Az Osasuna két belső középpályását is elveszítette a vasárnapi, Hércules elleni bajnokira, miután Fernando Sorianót kiállították, míg Dzsavad Nekunam megkapta az ötödik sárga lapját tegnap a Racing Santander ellen 3–1-re megnyert összecsapáson.
A két középpályás automatikus eltiltása miatt így a hétvégén csak Vadócz Krisztián és Patxi Punal lesz bevethető ezen a poszton.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






