A klubtagok dönthetnek arról, kiszáll-e a török élvonalból a Fenerbahce

Óriási balhéval ért véget a Trabzonspor–Fenerbahce török bajnoki (Fotó: Getty Images)
A Fenerbahce klubtagsága kedden rendkívüli közgyűlésen dönt arról, hogy az egyesület szakítson-e a török élvonalbeli labdarúgó-bajnoksággal, a Süper Liggel.
A 28-szoros bajnok klub vezetői azután helyezték kilátásba a lépést, hogy egy márciusi mérkőzésen a játékosaikat megtámadták a Trabzonspor szurkolói.
„Ha szükséges, inkább egy alacsonyabb ligában játszunk” – mondta Ali Koc elnök.
A Fenerbahce jelenleg második helyen áll a török bajnokságban, két ponttal marad el az éllovas Galatasaraytól.
A török futball az utóbbi időben többször is erőszakos megmozdulások miatt került a lapok címoldalára.
Legfrissebb hírek

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző
Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40

Montella: Büszke vagyok a játékosaimra, ilyen a futball
Foci vb 2026
2026.06.20. 08:39
Ezek is érdekelhetik








