PSG: Egyelőre jó helyen vagyok Párizsban – Lőw Zsolt

2020.01.09. 22:13
null
Lőw Zsolt (zöldben) egyelőre jó helyen van Párizsban (Fotó: Török Attila)
Lőw Zsolt, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának másodedzője szerint egyelőre jó helyen van a párizsi élcsapatnál.

 

A magyar szakember az M4 Sport Átigazolás című műsorában csütörtökön azt mondta, eddig is lépcsőfokról lépcsőfokra építette fel a karrierjét, és bár „kecsegtető, hogy érdeklődnek iránta”, jelenleg nem tervezi a váltást.

„Régóta szerettem volna Thomas Tuchellel együtt dolgozni, rengeteget tanulok tőle, hozzá tudok tenni a szakmai munkához” – fogalmazott Lőw Zsolt. Hozzátette, következő lépcsőfokként el tudja képzelni, hogy vezetőedző legyen, mert „pályaedzőként ennél már nehéz magasabbra jutni”, de egyelőre jó helyen van.

„Vezetőedzőként teljesen más a felelősség, a nyomás, egy egész csapatot és szakmai stábot kell vezetni” – jelentette ki, majd elmondta, a Bundesligából is voltak érdeklődők, de egyelőre fontosabbnak tartja, hogy egy Bajnokok Ligája-győzelemre is esélyes klubnál dolgozhat a világ legjobb játékosaival.

Legfrissebb hírek

Nem bírt egymással a PSG és az MU Göteborgban

Minden más foci
2026.08.08. 19:43

Felkészülés: az Arsenal és a PSG is három gólt kapva szenvedett vereséget spanyol ellenfelével szemben

Angol labdarúgás
2026.08.05. 23:24

A PSG elnöke jelenthetné a változást a futball világában az európai vezetők szerint

Minden más foci
2026.07.30. 13:32

A PSG francia válogatott szélsője megállapodott a Liverpoollal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.07.28. 17:16

Nyélbe ütik végre a nagy üzletet? A PSG visszalépett, befutni látszik a Real Madrid

Francia labdarúgás
2026.07.27. 09:55

Barcola nem hosszabbít a PSG-vel, menne a Liverpoolba – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.07.26. 13:52

A PSG-ből szerződtetett középpályást az Atlético Madrid

Spanyol labdarúgás
2026.07.25. 14:14

Az új jelszó Párizsban: a végtelenbe és tovább!

Minden más foci
2026.07.16. 17:57