Légiósok: a király visszatért, Nikolics mesterhármast lőtt – videó
Nikolics Nemanja, a Legia Warszawa labdarúgója háromszor is betalált a Zawisza ellen a Lengyel Kupa elődöntőjében. A magyar támadó ezzel megtörte gólcsendjét, miután február 14-e óta nem sikerült bevennie az ellenfelek kapuját. A Legia a hivatalos Facebook-oldalán „a király visszatért” felirattal ünnepelte a csatárt.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele
Népsport
2026.06.09. 09:15
Ezek is érdekelhetik




