PSG: Ibra Angliával kacérkodik, az Arsenalban folytatná

Vágólapra másolva!
2015.11.23. 14:14
Zlatan Ibrahimovic Angliában szeretne játszani, mielőtt sor kerülne pályafutása levezetésére az MLS-ben vagy Közel-Keleten. Angol sajtóértesülések szerint a svéd labdarúgó ügynöke tájékoztató jelleggel már felvette a kapcsolatot néhány PL-klubbal, Ibrahimovic pedig kijelentette: szívesen játszana Arsene Wenger irányítása alatt az Arsenalban.

A svéd támadó később aztán finomított ezen a kijelentésén, mondván: 34 évesen már túl késő számára ahhoz, hogy a Premier League-ben játsszon. Amennyiben viszont meggyőzhető lenne, hogy mégsem annyira öreg, az esetleges átigazolásra akkor is csak legkorábban nyáron kerülhetne sor, mert ő mindenképpen ki akarja tölteni júniusig érvényes szerződését a PSG-ben.

Ibrahimovic könnyedén beilleszthető lenne az Arsenal játékrendszerébe, hiszen gólerős, a tizenhatoson belül életveszélyes centerre a londoniaknak mindig nagy szükségük volt, illetve van a Wenger-érában. Egy Ibra-szintű klasszis megkaparintása pedig óriási lökést adhatna a társaknak, így a csapatnak is.

Legfrissebb hírek

BL-elődöntő: PSG–Arsenal visszavágó

Bajnokok Ligája
1 órája

Dembélé nélkül a PSG, bekerült Partey az Arsenalnál – BL-elődöntős kezdőcsapatok

Bajnokok Ligája
2 órája

Angliában okkal rettegnek Gianluigi Donnarummától – a döntőért küzd a PSG és az Arsenal

Bajnokok Ligája
6 órája

Dembélé felgyógyult, ott lesz a PSG-ben az Arsenal elleni BL-visszavágón

Bajnokok Ligája
Tegnap, 14:30

Angliából figyelik a Real brazil sztárját – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.05.05. 15:40

Arsene Wenger: Túlgondolhatja a visszavágót a Paris Saint-Germain

Bajnokok Ligája
2025.05.05. 14:44

A BL-elődöntő árnyékában az Arsenal hazai pályán kikapott Kerkez Miloséktól

Angol labdarúgás
2025.05.03. 20:27

Az Arsenalnak történelmet kell írni a BL-továbbjutáshoz

Bajnokok Ligája
2025.04.30. 13:02
Ezek is érdekelhetik