F. B. 2021.11.13 10:30 Frissítve: 2021.11.24 10:58

NB III: edzőváltás Egerben, Labancz Róberttől elköszöntek

Vasárnap Tiszafüreden már nem Labancz Róbert irányítja az NB III Keleti csoportjában szereplő Eger SE labdarúgócsapatát – tudta meg a heol.hu.

Már nem Labancz Róbert az Eger vezetőedzője (Fotó: Heves Megyei Hírlap/Huszár Márk)

A megyei portál információi szerint edzőváltás történt az Egernél, a pénteki edzést már nem Labancz Róbert tartotta. A tréner nyáron a Gyöngyösi AK csapatától érkezett a klubhoz és most az Eger SE csapatait működtető társaság új ügyvezetője – egyben a Barca Academy Hungary vezérigazgatója –, Farkas Balázs köszönte meg neki az eddigi munkát. A váltás okairól egyelőre nem tudni többet és arról sincs hír még, hogy ki lesz Labancz Róbert utódja a kispadon.

A pénteki gyakorlást megbízott edzőként a Vitányi László és Fükő Tibor alkotta páros vezényelte.

A 18 ponttal a 14. helyen álló Eger vasárnap 13 órától a Tiszafüred otthonában lép pályára, vendéglátója a napokban a korábbi NB I-es támadóval, Szabó Viktorral erősítette meg keretét.

2022.11.27 00:09:25

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Második győzelmét aratta Klausz László irányításával az újonc, egyre nehezebb helyzetben a lila-fehérek.

2022.11.26 23:51:55

Az Ajka kapufát lőtt és büntetőt is hibázott, a Dorog azonban így is rászolgált volna az egy pontra.

2022.11.27 00:00:37

Úgy tűnt, akkor egyenlített a Szentlőrinc a megyei rivális Pécs ellen, amikor már nem lehet rá válaszolni, de a PMFC tudott.

2022.11.27 00:52:25

Már a félidőben 5–2 volt az állás, a hazaiaktól Derekas és Molnár Rajmund is duplázott.

2022.11.27 00:58:03

Sorozatban negyedszer győztek a miskolciak, és már kilenc forduló óta veretlenek.