Légiósok: Gulácsi aláírás előtt, a kupadöntővel búcsúzhat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.02. 14:53
A Leipziger Volkszeitung információi szerint a lipcsei labdarúgócsapatnál folytatja pályafutását Gulácsi Péter, a Red Bull Salzburg kapusa.

A 25 éves válogatott kapuvédő szerdán az Osztrák Kupa döntőjében érdekelt – a klagenfurti fináléban az Austria Wien lesz a címvédő ellenfele –, majd átigazolását véglegesítheti a Salzburg „testvércsapata”, a vele a napokban már hírbe hozott német másodosztályú RB Leipzig.a napokban már hírbe hozott német másodosztályú RB Leipzig.

Gulácsi a liverpooli évek után 2013 nyarán szerződött Salzburgba, ahol alapembernek számított, többször kitűnt jó teljesítményével, és mindkét szezonban bajnoki címet ünnepelhetett.

Május 29-től Ralf Rangnick a lipcseiek vezetőedzője, aki eddig a Red Bull labdarúgócsapatainak sportigazgatói posztját töltötte be. A lipcsei lap beszámolója szerint ennek következtében a nyáron jelentős személyi változások várhatók a csapatnál, a stáb összetétele is módosul, ám Bódog Tamás marad a klubnál, munkájára számít az új vezetőedző.

Legfrissebb hírek

A Lipcse két feltétellel hosszabbítaná meg Gulácsi Péter szerződését – sajtóhír

Német labdarúgás
17 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
23 órája

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 15:19

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 08:34

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Hiába vezetett, az RB Leipzig kikapott otthon a Mainztól

Német labdarúgás
2026.01.31. 17:34

Tapasztalt Bundesliga-középpályás érkezik Újpestre – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 12:31
Ezek is érdekelhetik