Bp. Honvéd: közös emlékezés Puskás Ferencre

2008.04.02. 16:02
Puskás Ferenc születésnapján együtt koszorúzta meg emléktábláját a Budapest Honvéd, a kispesti önkormányzat és volt csapattársai.
A Bozsik-stadion főbejáratánál tavaly elhelyezett emléktáblánál beszédet mondott Gajda Péter kispesti polgármester, valamint az Aranycsapat még élő két tagja, Grosics Gyula és Buzánszky Jenő. Öcsi bácsi korábbi csapattársai közül jelen volt még Rákóczi László is, a Honvéd korábbi védője. A Honvéd mai együttesét Dobos Attila, Bárányos Zsolt, Tóth Iván és Supka Attila vezetőedző képviselte – Dobos és Bárányos Gács Pál ügyvezetővel együtt helyezték el a klub koszorúját az emléktáblánál. Gajda Péter Grosics Gyulával és Buzánszky Jenővel koszorúzta meg a helyet az önkormányzat nevében, míg a Magyar Labdarúgó-szövetségtől Fekete Miklós elnökségi tag tisztelgett Öcsi bácsi emléke előtt.
Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele

Népsport
2026.06.09. 09:15

Billy Wright családja a helyszínen tekintette meg a pesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.06.03. 11:18

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05
Ezek is érdekelhetik