Videó: íme, Szalai Ádám öt igazán emlékezetes gólja a válogatottban

A támadó pályafutása során 84 mérkőzésen 25 gólt szerzett a nemzeti együttesben.

84 (+2?) meccs, 25 gól – így íródott Szalai Ádám története

2018 szeptemberében viselte először a csapatkapitányi karszalagot, amely azóta még huszonötször került a karjára.

FIFA-világranglista: ismét javított a magyar válogatott, ezúttal három helyet

2018 augusztusában, amikor Marco Rossi átvette a csapat irányítását, az 51. helyen álltunk.

Magyar tiki-taka 58 passzal Angliában – az elemzőnek is leesett az álla

Összegeztük az NL statisztikáit, egészen hihetetlen adatokra is bukkantunk. Van, amiben Európa legjobbja a magyar válogatott.

Schäfer András: Kimész Angliába és nyersz négy nullára – kell ezt magyarázni?!

A válogatott középpályás hihetetlen hangulatról és a történelmi eredményről beszélt lapunknak.

Műteni kell Sallai Rolandot, kihagyja a szeptemberi meccseket

A Freiburg támadójára várhatóan négyhetes kihagyás vár, műtéte jelenleg is zajlik.

Szalai Ádám beérte Garabát az örökrangsorban

A csapatkapitány az olaszok elleni NL-mérkőzésen 82. alkalommal lépett pályára a nemzeti együttesben.

Ádám Martinért hiába jött egymillió eurós ajánlat Dél-Koreából

A paksiak csatára a válogatott miatt nem akart váltani. Baráth Péter családi okokból mondott le tavaly Olaszországról.

Ádám Martin lesz az új Szalai Ádám? Nem, és nem is várható el tőle!

A Paks csatárát nem lehetett nem behívni, de fontos, hogy ne támasszunk túlzott elvárásokat vele szemben – elemzés.

A csepeli Pistike és a kárpátaljai gyerekcsapat is átélte a csodát

A lurkók megfogták egymás kezét, fújták a dudát, Szoboszlaiék rúgták a labdát – és győztünk a nemzeti összetartozás napján!

Gyász: elhunyt Kardos József, korábbi válogatott labdarúgónk

Nemzeti csapatunkban 33 alkalommal szerepelt; 1983-ban kiérdemelte „Az év labdarúgója” címet.

NEMZETEK LIGÁJA 2022–2023, A-LIGA

Az NL-sorozaton keresztül is ki lehet jutni a 2024-es németországi Európa-bajnokságra.

Az évszázad győzelme? Négy nullára nyertünk Angliában!

6:3, 7:1, 4–0... Puskásék után most a Puskás-akadémisták rendezték le az angolokat, az NL-csoportunk élére ugrottunk.

Ismét csak egyenlíteni tudtak ellenünk a németek

Nagy Zsolt góljára gyorsan válaszolt Hofmann, a hajrában a csereként beálló Ádám hős lehetett volna, de maradt az iksz.

Olaszország ellen már nem sikerült, egygólos vereség az NL-ben

Az első félidőt nagyon megnyomták az olaszok, de a másodikban visszajöttünk a meccsbe.

Németh duplájával nyert a lettek ellen az U21-es válogatottunk

Nem sok tétje maradt már ennek a találkozónak, korábban kiderült, hogy a selejtezőcsoport negyedik helyén zárunk.

Elfáradtunk, nem bírtuk az iramot. Kijött a meccshiány – Tímár Krisztián

A szövetségi edző szerint a válogatottban vannak olyan egyéniségek, akikre építhet a magyar labdarúgás.

Az utolsó pillanatban buktuk el a győzelmet az U21-es Eb-selejtezőn

Lengyelországnak több lehetősége volt, de Németh gólja után csak tizenegyessel tudott egyenlíteni.

Összeomlás a hajrában: kikapott az U19-es válogatott, oda az Eb-szereplés

Sokáig vezettek a mieink Győrben a törökök ellen, de a vége vereség lett, és búcsú az álmoktól.

Négy góllal nyert a magyar U21-es válogatott

A San Marino elleni kötelező győzelem kipipálva, a következő Eb-selejtezőn Lengyelország lesz az ellenfél.

Legyőzte a skótokat, a csoport élére ugrott az U19-es válogatott

Közel került az Eb-szerepléshez a magyar csapat, ehhez minél több góllal le kell győzni a pont nélküli törököket.

Nem hozott gólt az U19-es válogatott Izrael elleni nyitánya az elitkörben

Egyszer-egyszer a kapufa segítette ki a feleket, míg a kapusok közül Senkó Zsombornak kellett több nagy védést bemutatnia.

Kifütyülték a magyar himnuszt Wolverhamptonban

A BBC riportere megdicsérte az angol drukkereket, mert elmondták a véleményüket a magyar himnusz alatt.

Kikapott a magyar válogatott az ukránoktól vb-selejtezőn

Most már matematikailag is biztos, hogy a mieink nem jutnak ki a 2023-as világbajnokságra.

A mieink itthon is hetet szórtak Feröernek vb-selejtezőn

Jóval nagyobb is lehetett volna a különbség, a magyar csapat már a szünetben hattal vezetett.

Magyar szurkolók Belfastban Békéscsabától Nagykanizsáig

Tekintse meg az északírek elleni, 1–0-ra megnyert mérkőzésről készült képgalériánkat!