D. Á. 2021.11.01 06:30 Frissítve: 2021.11.06 23:37

Heti program: folytatódik a BL csoportköre; FTC–Celtic az El-ben

Kedden és szerdán folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre, pályán a Real Madrid, a Manchester United, a Bayern München és az RB Leipzig. Csütörtökön a Ferencváros a Celticet fogadja a Groupama Arénában az Európa-ligában. Hétvégén ismét NB I és topligák várnak ránk, s lesz még Formula–1 is.

 

NOVEMBER 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
14. FORDULÓ
20.00:
Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
21.00:
Wolverhampton–Everton (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
20.45:
Bologna–Cagliari (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
18.30:
Rayo Vallecano–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Levante–Granada (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
Kedd, 1.15:
Kansas City Chiefs–New York Giants (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
MAC HKB Újbuda–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Debreceni EAC–Gyergyói HK (romániai)
KHL, ALAPSZAKASZ
17.00:
Ak Barsz–Avangard (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
51 kg (a negyeddöntőbe jutásért)
18.00:
Bernáth Attila–Artyom Zakirov (orosz)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz
3. forduló
16.00:
Diósgyőri VTK–Szent Benedek RA

SZNÚKER
13.45:
brit bajnokság (Tv: Eurosport2)
19.45: brit bajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-torna, Párizs

1. forduló (a 32 közé jutásért): 11 óra, Fucsovics Márton–Fabio Fognini (olasz)
Billie Jean King-kupa, döntő, Prága

 

NOVEMBER 2., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR VÁLOGATOTT
14.30:
Marco Rossi szövetségi kapitány sajtótájékoztató keretében kihirdeti a magyar labdarúgó-válogatott keretét (Telki, Globall Hotel) (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport2)
21.00: Bayern München (német)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1)
F-CSOPORT
21.00: Villarreal (spanyol)–Young Boys (svájci)
21.00: Atalanta (olasz)–Manchester United (angol) (Tv: M4 Sport)
G-CSOPORT
18.45: Wolfsburg (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Sport2)
21.00: Sevilla (spanyol)–Lille (francia)
H-CSOPORT
18.45: Malmö (svéd)–Chelsea (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Juventus (olasz)–Zenit (orosz)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
16.00:
Bayern München–Benfica (Tv: Sport2)

NŐI NB I
9. FORDULÓ
13.00:
Soroksár–Ferencváros

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 1.00:
World Series, 6. mérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Női felkészülési mérkőzés
19.00:
Magyarország–Japán, Győr
Magyar Kupa, 1. forduló (a 6 közé jutásért)
18.00:
UTE–Titánok

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Érd–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Jekatyerinburg (orosz) (Tv: Digi Sport1)
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Dinamo Kurszk (orosz) (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1190 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
negyeddöntők

TENISZ
ATP-torna, Párizs
Billie Jean King-kupa, döntő, Prága

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KAZANY
8.00:
előfutamok (Tv: M4 Sport)
női 400 m vegyes
férfi 400 m gyors
női 50 m gyors
férfi 50 m hát
női 100 m mell
férfi 100 m pillangó
női 4x50 m gyorsváltó
férfi 4x50 m gyorsváltó
női 800 m gyors
16.30: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
női 400 m vegyes döntő
férfi 400 m gyors döntő
női 50 m gyors elődöntő
férfi 50 m hát elődöntő
női 100 m mell elődöntő
férfi 100 m pillangó elődöntő
női 4x50 m gyorsváltó döntő
férfi 4x50 m gyorsváltó döntő

 

NOVEMBER 3., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
12.30:
BVSC-Zugló (III.)–Mol Fehérvár FC
12.30: III. Kerületi TVE (II.)–Paksi FC 

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT

21.00: Manchester City (angol)–FC Bruges (belga)
21.00: RB Leipzig (német)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
18.45: Milan (olasz)–Porto (portugál) (Tv: Sport2)
21.00: Liverpool (angol)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
21.00: Sporting CP (portugál)–Besiktas (török)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Ajax (holland)
D-CSOPORT
18.45: Real Madrid (spanyol)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Sport1)
21.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Internazionale (olasz) (Tv: Sport2)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
BAJNOKI ÁG, 2. FORDULÓ
1. MÉRKŐZÉS
15.45:
MTK–Genk (Tv: Sport1)

NB III
NYUGATI CSOPORT
9. FORDULÓ
13.00:
Veszprém–Győr II.

FUTSAL
14.00:
a Bajnokok Ligája elitkörének sorsolása, Nyon

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Női felkészülési mérkőzés
16.00:
Magyarország–Japán, Győr
Magyar Kupa, 1. forduló (a 6 közé jutásért)
15.30:
MAC HKB Újbuda–Worm Angels (II.)
18.30: FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: DVTK Jegesmedvék–UNI Győr ETO HC

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA 3. FORDULÓ, D-CSOPORT
20.30:
Treviso (olasz)–Falco KC Szombathely
NŐI EURÓPA-KUPA
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
UNI Győr Mély-Út–Elazig (török)
D-CSOPORT
18.00:
Ramla (izraeli)–NKA Universitas PEAC
F-CSOPORT
18.30:
DVTK–Ludovika-FCSM Csata (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Sopron KC 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1191 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–Nova KBM Branik Maribor (szlovén)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
Billie Jean King-kupa, döntő, Prága

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KAZANY
8.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
női 200 m hát (Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Ugrai Panna)
férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián)
női 200 m pillangó (Jakabos Zsuzsanna)
férfi 100 m mell
női 100 m vegyes (Pádár Nikoletta, Ugrai Panna)
férfi 4x50 m vegyesváltó
férfi 1500 m gyors (Betlehem Dávid)
16.30: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
női 50 m gyors döntő
férfi 50 m hát döntő (Milák Kristóf)
női 100 m mell döntő
férfi 50 m gyors elődöntő
női 200 m pillangó elődöntő
férfi 100 m pillangó döntő (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
női 800 m gyors döntő (Késely Ajna)
férfi 100 m mell elődöntő
női 200 m hát elődöntő
női 100 m vegyes elődöntő
férfi 4x50 m vegyesváltó döntő

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
18.30:
UVSE Hunguest Hotels–Szolnoki Dózsa
19.15: Debreceni VSE-Master Good–Szegedi VE
19.30: OSC Újbuda–Kaposvári VK
20.00: Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger
20.00: A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolci VLC
20.00: BVSC-Zugló–PVSK- Mecsek Füszért
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Metalcom Szentes

 

NOVEMBER 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
G-CSOPORT
21.00: FERENCVÁROS
–Celtic (skót) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Real Betis (spanyol) – élőben az NSO-n!
A-CSOPORT
18.45: Bröndby (dán)–Rangers FC (skót)
18.45: Olympique Lyon (francia)–Sparta Praha (cseh)
B-CSOPORT
18.45: Real Sociedad (spanyol)–Sturm Graz (osztrák)
18.45: Monaco (francia)–PSV Eindhoven (holland)
C-CSOPORT
18.45: Legia Warszawa (lengyel)–Napoli (olasz)
21.00: Leicester City (angol)–Szpartak Moszkva (orosz) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
18.45: Olympiakosz (görög)–Eintracht Frankfurt (német)
21.00: Royal Antwerp (belga)–Fenerbahce (török)
E-CSOPORT
18.45: Galatasaray (török)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Lazio (olasz)
F-CSOPORT
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Midtjylland (dán)
21.00: Braga (portugál)–Ludogorec (bolgár)
H-CSOPORT
18.45: Genk (belga)–West Ham United (angol)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Rapid Wien (osztrák)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–HJK Helsinki (finn)
18.45: LASK Linz (osztrák)–Alaskert (örmény)
B-CSOPORT
16.30: Flora Tallinn (észt)–Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)
18.45: Gent (belga)–Partizan Beograd (szerb)
C-CSOPORT
18.45: Zorja Luhanszk (ukrán)–CSZKA Moszkva (orosz)
21.00: Roma (olasz)–Bodö/Glimt (norvég)
D-CSOPORT
18.45: Randers (dán)–Jablonec (cseh)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–CFR Cluj (román)
E-CSOPORT
21.00: Union Berlin (német)–Feyenoord (holland)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Maccabi Haifa (izraeli)
F-CSOPORT
18.45: Lincoln Red Imps (gibraltári)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: PAOK (görög)–FC Köbenhavn (dán)
G-CSOPORT
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Vitesse (holland)
21.00: Rennes (francia)–Mura (szlovén)
H-CSOPORT
16.30: Kajrat Almati (kazah)–Qarabag (azeri)
18.45: Omonia Nicosia (ciprusi)–Basel (svájci)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Indianapolis Colts–New York Jets (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40:
Titánok–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Váci NKSE–Győri Audi ETO KC
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
21.00:
Spanyolország–Románia

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
H-CSOPORT
21.30:
Porto (portugál)–Szolnoki Olajbányász
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 0.30:
Miami Heat–Boston Celtics (Tv: Sport1) 

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1192 (Tv: Sport1) 

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00:
elődöntők (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsaba

TENISZ
ATP-torna, Párizs
Billie Jean King-kupa, döntő, Prága

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KAZANY
8.00: előfutamok
(Tv: M4 Sport)
női 100 m gyors
férfi 200 m vegyes
női 200 m mell
férfi 100 m hát
női 50 m hát
férfi 200 m pillangó
női 4x50 m vegyesváltó
női 1500 m gyors
16.30: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
női 200 m hát döntő
férfi 50 m gyors döntő
női 200 m pillangó döntő
férfi 200 m vegyes elődöntő
női 100 m gyors elődöntő
férfi 100 m hát elődöntő
női 100 m vegyes döntő
férfi 1500 m gyors döntő
női 200 mell elődöntő
férfi 200 m pillangó elődöntő
női 50 m hát elődöntő
férfi 100 m mell döntő
női 4x50 m vegyesváltó döntő

 

NOVEMBER 5., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
20.00:
MTK Budapest–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
NYUGATI CSOPORT
16. FORDULÓ
18.00:
Kaposvár–Bicske

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
21.00:
Southampton–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
21.00:
Lens–Troyes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
20.30:
Mainz–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
20.45:
Empoli–Genoa (Tv: Sport2) 

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
U23-as Európa-bajnokság, Ludovika Aréna

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
18.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
22.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
19.00:
UNI Győr ETO HC–DEAC
19.00: MAC HKB Újbuda–UTE
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehervar AV19–HC Pustertal Wölfe (olasz) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.15:
Magyarország–Bosznia-Hercegovina, Érd (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00: DVSC Schaeffler–Érd
18.00: Alba Fehérvár KC–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Pécsi VSK-VEOLIA–Kaposvári KK
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Atomerőmű SE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1193 (Tv: Sport2)  

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
18.00:
döntők (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–DVTK

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Elnök-kupa, férfi (Péni István) és női légpuska (Mészáros Eszter, Dénes Eszter), alapverseny, Wroclaw

TENISZ
ATP-torna, Párizs
Billie Jean King-kupa, döntő, Prága

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Abu-Dzabi

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KAZANY
8.00: előfutamok
(Tv: M4 Sport)
női 100 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter, Ugrai Panna)
férfi 200 m gyors (Milák Kristóf)
női 100 m pillangó
férfi 200 m mell
női 200 m vegyes (Jakabos Zsuzsanna, Mihályvári-Farkas Viktória, Szabó-Feltóthy Eszter, Ugrai Panna)
férfi 50 pillangó (Szabó Szebasztián)
16.30: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
férfi 200 m vegyes döntő (Kós Hubert)
női 100 m gyors döntő
férfi 100 m hát döntő
női 100 m hát elődöntő
férfi 200 m gyors elődöntő
női 100 m pillangó elődöntő
női 200 m mell döntő (Milák Kristóf)
férfi 200 m pillangó döntő
női 50 m hát döntő
férfi 200 m mell elődöntő
női 200 m vegyes elődöntő
férfi 50 m pillangó elődöntő
női 1500 m gyors döntő (Mihályvári-Farkas Viktória)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
20.00:
FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC

 

NOVEMBER 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
14.45:
Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00:
Győr–DVTK
14.00: Puskás Akadémia–Ferencváros
15.00: Haladás–Astra

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.30:
Manchester United–Manchester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Brentford–Norwich City
16.00: Chelsea–Burnley (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Wolverhampton
18.30: Brighton–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00:
Lille–Angers (Tv: Digi Sport2)
21.00: Bordeaux–PSG (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
15. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Istra – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Freiburg (Tv: Arena4)
15.30: VfB Stuttgart–Bielefeld
15.30: Bochum–Hoffenheim
15.30: Wolfsburg–Augsburg
18.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
Karlsruhe-Hamburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Torino (Tv: Sport1) 
18.00: Juventus–Fiorentina (Tv: Sport1) 
20.45: Cagliari–Atalanta (Tv: Sport1) 

ROMÁN LIGA 1
15. FORDULÓ
19.30:
Universitatea Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
16. FORDULÓ
17.00:
Novi Pazar–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
14. FORDULÓ
15.00:
DAC–Sered – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
15.15:
WTCR, időmérő edzés (Tv: Sport2) 

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
MÁSODIK SZAKASZ
A-CSOPORT (BERLIN)
11.00:
SH-ITB Budaörsi SC–Gdcs Juncal (portugál)
18.00: SH-ITB Budaörsi SC–TTC Berlin Eastside (német)

CSELGÁNCS
U23-as Európa-bajnokság, Ludovika Aréna

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
18.00:
3. szabadedzés
21.00: időmérő edzés

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC

KERÉKPÁR
Pálya országos bajnokság, Novo mesto, Szlovénia
Cyclocross (terepkerékpár) Európa-bajnokság, Col du Vam (Vas Kata Blanka)

KÉZILABDA
NŐI NB I
14.30:
Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
17.00: Vasas SC–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–MTK Budapest
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend
18.00: Zalakerámia ZTE KK–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00: MVM-OSE Lions–DEAC–Tungsram
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco KC Szombathely
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
NBA, ALAPSZAKASZ
22.00:
Denver Nuggets–Houston Rockets (Tv: Sport2) 

MOTOGP
ALGARVE NAGYDÍJ, 
ALGARVE
10.00:
Algarve GP, Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45:
Algarve GP, MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45:
Algarve GP, Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
14.00:
döntők (Tv: Sport2) 
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap, 3.00:
Canelo–Plant (Tv: Arena4)

RÖGBI
Európa-bajnokság, Konferencia 1, Északi csoport
1. forduló
13.00:
Csehország–Magyarország, Prága

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
16.00:
MTK Budapest–Vasas Óbuda, Illyés-Aramis Sportcsarnok

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Elnök-kupa, férfi és női légpuska, döntők, Wroclaw

TENISZ
ATP-torna, Párizs
Billie Jean King-kupa, döntő, Prága

TOLLASLABDA
46. magyar nemzetközi tollaslabda-bajnokság (Budaörs, Városi Sportcsarnok)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 4.00:
Kamaru Usman–Colby Covington (Tv: Sport1)  

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KAZANY

8.00: ELŐFUTAMOK
Férfi 50 m mell
Női 200 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Pádár Nikoletta, Ugrai Panna)
Férfi 200 m hát (Kós Hubert)
Női 50 m mell
Férfi 100 m gyors (Milák Kristóf, Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
Férfi 100 m vegyes
Női 50 m pillangó
Vegyes csapatok 4x50 m gyorsváltó
Férfi 800 m gyors (Betlehem Dávid)
16.30: DÖNTŐK, KÖZÉPDÖNTŐK

Női 100 m hát, döntő
Férfi 200 m gyors, döntő
Női 100 m pillangó, döntő
Férfi 200 m mell, döntő
Női 200 m gyors, középdöntő
Női 200 m vegyes, döntő
(Ugrai Panna)
Férfi 50 m pillangó, döntő
(Szabó Szebasztián)
Férfi 100 m vegyes, középdöntő
Női 50 m mell, középdöntő
Férfi 50 m mell, középdöntő
Férfi 100 m gyors, középdöntő
Női 50 m pillangó, középdöntő
Férfi 200 m hát, középdöntő
Vegyes csapatok 4x50 m gyorsváltó, döntő

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–A-Híf VasasPlaket
16.00: Kaposvári VK–Szegedi VE
16.30: Szolnoki Dózsa–Budapesti Honvéd SE
17.00: Tigra-ZF-Eger–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–Debreceni VSE-Master Good
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–OSC Újbuda

 

NOVEMBER 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
15.30:
Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Mol Fehérvár–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
15. FORDULÓ 
– élőben az NSO-n!
13.00: III. ker. TVE–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
13.00: Tiszakécskei LC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
19.30: Békéscsaba 1912 Előre–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!

NB III
16. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
BKV Előre–Debreceni VSC II
13.00: Debreceni EAC–Újpest II
13.00: Eger SE–Békéscsaba II
13.00: Hajdúszoboszló–Füzesgyarmat
13.00: Hidasnémeti–SBTC
13.00: Jászberényi FC–Tállya
13.00: Kisvárda II–Tiszafüred
13.00: Putnok VSE–Sényő
13.00: Tiszaújváros–Kazincbarcika
13.00: Törökszentmiklós–Diósgyőri VTK II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Makói FC
11.00: Honvéd FC II–Vác
13.00: Cegléd–Iváncsa
13.00: Dunaújváros PASE–Dabas-Gyón
13.00: ESMTK–Balassagyarmat
13.00: FC Dabas–Paks II
13.00: Gerjen–Monor
13.00: Hódmezővásárhely–Szekszárdi UFC
13.00:
Mohács–MTK II
15.00: Kozármisleny–Rákosmenti KSK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Kelen SC
11.00: Mol Fehérvár FC II–Komáromi VSE
13.00: Andráshida–Puskás Akadémia II
13.00: Balatonfüred–Zalaegerszeg II
13.00: BVSC-Zugló–Veszprém FC
13.00: Nagykanizsa–Érd
13.00: Tatabánya–Gárdony
15.00: Pápa–Mosonmagyaróvári TE
16.00: SC Sopron–Gyirmót II

NŐI NB I
10. FORDULÓ
14.00:
Soroksár–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
15.00:
Arsenal–Watford (Tv: Spíler1)
15.00: Everton–Tottenham
15.00: Leeds United–Leicester
17.30: West Ham United–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
13.00:
Olympique Marseille–Metz (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lorient–Brest
15.00: Nantes–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport1)
15.00: St.-Étienne–Clermont
17.00: Nice–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.45: Rennes–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Hertha BSC–Bayer Leverkusen
17.30: Köln–Union Berlin
19.30: Fürth–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30:
Venezia–Roma (Tv: Sport1)
15.00: Sampdoria–Bologna (Tv: Sport1)
15.00: Udinese–Sassuolo
18.00: Lazio–Salernitana (Tv: Sport2)
18.00: Napoli–Verona (Tv: Sport1)
20.45: Milan–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00:
Villarreal–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Mallorca–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
19.00:
Baltimore Ravens–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Carolina Panthers–New England Patriots
19.00: Cincinnati Bengals–Cleveland Browns
19.00: Dallas Cowboys–Denver Broncos
19.00: Jacksonville Jaguars–Buffalo Bills
19.00: Miami Dolphins–Houston Texans
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons
19.00: New York Giants–Las Vegas Raiders
22.05: Philadelphia Eagles–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
22.25: Kansas City Chiefs–Green Bay Packers
22.25: San Francisco 49ers–Arizona Cardinals
Hétfő, 2.20: Los Angeles Rams–Tennessee Titans (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
MÁSODIK SZAKASZ
A-CSOPORT (BERLIN)
11.30:
SH-ITB Budaörsi SC–CP Lyssois Lille Métropole (francia)

CSELGÁNCS
U23-as Európa-bajnokság, Ludovika Aréna

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
20.00:
futam

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
16.30: Brasov Wolves (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–UNI Győr ETO HC
18.30: UTE–Titánok
OSZTRÁK LIGA
18.00:
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
Pálya országos bajnokság, Novo mesto, Szlovénia

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Toronto Raptors–Brooklyn Nets (Tv: Sport2)

MOTOGP
ALGARVE NAGYDÍJ, 
ALGARVE
12.20:
Moto3 (Tv: Arena4)
13.20: Moto2 (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
17.00:
DEAC–Kecskeméti RC
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME
17.00: Fino Kaposvár–Kistext SE
18.00: Pénzügyőr SE–DKSE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
17.00:
Szent Benedek RA–UTE

TENISZ
ATP-torna, Párizs
14.00: WTA-torna, Linz (Tv: Digi Sport3)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, KAZANY
8.00: előfutamok
(Tv: M4 Sport)
férfi 400 m vegyes
női 400 m gyors
4x50 m vegyes vegyesváltó
16.30: döntők (Tv: M4 Sport)
férfi 100 m vegyes
férfi 50 m mell
női 200 m gyors
férfi 200 m hát
női 400 m gyors
férfi 400 m vegyes
női 50 m mell
férfi 100 m gyors
női 50 m pillangó
férfi 800 m gyors
4x50 m vegyes vegyesváltó

2022.01.25 22:55:01

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Bevallom, a sajtóhelyek biztonságos fedezékéből sokszor pásztáztam a szurkolókat, nézőket. Néztem az arcokat, és képtelen voltam szabadulni az érzéstől: egyetlen apróságon, valamilyen megfoghatatlan csekélységen múlik, hogy a varázslatos lelátói hangulat, a hangulati feszültség valamiféle robbanásban törjön ki.

2022.01.24 12:57:12

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

Évtizedek távolából szólalt meg „Sanyika” fejében az egykor odahaza hallott dallam. Szöllősi György multimédiás sorozata.

2022.01.25 20:52:53

Minden más foci MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Sokkal több a törvénysértő futballista, mint hinnénk.

2022.01.24 23:54:29

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Eusébio mindig elismerően beszélt a magyarokról. Egy 1976-os interjúban Thékes Istvánnak elmondta, hogy Albert Flórián, Bene Ferenc, Mátrai Sándor és Mészöly Kálmán a hatvanas évek Benficájában is főszerepet kaphatott volna. Puskás Ferencről mint a nagy elődről szólt tisztelettel, s még Guttmann Bélát sem hagyta ki a sorból.