U15: gólgazdag meccsen győzelem Montenegró ellen

2016.11.03. 14:37
Az U15-ös magyar labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 4–3-ra legyőzte Montenegró korosztályos legjobbjait.

A Preisinger Sándor szövetségi edző vezette együttes kedden magabiztos győzelmet aratott a házigazdák ellen Podgoricában, és a visszavágón is jól kezdett: az első félidő végén már 3–0 virított a kijelzőn a javunkra, Montenegró azonban még a szünet előtt szépített. Preisinger Sándor szövetségi edző vezette együttes kedden magabiztos győzelmet aratott a házigazdák ellen Podgoricában, és a visszavágón is jól kezdett: az első félidő végén már 3–0 virított a kijelzőn a javunkra, Montenegró azonban még a szünet előtt szépített.

A második félidő elején is a magyar válogatott játszott fölényben, Horváth Krisztofer találatával visszaállítottuk a háromgólos különbséget, de a hazaiak tovább küzdöttek, és a hajrához közeledve megrúgták a második góljukat, majd az utolsó pillanatokban a harmadikat is. Arra már nem maradt idő, hogy harcba szálljanak az egyenlítésért, így a magyar siker egy pillanatig sem forgott veszélyben – írja az mlsz.hu.