H. D. 2021.04.14 23:50 Frissítve: 2021.04.15 23:29

Csütörtöki sportműsor: MTK–Mol Fehérvár elődöntő az MK-ban

Csütörtökön rendezik meg a labdarúgó Magyar Kupa második elődöntőjét, így kiderül, hogy az MTK vagy a Mol Fehérvár FC lesz az Újpest ellenfele a fináléban. A labdarúgó Európa-ligában a negyeddöntő visszavágói jönnek, kialakul az elődöntő mezőnye. A magyar férfi jégkorong-válogatott Ausztriával játszik felkészülés mérkőzést a Vasas Jégcentrumban, míg a Siófok női kézilabdacsapata elődöntős ellenfelet kap az Európa-ligában. A programban szerepel még többek között kerékpár, kosárlabda, röplabda és tenisz is.

 

ÁPRILIS 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.30: 
MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: 
Villarreal (spanyol)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Roma (olasz)–Ajax (holland) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Arsenal (angol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–Granada (spanyol) (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
36. FORDULÓ
20.00:
 Rotherham United–Coventry City (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
21.00: 
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
HÁROM NEMZET TORNÁJA
20.45:
 Magyarország–Ausztria, Vasas Jégcentrum (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
12.00:
 pro sorozat, Török körverseny (Tv: Eurosport1)
14.00: pro sorozat, Valenciai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
EURÓPA-LIGA, NŐK
11.00: 
az elődöntő sorsolása, Bécs
NÉMET BAJNOKSÁG, FÉRFIAK
19.00:
THW Kiel–Bergischer HC (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 7. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
PEAC-Pécs–TFSE-MTK
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00: 
Los Angeles Lakers–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
 Kincsem+Tuti 1074 (Tv: Sport2)

MŰKORCSOLYA
8.00: 
Világkupa, Oszaka (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
 Vegyész RC Kazincbarcika–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA
A 3. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
18.30: 
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
AZ 5. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
16.00:
 Szent Benedek RA–UTE
A 7. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
19.00: 
DVTK–MTK Budapest

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
 Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00 és 23.00: 
Charleston (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

VITORLÁZÁS
A finn osztály Európa-bajnoksága, Vilamoura

2021.05.15 10:02:53

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (TRENCSÉN)

A dunaszerdahelyiek nem bírtak a Trencsénnel, a pozsonyi együttes Aranyosmaróton nyert négy góllal.

2021.05.14 22:21:03

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. A 2016-os Európa-bajnokság döntőjében a Portugália–Franciaország mérkőzésen a győztes válogatott kezdőcsapatában nyolc olyan futballista szerepelt, aki a Sporting akadémiáján (is) pallérozódott.

2021.05.14 14:11:19

Minden más foci CSILLAG PÉTER

„Azt mondtam magamban: ha a futball munkává válik, akkor ki kell lépnem ebből a világból.”

2021.05.14 15:20:58

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A forduló előtt még a Radnik volt kedvezőbb helyzetben, de a sima TSC-siker vége helycsere lett a tabellán.

2021.05.11 23:30:12

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Egyre inkább bebizonyosodik, hogy az sem sokkal jobb, ha egy labdarúgóról már januárban kiderül, hogy nem hosszabbítja meg az évad végén lejáró szerződését.