D. Á. 2021.06.07 06:26 Frissítve: 2021.06.12 23:00

Heti program: magyar–ír felkészülési meccs; pénteken indul az Eb

Az előttünk álló hétre is maradt még válogatott felkészülési mérkőzés: a magyar labdarúgó-válogatott kedden Írországot látja vendégül a Szusza Ferenc Stadionban. Szintén ezen a napon lép pályára Spanyolország és Franciaország is, míg Portugália szerdán játszik. Pénteken megkezdődik az Európa-bajnokság, a törökök az olaszokkal néznek farkasszemet. Szombaton a belgákat, vasárnap az angolokat és a hollandokat láthatjuk szerepelni. A férfi kézi BL-ben jön a final four, s folytatódik az NBA rájátszása is.

 

JÚNIUS 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EB 2020, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Ukrajna–Ciprus (Tv: Sport1)
20.45: Németország–Lettország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
10.00:
Szerbia–Jamaica
20.45: Andorra–Gibraltár
20.45: Feröer–Liechtenstein

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR, 9. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Kína–Fülöp-szigetek
16.00: Guam–Szíria
B-CSOPORT
21.00:
Ausztrália–Tajvan
18.00: Nepál–Jordánia
C-CSOPORT
18.30:
Irán–Bahrein
16.30: Irak–Kambodzsa
D-CSOPORT
20.00:
Üzbegisztán–Szingapúr
E-CSOPORT
16.00:
Banglades–India
19.00: Omán–Katar
F-CSOPORT
12.30:
Japán–Tádzsikisztán
9.00: Kirgizisztán–Mongólia
G-CSOPORT
18.45:
Arab Emírségek–Thaiföld
18.45: Vietnám–Indonézia
H-CSOPORT
Dél-Korea–Észak-Korea – törölve

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
10.00:
selejtező, férfi 66 kg, női 52 kg (Pupp Réka) (Tv: M4 Sport)
17.00: érmes mérkőzések, férfi 66 kg, női 52 kg (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.30: svájci körverseny, 2. szakasz (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK, SPANYOL BAJNOKSÁG
21.15:
Barca–Iberostar Tenerife (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1114 (Tv: Sport2)

TENISZ
10.55 és 12.00: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM

EB 2020, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Lengyelország–Izland (Tv: Sport1) 
20.00: Magyarország–Írország, Budapest, Szusza Ferenc Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Csehország–Albánia
20.45: Spanyolország–Litvánia (Tv: Sport2) 
21.10: Franciaország–Bulgária (Tv: Sport1) 

DÉL-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ
8. FORDULÓ
23.00:
Ecuador–Peru
Szerda, 0.30: Venezuela–Uruguay
Szerda, 1.00: Kolumbia–Argentína
Szerda, 2.30: Paraguay–Brazília
Szerda, 3.30: Chile–Bolívia

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ
1. KÖR
A-CSOPORT
Szerda, 1.00:
Grenada–Montserrat
Szerda, 3.05: Salvador–Antigua és Barbuda
B-CSOPORT
Szerda, 2.00:
Bermuda–Kajmán-szigetek
Szerda, 3.05: Kanada–Suriname
C-CSOPORT
22.00:
Saint Vincent és Grenadine-szigetek–Kuba
Szerda, 2.00: Curacao–Guatemala
D-CSOPORT
Szerda, 1.00:
Barbados–Dominika
Szerda, 3.00: Panama–Dominikai Köztársaság
E-CSOPORT
23.00:
Haiti–Nicaragua
F-CSOPORT
22.00: Guyana–Puerto Rico
23.00: Trinidad és Tobago–St. Kitts és Nevis

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
19.00:
Paavo Nurmi Games, Turku (Tv: Sport2) 

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
Férfi 73 kg, női 57 kg
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.30: svájci körverseny, 3. szakasz (Tv: Sport2) 

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1115 (Tv: Sport2) 

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – női váltó

TENISZ
11.55: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EB 2020, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45:
Portugália–Izrael (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Texas Rangers–San Francisco Giants (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
Férfi 81 kg, női 63 kg
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.30: svájci körverseny, 4. szakasz (Tv: Sport2) 

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1116 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – férfi váltó

TENISZ
10.55: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.45:
Észtország–Lettország (Tv: Sport2) 

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.05:
Magyarország–Szerbia, Szeged (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
Férfi 90 kg, női 70 kg
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek (Tv: M4 Sport)

GOLF
21.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
15.30: svájci körverseny, 5. szakasz (Tv: Sport1) 

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00:
Ludwigshafen–Leipzig (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 1.30:
Milwaukee Bucks–Brooklyn Nets (Tv: Sport1) 

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1116 (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – női selejtező

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Várna
11.15:
egyéni verseny, selejtező (karika, labda)

TENISZ
Roland Garros, Párizs
11.00: ATP-Torna, Stuttgart  (Tv: Sport2) 
13.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Törökország–Olaszország, Róma (Tv: M4 Sport)

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR
A-CSOPORT
16.00:
Fülöp-szigetek–Guam
19.00:
Kína–Maldív-szigetek
B-CSOPORT
18.00:
Nepál–Ausztrália
21.00:
Kuvait–Jordánia
C-CSOPORT
16.30:
Kambodzsa–Irán
18.30:
Hongkong–Irak
D-CSOPORT
20.00:
Jemen–Üzbegisztán
20.00:
Szingapúr–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
18.45:
Indonézia–Arab Emírségek
19.00:
Afganisztán–Omán
F-CSOPORT
  9.00:
Mianmar–Kirgizisztán
G-CSOPORT
18.45:
Malajzia–Vietnám

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.15:
Chicago Cubs–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
Férfi 100 kg, női 78 kg
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek (Tv: M4 Sport)

GOLF
21.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

KARATE
Olimpiai kvalifikációs torna, Párizs

KERÉKPÁR
15.30: svájci körverseny, 6. szakasz (Tv: Sport1) 

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – férfi selejtező

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Várna
16.30:
egyéni verseny, selejtező (buzogány, szalag)

TENISZ
10.55: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)
11.00: ATP-Torna, Stuttgart (Tv: Sport2)  
12.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

 

JÚNIUS 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
Wales–Svájc, Baki (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
18.00:
Dánia–Finnország, Koppenhága (Tv: M4 Sport)
21.00: Belgium–Oroszország, Szentpétervár (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Extraliga négyes döntő, Budaörs, elődöntők
Férfiak
11.00:
PTE PEAC Kalo-Méh I.–Floratom Szeged AC I.
16.00: CVSE Swietelsky Future FM I.–Szerva ASE Szécsény
Nők
11.00:
Budapesti Erdért SE–Kecskeméti Spartacus SK és Közösségi Tér I.
16.00: SH-ITB Budaörsi Sport Club I.–Szekszárd AC I.

AUTÓSPORT
13.45 és 16.15: Gyorsasági kamion Európa-bajnokság, 1. forduló, Hungaroring (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
New York Mets–San Diego Padres (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
Férfi +100 kg, női +78 kg
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek

GOLF
21.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

KARATE
Olimpiai kvalifikációs torna, Párizs

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Paris Saint-Germain (francia)–Aalborg HB (dán) (Tv: Sport1) 
18.00: Barca (spanyol)–HBC Nantes (francia) (Tv: Sport1) 

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – női döntő

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Várna

Egyéni összetett döntő
  9.00: karika és labda
11.40: buzogány és szalag
Együttes kéziszercsapat, selejtező
17.15: karika és labda

TENISZ
11.00: ATP-Torna, Stuttgart  (Tv: Sport2)  
13.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)
14.30: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)

TRIATLON
Középtávú országos bajnokság, Keszthely

UFC
UFC 263, GLENDALE
Vasárnap, 4.00:
Israel Adesanya–Marvin Vettori (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.00:
Anglia–Horvátország, London (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
18.00:
Ausztria–Észak-Macedónia, Bukarest (Tv: M4 Sport)
21.00: Hollandia–Ukrajna, Amszterdam  (Tv: M4 Sport)

COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
23.00:
Brazília–Venezuela, Brazíliaváros

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR
8.00:
Dél-Korea–Libanon

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Extraliga négyes döntő, Budaörs
11.00:
férfi és női bronzmérkőzés
16.00: férfi és női döntő

AUTÓSPORT
12.30 és 15.00: Gyorsasági kamion Európa-bajnokság, 1. forduló, Hungaroring (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna, vegyes csapatverseny
10.00:
előcsatározások (Tv: M4 Sport)
17.00: éremküzdelmek

GOLF
21.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

KARATE
Olimpiai kvalifikációs torna, Párizs

KERÉKPÁR
15.30: svájci körverseny, 8. szakasz (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
15.15:
a 3. helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
21.00:
Milwaukee Bucks–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Kairó – férfi döntő

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Várna
Szerenkénti döntők
  9.00:
karika és labda
10.10: buzogány és szalag
Együttes kéziszercsapat, döntők
12.00: labda
12.45: buzogány és szalag

TENISZ
11.25: Roland Garros, Párizs (Tv: Eurosport1)
12.00: ATP-Torna, Stuttgart (Tv: Sport1)  
14.00: WTA-torna, Nottingham (Tv: Digi Sport1)

2021.06.14 09:54:56

Minden más foci B. D. K.

A 34 éves hölgy argentin médiaszemélyiség, futballügynök, showgirl, televíziós műsorvezető és modell.

2021.06.13 08:33:25

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A futballértelmiségi edző sosem tett semmit megszokásból, mindig volt benne bizonyítási vágy.

2021.06.12 08:15:41

Minden más foci PIETSCH TIBOR

„Mire vágyunk? Hogy aki nálunk van, tanuljon, fejlődjön, de közben érezze nagyon jól magát.”

2021.06.10 13:45:40

Minden más foci nemzetisport.hu

16 mozgatható LED-oszlopon lehet megmutatni a mérkőzések jeleneteit és a beszélgetések háttereit. (x)

2021.06.09 19:37:52

Minden más foci CSILLAG PÉTER, L. PAP ISTVÁN, THURY GÁBOR

„Szalai!... Vezet Magyarország!... Stieber a tizenhatoson belül, lövés, gól!... Eldőlt a mérkőzés!”