Videó: amikor Puskás és Pelé egy csapatban játszott
Mint gyűjtésünkből kiderült, 24 olyan mérkőzést találtunk, amelyen magyar játékosok futballoztak Pelé ellen. Az alábbiakban viszont egy archív videó látható egy 1974-es liege-i jótékonysági öregfiúkmeccsről, amelyen a brazilok legendája egy csapatban szerepelt Puskás Ferenccel.
A videó elején az éppen 7-es mezszámban szereplő Puskás és Pelé adogatnak egymással, majd a vége felé Pelé sarkazza oda a labdát Puskásnak a gólja előtt.
Egyébként összesen 24-szer volt alkalom arra, hogy egy magyar játékos Pelé ellen lépett pályára. Gyűjtésünk ide kattintva tekinthető meg!
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
Tegnap, 13:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18
Ezek is érdekelhetik





