Liga 1: sorozatban harmadjára is kikapott a Sepsi OSK
Hiába támadott többet, 2–0-ra kikapott a Sepsi OSK az FC Argestől hazai környezetben a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában. A sepsiszentgyörgyiek ezzel sorozatban harmadik mérkőzésüket veszítették el a bajnokságban.
A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat!A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat!
ROMÁN LIGA 1
5. FORDULÓ
Sepsi OSK–FC Arges 0–2 (0–1)
Sepsiszentgyörgy, Városi Stadion, 1100 néző. V: Petrescu
Sepsi OSK: Niczuly – Hugo Sousa (Dimitrov, a szünetben), Ninaj, Mitrea, Dumitrescu (Ispas, a szünetben) – Fofana (Achahbar, a szünetben), Eder, Vasvári – Golofca (Aganovic, 70.), Csuncsukov, Askovszki (Bojics, 63.). Edző: Ilyés Róbert
Arges: Greab – Tofan (Viana, 68.), Turda, Joao Miguel, De Jonghe – Meza Colli, Serban (Pitian, 73.) – Dumitru (Isfan, 81.), Tanase (Lupeta, 81.), Dumitrascu – Said (Honciu, 73.). Vezetőedző: Mihaita Ianovschi
Gólszerző: Dumitru (36.), Turda (62.)
Legfrissebb hírek

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Liga 2: Targovistén nyert a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.04.18. 13:21
Ezek is érdekelhetik





