D. Á. 2022.08.03 23:43 Frissítve: 2022.08.05 00:28

Csütörtöki sportműsor: az Ekl-selejtezőben a Kisvárda és a Fehérvár

Csütörtökön a Kisvárda a Molde, a Fehérvár a Petrocub Hincesti ellen lép pályára a labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjének 3. fordulójában. A Sepsi OSK a Djurgardent fogadja hazai pályán. A női U18-as kézilabda-világbajnokságon a magyar válogatott Brazíliával játszik.

AUGUSZTUS 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
AEK Larnaca (ciprusi)–Partizan (szerb)
19.00: Fenerbahce (török)–Slovácko (cseh)
19.00: Malmö (svéd)–Dudelange (luxemburgi)
20.15: Maribor (szlovén)–HJK (finn)
20.45: Linfield (északír)–FC Zürich (svájci)
21.00: Olympiakosz (görög)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Skupi (északmacedón)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: KuPS (finn)–Young Boys (svájci)
18.00: RFS (lett)–Hibernians (máltai)
18.30: Spartak Trnava (szlovák)–Raków (lengyel)
18.45: Paide Linnameeskond (észt)–Anderlecht (belga)
19.00: AIK (svéd)–Shkëndija (északmacedón)
19.00: APOEL Nicosia (ciprusi)–Kizilzsar (kazah)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–St. Patrick's Athletic (ír)
19.00: Lilleström (norvég)–Royal Antwerp (belga)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Arisz (görög)
19.00: Molde (norvég)–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Neftci (azeri)–Rapid Wien (osztrák)
19.00: Slavia Praha (cseh)–Panathinaikosz (görög)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–CFR (romániai)
19.00: Viking Stavanger (norvég)–Sligo Rovers (ír)
19.30: Hamrun Spartans (máltai)–Levszki Szófia (bolgár)
19.30: Zorja Luhanszk (ukrán)–Universitatea Craiova (román)
20.00: Csukaricski (szerb)–Twente (holland)
20.00: KF Ballkani (koszovói)–KÍ (feröeri)
20.00: Lugano (svájci)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
20.00: Sepsi OSK (romániai)–Djurgarden (svéd) – élőben az NSO-n!
20.00: Vaduz (liechtensteini)–Konyaspor (török)
20.30: Bröndby (dán)–Basel (svájci)
20.45: Breidablik (izlandi)–Istanbul Basaksehir (török)
20.45: Víkingur Reykjavík (izlandi)–Lech Poznan (lengyel)
20.55: Mol Fehérvár FC–Petrocub Hincesti (moldovai) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Dundee United (skót)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Hajduk Split (horvát)–Vitória Guimaraes (portugál)
21.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Tobol (kazah)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Los Angeles Angels–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

GOLF
22.00:
PGA Tour, Wyndham Championship (Tv: Europort2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
14.00:
200, 500 és 1000 m-es, valamint 500 m vegyes előfutamok

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. CSOPORT
18.30:
Norvégia–Franciaország (Tv: Sport1)
20.30:
Magyarország–Brazília (Tv: Sport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1115 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Los Cabos
18.00: ATP-torna, Washington (Tv: Eurosport2)
18.00: WTA-torna, Washington (Tv: Digi Sport2)
20.00: WTA-torna, San Jose (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
SZARDÍNIA-KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA (SASSARI, OLASZORSZÁG)
16.30:
Spanyolország–Izrael
18.30: Magyarország–Görögország
20.00: Hollandia–Olaszország
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SIBENIK, HORVÁTORSZÁG)
20.00: Horvátország–Magyarország

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Sportreggel Lantos Gáborral és Csonka Zsófiával
6.00:
A sportlövészet hol helyezkedik el a magyar sport hierarchiájában?
7.00: Csonka Zsófi a sportlövő-pályafutásáról
8.00: Hatvan éve hunyt el Marilyn Monroe, a telefonnál: Schreiber András, az Origo filmrovatának vezetője
9.00: A telefonnál: Hajdu Attila, a Ferencváros korábbi kapusa, aki értékeli a zöld-fehérek Qarabag elleni BL-meccsét
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
16.00: Labdarúgó BL-selejtező: Qarabag–Ferencváros után; Sportnaptár: beszélgetés a születésnapos Jónyer Istvánnal
17.00: Sportjogi rovatunk: ParagraFuss!
18.00: Kajak-kenu világbajnokság, vendég: Szabó Gabriella háromszoros olimpiai bajnok kajakos
19.00: Kosárlabda-vb-selejtező és Európa-bajnokság előtt a férfiválogatott
20.00: Futballkerekasztal: pénteken rajtol a Premier League és a Bundesliga
21.00: Tusványos 2022: Ballai Attila Ilyés Ferenc kézilabdázóval beszélgetett; Labdarúgás: magyar meccsdömping az Európa-konferencialigában
22.05: Napi sportösszefoglaló

2022.08.17 11:59:47

Minden más foci HEGYI TAMÁS

„A legnagyobb edző, aki Hollandiában valaha dolgozott” – írta róla a Feyenoord krónikása.

2022.08.15 15:44:31

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A kupadöntőben legyőzte mostani ellenfelét az OSK, a jubileumi bajnokin nem született gól.

2022.08.14 18:30:13

Minden más foci R. Gy.

Hiába minden, továbbra sem megy az Eszéknek, csak egy pontot szerzett hazai pályán.

2022.08.13 17:03:33

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A négy forduló után veretlen topolyaiak az előző két meccsükön így összesen egy pontot szereztek.