Hull City: nem Nikolics az első számú kiszemelt – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.12.01. 10:27
null
Renato Santos (középen) a szezonban tíz tétmeccsen egy gólt szerzett és két gólpasszt adott (Fotó: AFP)
Portugál sajtóhírek szerint a Hull City januárban ajánlatot tenne Renato Santosért. A Boavista 25 éves labdarúgója az angol klub első számú kiszemeltje csatárposztra.

 

A támadónak 18 hónap múlva lejár a szerződése a Boavistánál, és már most több klub érdeklődött utána. A Noticias ao Minuto információi szerint az érdeklődők közé tartozik a Hull City, amely januárban ajánlatot is tenne Renato Santosért. A portugál labdarúgó értékét a transfermarkt.de 700 ezer euróra taksálja, a szezonban tíz tétmeccsen egy gólja és két gólpassza van.

Amint arról ugyancsak sajtóhírek alapján beszámoltunk: a Hull City a Legia magyar válogatott támadójáért, Nikolics Nemanjáért is ajánlatot készül tenni a januári átigazolási időszakban.

Legfrissebb hírek

A Honvéd támadója az MTK-ban, az MTK-é a Honvédban folytatja – NS-infó

Labdarúgó NB II
7 órája

Újpest: a Dinamo Zagreb két játékosát is hírbe hozták a lila-fehérekkel

Labdarúgó NB I
10 órája

A Vidivel bajnokságot nyerő Marko Nikolics lett az AEK Athén vezetőedzője

Minden más foci
2025.06.14. 21:30

Bejelentette első nyári érkezőjét a Kazincbarcika

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 22:21

Bejelentette két játékos szerződtetését az FK Csíkszereda

Minden más foci
2025.06.13. 19:25

A ghánai támadó távozik a Ferencvárostól – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 19:23

Kazincbarcika: az NB I helyett a Vasasba tart a csatár – megegyeztek

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 15:26

A DVSC már ajánlatot is tett a KTE védőjéért – több kérője is van

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 14:35
Ezek is érdekelhetik