Hannover: „Őszinte vagyok, csak a 96 keresett” – Szalai

2016.01.21. 10:45
Szalai Ádám, a Hannover 96 labdarúgócsapatának magyar válogatott csatára a Sport Bildnek elmondta: konkrét ajánlat csak a hannoveriektől futott be a téli átigazolási szezonban, így aztán egyértelmű volt, hogy a Hoffenheimből kölcsönben hová vezet az útja.

A Hoffenheim a téli átigazolási időszakban fél évre adta kölcsön a kiesés ellen közvetlen riválisként küzdő Hannovernek Szalait, a H96 pedig majd kivásárolhatja a magyar támadót a szerződéséből.

„Ha őszinte vagyok, elmondom, a 96 volt az egyetlen klub, amely megkeresett. Szeretném, ha ismét fontos része lennék a csapatnak, s kiharcolnánk a bennmaradást a Hannoverrel. És természetesen ott szeretnék lenni az Európa-bajnoki magyar keretben. A kijutó csapatunkat Dárdai Pál építette fel, ez az Eb-szereplés ugyanannyira az ő műve, mint Bernd Storcké, aki remek munkát végzett a válogatottal” – idézi Szalait a Sport Bild.

Legfrissebb hírek

Kecskeméti érkezők, barcikai távozók – Szerbiába igazolt a csatár

Labdarúgó NB II
19 órája

Gulácsiék a Mönchengladbach ellen kezdik a Bundesliga-idényt

Német labdarúgás
19 órája

NB II: újabb támadót igazolt a DVTK – „sok örömet fog szerezni”

Labdarúgó NB II
21 órája

A Vasastól is igazolhat a Csíkszereda; győzelem Szalay-duplával

Minden más foci
22 órája

A Puskás Akadémiától igazolt a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:44

Újabb három légiósától köszönt el a Ferencváros

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:15

NB II: kapust és támadót szerződtetett a Szeged; új fiatalok Soroksáron

Labdarúgó NB II
2026.07.01. 23:31

Támadót szerződtetett az NB II-es DVTK, többekkel még tárgyalnak, s távozó is van

Labdarúgó NB II
2026.07.01. 22:08
Ezek is érdekelhetik