PSG: négy szezon után távozik a holland hátvéd

Vágólapra másolva!
2016.05.17. 16:44
A holland Gregory van der Wiel négy szezon után távozik a francia bajnok Paris Saint-Germain labdarúgócsapatától.

A 28 éves hátvédnek lejárt a szerződése, amelyet a párizsi klub honlapjának keddi cikke szerint nem hosszabbítanak meg.

Van der Wiel 2012 szeptemberében a holland Ajaxtól igazolt a Paris Saint-Germain csapatához, amelynek színeiben 132 tétmeccsen négy gólt szerzett és 17 gólpasszt adott. Eddig négy bajnoki címet és három Ligakupát nyert, a Francia Kupában is három elsőségnél jár, szombaton ebben a sorozatban is összejöhet neki a negyedik, akkor rendezik ugyanis az Olympique Marseille elleni döntőt.

A 45-szörös holland válogatott védő minden bizonnyal Olaszországban folytatja pályafutását, mert sajtóértesülések szerint az AC Milan, az Internazionale és a bajnok Juventus is élénken érdeklődik iránta.

A közelmúltban a svéd válogatott csatár, Zlatan Ibrahimovic jelentette be, hogy nem hosszabbítja meg a szerződését a PSG-vel.

Legfrissebb hírek

PSG: kéztörést szenvedett az Interkontinentális Kupa orosz hőse

Francia labdarúgás
3 órája

IFFHS: a PSG első francia klubcsapatként nyert sorozatban három tizenegyespárbajt a nemzetközi porondon

Minden más foci
Tegnap, 13:16

A PSG orosz kapusának minden meze elkelt

Francia labdarúgás
Tegnap, 12:49

Szafonov négy 11-est kivédett, a PSG nyerte meg az Interkontinentális Kupát

Minden más foci
2025.12.17. 21:00

A PSG-nek közel 61 millió eurót kell fizetnie Mbappénak

Francia labdarúgás
2025.12.16. 14:52

Ligue 1: Doué góllal tért vissza, a PSG megnyerte idei utolsó bajnoki meccsét

Francia labdarúgás
2025.12.13. 21:09

Nem bírt az Athletic Bilbaóval a PSG; Madueke vezérletével maradt hibátlan az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 22:55

A „kis” Joao Neves a PSG egyik legnagyobb erőssége

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 12:41
Ezek is érdekelhetik