzést, a Fehérvár II játék nélkül megkapta a három pontot
Mosonmagyaróvár–Veszprém
ZTE II–Puskás Akadémia II
Komárom–Balatonfüred
Érd–BKV Előre
Gárdony–THSE-Szabadkikötő

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ

13.00: Fulham–Everton (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sheffield United–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Leeds United–Arsenal (Tv: Digi Sport3)
20.15: Liverpool–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
13.00:
Nantes–Metz
15.00: Dijon–Lens
15.00: Montpellier–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Nimes
17.00: Angers–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Mainz
18.00: Köln–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Fiorentina–Benevento (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Roma–Parma (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Internazionale–Torino (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Sampdoria–Bologna
15.00:
Verona–Sassuolo
18.00:
Udinese–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45:
Napoli–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15:
Cádiz–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30:
Granada–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00:
Alavés–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
19.00:
Baltimore Ravens–Tennessee Titans
19.00: Carolina Panthers–Detroit Lions
19.00: Cleveland Browns–Philadelphia Eagles
19.00: Houston Texans–New England Patriots
19.00: Indianapolis Colts–Green Bay Packers
19.00: Jacksonville Jaguars–Pittsburgh Steelers
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons
19.00: Washington Football Team–Cincinnati Bengals
22.05: Denver Broncos–Miami Dolphins
22.25: Minnesota Vikings–Dallas Cowboys
22.25: Los Angeles Chargers–New York Jets
Hétfő, 2.20: Las Vegas Raiders–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.15 és 13.15:
női műlesiklás, Levi (Tv: Eurosport1)

DARTS
GRAND SLAM OF DARTS
14.00 és 20.00:
negyeddöntő, Coventry (Tv: Sport1, Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16:00:
Corona Brasov Wolves (romániai)–Titánok
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17:30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–FTC-Telekom
18:00: MAC HKB Újbuda–UTE
18.30: DEAC–Opten Vasas HC
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Dukla Michalovce (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
13.45:
Esbjerg (dán)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
15.45:
Brest (francia)–Odense (dán) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Storhamar HE (norvég)–Alba Fehérvár KC
NŐI NB I
17.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Siófok KC
18.00: DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA
19.00: MTK Budapest–Érd
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub

MOTOGP
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.20:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)
15.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
DVTK–MTK Budapest

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Wisla (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Hungarian Open, nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

SÚLYEMELÉS
10.00: országos bajnokság, 2. nap, Tatai Olimpiai Központ

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Északír Open, döntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
13.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), döntő

2020.12.04 21:25:07

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Ember volt Maradona, gyarló lélek, aki sorsával a futballt a maga összetettségében megismételhetetlen töménységgel mutatta meg, a pályán az öröm és e játék csodájának emlékezetét hagyta reánk.

2020.12.03 21:51:48

Minden más foci PIRCS ANIKÓ

„Mindig ki kell valamit találni, amivel ösztönözni tudjuk a fiatalokat” – véli a korábbi kapitány.

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.