Lech Poznan: három légiósunk közül ketten nem egészségesek

2015.12.04. 14:15
A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ekstraklasa) szereplő Lech Poznan két magyar légiósa is sérült.

Lovrencsics Gergő már a Wisla Kraków elleni, szerdai mérkőzést is kihagyta izomproblémái miatt, és valószínűleg csak az idei utolsó meccsen játszhat, december 20-án a Piast Gliwice ellen. Nemcsak ő hagyja ki a magyarok közül a Korona Kielce elleni bajnokit, hanem Holman Dávid is, aki gyomorproblémákkal küszködik.

Legfrissebb hírek

NB II: a válogatott játékos mellett a magyar bajnok középpályás is távozik Szegedről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 17:42

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Ha jön a kistesó, a futball megy… – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 23:15

Kádár Tamás: Nem készített fel anno az NB I az európai futballra

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 20:17

Videó: Kádár Tamás visszavonul, a Pancho Arénában búcsúzott a futballtól

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 20:46

Szabó Levente megtalálta a számítását, és már nemzetközi kupaindulásért küzd a Zaglebie Lubin szerelésében

Légiósok
2026.05.15. 09:17

Lengyelország: a korábbi fehérvári és újpesti szakember lett a Cracovia edzője

Minden más foci
2026.04.22. 06:55
Ezek is érdekelhetik