D. Á. 2020.10.26 16:28 Frissítve: 2020.10.30 15:06

Heti program: Fehérvár–FTC, topligák, Imolában az F1

Kedden folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre: Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg az Atlético Madrid otthonában lép pályára. A Borussia Mönchengladbach a Real Madridot fogadja, a Liverpool hazai pályán játszik a Midtjyllanddal. Szerdán a Ferencváros a Groupama Arénában látja vendégül a Dinamo Kijevet, míg a Barcelona a Juventushoz látogat, e találkozókat élőben követhetik a honlapunkon. Gulácsi Péter és Willi Orbán pedig az Old Traffordon szerepelhet az RB Leipziggel a Manchester United ellen. Jön a Magyar Kupa 7. fordulója is, láthatjuk a Mol Fehérvárt és az Újpestet. Csütörtök az Európa-liga napja, pályán a Roma, a Milan és a Spurs. A hétvégén rangadó az NB I-ben: Mol Fehérvár–Ferencváros élőben az NSO-n! A férfi kézi BL-ben a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged is küzd majd a csoportkörben. Vasárnap az F1 Emilia Romagna Nagydíja 13.10-kor rajtol, a WTCR futamai 8.15-kor, 11.45-kor és 13.45-kor kezdődnek.

OKTÓBER 26., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

18.30: Brighton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport2)
21.00: Burnley–Tottenham Hotspur

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30:
Leverkusen–Augsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
20.45:
Milan–Roma (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00: Levante–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
12. FORDULÓ
17.00:
Topolya–Csukaricski – élőben az NSO-n!
17.00:
Radnicski Nis–Partizan Beograd
Partizan: Holender Filip

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
1.20: Las Vegas Raiders–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)
Kedd, 1.15: Los Angeles Rams–Chicago Bears

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30:
1. középdöntő (Tv: Sport1, Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
9.00:
Nur-Szultan, 1. nap (Tv: Sport2)
14.00:
Bécs, 1. nap (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
15.00:
Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna (Tv: M4 Sport)

OKTÓBER 27., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.55: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Bayern München (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Salzburg (osztrák) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Internazionale (olasz) (Tv: Spíler1)
21.00: Mönchengladbach (német)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
21.00: Porto (portugál)–Olympiakosz (görög)
21.00: Marseille (francia)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2)
D-CSOPORT
21.00: Liverpool (angol)–Midtjylland (dán) (Tv: Spíler1)
21.00: Atalanta (olasz)–Ajax (holland)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, WORLD SERIES
6. MÉRKŐZÉS
Szerda, 1.00:
Los Angeles Dodgers–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Újpesti TE
18.00: MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: HK Nitra (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40: 7. szakasz, Vitoria-Gasteiz–Villanueva de Valdegovia, 159.7 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EHL, CSOPORTKÖR
18.45:
GOG (dán)–Eurofarm Peliszter (északmacedón) (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, GALAC

CSM Arcada Galati (román)–Fino Kaposvár

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30:
2. középdöntő (Tv: Sport1, Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
7.00:
Nur-Szultan, 2. nap (Tv: Sport2)
14.00:
Bécs, 2. nap (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.15:
Debreceni VSE–OSC

ÚSZÁS
15.00:
Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna 

OKTÓBER 28., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

E-CSOPORT
18.55: FK Krasznodar (orosz)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler1)
21.00: Sevilla (spanyol)–Rennes (francia)
F-CSOPORT
21.00: Borussia Dortmund (német)–Zenit (orosz)
21.00: FC Bruges (belga)–Lazio (olasz)
G-CSOPORT
21.00: Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: Spíler2)
21.00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18.55: Istanbul Basaksehir (török)–PSG (francia) (Tv: Spíler2)
21.00: Manchester United (angol)–RB Leipzig (német) (Tv: Spíler1)

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ

12.30: Gárdony (NB III)–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
12.30: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Budapest Honvéd
12.30: Lipót Pékség SE (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
12.30: Dabas-Gyón (NB III)–Budafoki MTE
12.30: Szentlőrinc (NB II)–Puskás Akadémia FC
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Mezőkövesd
12.30: Bátaszék SE (Tolna I.)–MTK Budapest 
12.30: III. Kerület (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
12.30: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–Tállya KSE (NB III)
12.30: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Tiszafüred VSE (NB III)
12.30: Ceglédi VSE (NB III)–FC Ajka (NB II)
12.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)Dorogi FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)Kazincbarcika (NB II)
12.30: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–Dunavarsány (Pest I.)
12.30: Salgótarjáni BTC (NB III)–Pécsi MFC (NB II)
12.30: Taksony (NB III)–Kozármisleny (NB III)
12.30: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
12.30: BVSC-Zugló (NB III)–Debreceni VSC (NB II)
12.30: Eger SE (NB III)–Vasas FC (NB II)
12.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Debreceni EAC (NB II) 
12.30: Monor (NB III)–BFC Siófok (NB II)
12.30: Csomád (Pest I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
12.30: Soroksár (NB II)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
13.00:
Kecskeméti TE (NB III)–Kisvárda
16.00: Ménfőcsanak (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
16.00: Dunaújváros (NB III)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40:  8. szakasz, Logrono–Alto de Moncalvillo, 164 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
THW Kiel (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Érd–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Váci NKSE–DVSC Schaeffler
18.30: Alba Fehérvár KC–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, SELEJTEZŐ
Izmit Belediyespor (török)–Aluinvent DVTK
FÉRFI NB I
18.00:
PVSK-Veolia–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Jászberényi KSE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.30: Debreceni EAC–Sopron KC
NŐI NB I
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: Uni Győr Méyl-Út–PINKK-Pécsi 424
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
18.30: Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs
19.00: TFSE-MTK–VBW CEKK Cegléd
19.00: ZTE NKK–Vasas Akadémia

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), 1. nap

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, GALAC

Fino Kaposvár–Jastrzebski Wegiel (lengyel)

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30:
3. középdöntő (Tv: Sport1, Sport2) 

TENISZ
ATP-TORNA
7.00:
Nur-Szultan, 3. nap (Tv: Sport2)
14.00:
Bécs, 3. nap (Tv: Eurosport2)

OKTÓBER 29., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Roma (olasz)–CSZKA Szófia (bolgár) (Tv: Digi Sport2)
21.00: CFR Cluj (román)–Young Boys (svájci)
B-CSOPORT
21.00: Arsenal (angol)–Dundalk (ír) (Tv: Sport2)
21.00: Molde (norvég)–Rapid Wien (osztrák)
C-CSOPORT
21.00: Nice (francia)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Leverkusen (német)
D-CSOPORT
21.00: Rangers (skót)–Lech Poznan (lengyel)
21.00: Benfica (portugál)–Standard Liege (belga)
E-CSOPORT
21.00: Granada (spanyol)–PAOK (görög)
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–PSV (holland) (Tv: Digi Sport3)
F-CSOPORT
21.00: AZ Alkmaar (holland)–Rijeka (horvát)
21.00:
Real Sociedad (spanyol)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport1)
G-CSOPORT
18.55: Zorja Luhanszk (ukrán)–Braga (portugál)
18.55: AEK Athén (görög)–Leicester (angol) (Tv: Digi Sport3)
H-CSOPORT
18.55: Lille (francia)–Celtic (skót)
18.55: AC Milan (olasz)–Sparta Praha (cseh) (Tv: Digi Sport2)
I-CSOPORT
18.55: Qarabag (azeri)–Villarreal (spanyol)
18.55: Sivasspor (török)–Maccabi Tel Aviv (izraeli)
J-CSOPORT
18.55: Antwerp (belga)–Tottenham (angol) (Tv: Digi Sport1)
18.55: LASK (osztrák)–Ludogorec (bolgár)
K-CSOPORT
18.55: Feyenoord (holland)–Wolfsberg (osztrák)
18.55: CSZKA Moszkva (orosz)–Dinamo Zagreb (horvát)
L-CSOPORT
18.55: Crvena zvezda (szerb)–Liberec (szlovák)
18.55: Gent (belga)–Hoffenheim (német)

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ
12.30:
Nyíregyháza Spartacus (NB II)–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
16.00: Békéscsaba (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.20:
Carolina Panthers–Atlanta Falcons (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Szpartak Moszkva–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40:  9. szakasz, Castrillo del Val–Aguilar de Campoo, 157.7 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45:
Barcelona (spanyol)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
Mol-Pick Szeged–Flensburg-Handewitt (német) – elhalasztva

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), 2. nap

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–Swietelsky-Békéscsabai RSE, Balatonfüred

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30:
4. középdöntő (Tv: Sport1, Sport2)  

TENISZ
ATP-TORNA
7.00:
Nur-Szultan, 4. nap (Tv: Sport2)
14.00:
Bécs, 4. nap (Tv: Eurosport2)

OKTÓBER 30., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
8. FORDULÓ
20.00:
MTK–DVTK (Tv: M4 Sport)

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.30:
Haladás–Újpest
19.35: Aramis–Dunaferr
20.00: FTC–Nyírgyulaj

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
21.00:
Marseille–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30:
Schalke–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA 2
6. FORDULÓ
18.30:
Hamburg–St. Pauli (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
13.00 és 20.00:
2. nap (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
OSZTRÁK BAJNOKSÁG
19.15:
Fehérvár AV19–Bratislava Capitals (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40: 10. szakasz, Castro Urdiales–Suances, 185 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
FTC-Rail Cargo Hungaria–Boglári Akadémia-SZISE – elhalasztva

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), elődöntők

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30:
döntő (Tv: Sport2)   

TENISZ
ATP-TORNA
8.00:
Nur-Szultan, 5. nap (Tv: Sport1)
14.00:
Bécs, 5. nap (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00:
Országos bajnokság, Budapest, Központi Tornacsarnok

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Metalcom Szentes–FTC-Telekom Waterpolo
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
12.00:
Debreceni VSE–PannErgy-Miskolc

ÚSZÁS
15.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna


OKTÓBER 31., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia–ZTE FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.30:
Sheffield United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–Chelsea (Tv: Spíler1)
18.30: Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
9. FORDULÓ
13.30:
Bristol City–Norwich City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Brest (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nantes–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz
15.30: Bielefeld–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Frankfurt–Werder Bremen
15.30: Köln–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.30: Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA 2
6. FORDULÓ
13.00:
Braunschweig–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Inter–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Cagliari (Tv: Digi Sport2)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
17.00:
Salzburg–Tirol (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Real Madrid–Huesca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.00: Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
10. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupo–NK Osijek – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
9. FORDULÓ
11.30:
Academica Clinceni–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
15.00:
Vozsvodac–Topolya – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
WTCR, MOTORLAND ARAGÓN
13.00:
időmérő edzés (Tv: Sport1)

DARTS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
20.00:
3. nap (Tv: Arena4) 

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
10.00:
szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
12.15: 11. szakasz, Villaviciosa–Alto de La Farrapona, 170 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Egis Körmend
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–PVSK-Veolia
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC
18.00: Sopron KC–Atomerőmű SE
NŐI NB I
17.00: Uni Győr Mély-Út–PEAC-Pécs
18.00: PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
19.00: ZTE NKK–Sopron Basket
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd – elhalasztva
Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia – elhalasztva

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), döntők
PROFI GÁLA
21.00:
Olekszandr Uszik–Dereck Chisora (Tv: Sport1)
Vasárnap, 1.30: Inoue Naoja–Jason Moloney (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaferr SE–Kecskeméti RC

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Nur-Szultan, 6. nap (Tv: Sport1)
14.00:
Bécs, 6. nap (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00: Országos bajnokság, szerenkénti döntők, Budapest, Központi Tornacsarnok

ÚSZÁS
12.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
17.00:
OSC–BVSC Zugló


NOVEMBER 1., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.05:
Budafok–Paks (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
16.00: Újpest–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.30: Kisvárda–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
14. FORDULÓ
13.30:
Gyirmót FC Győr–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.30: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
13.30: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Debreceni EAC – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00:
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: Debreceni VSC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!

NB III
16. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30:
Balassagyarmat–Salgótarján
13.30: Tiszakécske–Mezőkövesd II
13.30: Cegléd–BVSC
13.30: Kisvárda II–Sényő
13.30: Tiszafüred–Eger
13.30: Sajóbábony–Putnok
13.30: Tiszaújváros–Tállya
13.30: DVSC II–Hatvan
13.30: DVTK II–Füzesgyarmat
13.30: Jászberény–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd II–FC Dabas
13.30: Körösladány–Kozármisleny
13.30: Dabas-Gyón–FTC II
13.30: ESMTK–Paks II
13.30: Taksony–Kecskemét
13.30: Szekszárd–Újpest II
13.30: Hódmezővásárhely–Majos
13.30: Vác–Monor
13.30: Iváncsa–Dunaújváros
13.30: Rákosmente–Szegedi VSE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Pápa–Ménfőcsanak
11.00: Puskás Akadémia II–BKV Előre
13.30: Veszprém–Érd
13.30: Nagyatád–Komárom
13.30: III. Kerületi TVE–Mosonmagyaróvár
13.30: Lipót–Nagykanizsa
13.30: THSE-Szabadkikötő–Bicske
13.30: Balatonfüred–Gárdony
15.30: Sopron–Fehérvár II
18.00: Tatabánya–ZTE II

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
16.15:
Veszprém–Berettyóújfalu

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.00:
Aston Villa–Southampton
15.00: Newcastle–Everton (Tv: Digi Sport2)
17.30: Manchester United–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.15: Tottenham–Brighton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE1
9. FORDULÓ
13.00:
St.-Étienne–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Nice
15.00: Dijon–Lorient
15.00: Nimes–Metz
15.00: Reims–Strasbourg
17.00: Monaco–Bordeaux
21.00: Lille–Lyon (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Leverkusen (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Hertha–Wolfsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
12.30:
Udinese–AC Milan (Tv: Digi Sport1)
15.00: Spezia–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Lazio (Tv: Digi Sport3)
18.00: AS Roma–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
20.45: Sampdoria–Genoa (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Betis–Elche (Tv: Spíler2)
16.00: Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Getafe (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
13. FORDULÓ
13.00:
Kilmarnock–Rangers (Tv: Arena4)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
12. FORDULÓ
16.00:
Sered (Szered)–DAC (Dunaszerdahely) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19.00:
Baltimore Ravens–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
19.00: Buffalo Bills–New England Patriots
19.00: Cincinnati Bengals–Tennessee Titans
19.00: Cleveland Browns–Las Vegas Raiders
19.00: Detroit Lions–Indianapolis Colts
19.00: Green Bay Packers–Minnesota Vikings
19.00: Kansas City Chiefs–New York Jets
19.00: Miami Dolphins–Los Angeles Rams
22.05:
Denver Broncos–Los Angeles Chargers
22.25:
Chicago Bears–New Orleans Saints (Tv: Arena4)
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers
Hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR, MOTORLAND ARAGÓN
  8.15:
1. futam (Tv: Sport1) 
11.45: 2. futam (Tv: Sport1)
13.45: 3. futam (Tv: Sport1)

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA NAGYDÍJ, IMOLA
13.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG

SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (Nagymihály)
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MAC HKB Újbuda–Titánok
18.30: Debreceni EAC–Újpesti TE 


KERÉKPÁR

VUELTA A ESPANA
12.15: 12. szakasz, La Pola Llaviana–Alto de l'Angliru, 109.4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nantes–Créteil (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Debreceni EAC–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Újpesti TE

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Nur-Szultan, 3. nap (Tv: Sport1)
14.00:
Bécs, 3. nap (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.