U17: így énekelte a himnuszt az Eb-re kijutott válogatott – videó
A belgák elleni, utolsó meccstől függetlenül, a bosnyákok 1–0-s legyőzését követően kijutott az Európa-bajnokságra a magyar U17-es labdarúgó-válogatott. A fiúk himnuszénekléssel ünnepeltek, Preisinger Sándor szövetségi edzőt pedig az M4 Sport kamerája előtt rohanták le élő adásban.
GALÉRIA A MÉRKŐZÉSRŐL ITT! (Fotók: Dömötör Csaba)
U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
7. CSOPORT, 2. FORDULÓ
Magyarország–Bosznia-Hercegovina 1–0 (1–0)
Telki,Globall Football Park,350néző.Vezette:Krogh (dán)
Magyarország:Hegyi K. – Buna, Horváth M., Posztobányi, Orosz D. (Hosszú, a szünetben) – Kosznovszky, Tóth B. (Dávid Z., 85.), Kata, Komáromi (Németh A., 47.) – Molnár R. (LászlóD., 75.), Zuigéber.Szövetségi edző:Preisinger Sándor
Bosznia-Hercegovina:Cetkovic – Dedic, Alagic, Kvakic, Durakovic (Bobaric, 57.) – Muratovic, Ilinkovic (Alic, 85.), Sosic (Beca, 75.) – Drljo, Gasal (Jusupovic, 75.), Jovic (Duderija, 57.).Szövetségi edző:Adin Mulaosmanovic
Gólszerző:Zuigéber (37.)
Legfrissebb hírek

Nincs gól az első félidőben a svájci–bosnyák meccsen
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:52

Tudnak ünnepelni az elefántcsontpartiak
Foci vb 2026
2026.06.15. 14:37

Hatalmas vb-ünneplés Mexikóban
Foci vb 2026
2026.06.15. 10:43
Ezek is érdekelhetik



